מורה פרטי דור הסל

מורה פרטי דור הסל

מכין תלמידים לבגרות 3,4,5 יחידות במתמ', מכינות ובחינות קבלה. מומחה לשיעורי אונליין. בעל תואר ראשון לכלכלה באוני' העברית.

בן 29. מיראון. אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪140 לשעה בבית התלמיד
₪140

קצת עליי

מטרת השיעור אצלי היא לא רק המקצועיות והשליטה בחומר, אלא גם ההבנה האמיתית שלו- בכדי ליצור בסיס חזק ורלוונטי להמשך. בעל ניסיון רב בלימוד מתמטיקה ובחניכה אישית של ילדים, נוער ומבוגרים. ולמי שחושש מהוראה מזום; אני בעל ניסיון רב בשימוש בכלי המדהים הזה- המתאים בצורה מעולה ללימודי המתמטיקה בפרט.

חוות דעת

י
יהל

דור מורה מקסים. מעניק יחס אישי נפלא לתלמיד ומלמד את החומר בצורה ברורה וטובה. חומר שהיה נראה קשה בכיתה הפך לפשוט בזכותו, ממליצה בחום על דור

12/03/2023
שתף:
ש
שירה

השיעורים עם דור ממש עזרו לי להבין את החומר, ובנוסף הוא גם לימד אותי מיומנויות למידת מתמטיקה שיעזרו לי יותר במבחנים. הוא מורה מצוין!!!

09/03/2023
שתף:
I
Itamar

דור מורה מצוין ומקצועי ביותר, לא אשכח שכאשר וויתרתי על נושא מסויים בלמידה לבגרות, דור התעקש שאלמד אותו, ובעזרת השיטות שלו כל החומרים נקלטו בהצלחה ועברתי את הבגרות בציון יותר גבוה ממה שציפיתי!

09/03/2023
שתף:
K
Kiril

דור מצליח כל פעם מחדש למצוא דרכים פשוטות ומרתקות להסביר רעיונות מורכבים, ומצליח לגשר פערים לנושאים שלא חשבתי שאי פעם אצליח להבין כל זה באווירה כיפית וקלילה ובדיבור בגובה עיניים

09/03/2023
שתף:
E
Eran

דור מורה מצוין ונעים הליכות. בזכותו חזרתי לאהוב את מקצוע המתמטיקה ועברתי את הבגרות ב5 יח"ל בציון משביע רצון

09/03/2023
שתף:
ל
לירון

מורה מעולה, נעים ומעמיק. מסביר בסבלנות ומקצועיות

09/03/2023
שתף:
B
Bar

אני רוצה להמליץ בחום על דור כמורה למתמטיקה. אני תלמיד בשנתיים האחרונות ואני מאוד מרוצה מהתקדמותי בלימודיי המתמטים תוך כדי לימודי אצלו. הוא מתקשר בצורה ברורה ופשוטה את החומר, כך שהבנתי את החומר בקלות. דור תמיד מוכן לעזור ולתת עצות, ואני ממליץ בחום על חווית הלימוד אצלו. אני בטוח שכל תלמיד שיבחר ללמוד ממנו ירגיש בטוח ומוכן להתמודד עם כל אתגר מתמטי. תודה רבה דור על ההשקעה והכנסת הלב שלך בתלמידים. בכבוד רב, בר

09/03/2023
שתף:
E
Eyal

דור מורה מקסים! סבלני מאוד ומסביר בצורה כיפית מאוד שעזר לילדה שלי באמת לאהוב מתמטיקה!

09/03/2023
שתף:
O
Ofir

דור הופך חומר מסובך ומרתיע לנגיש וישים! הידע הרב שלו בחומר והיכולת לימוד שלו הופכים את השיעורים לברורים ומועילים! בזכותו היום אני לומד מתמטיקה באוניברסיטה!!

08/08/2022
שתף:
ש
שקד

דור מורה מעולה. הוא מלמד באופן סבלני ומהנה. השיעורים עזרו לי להבין את החומר בצורה יסודית.

31/07/2022
שתף: