דלג על הניווט
מורה פרטית דבי קלה
מורה פרטי - פרטים אישיים
אזור מגורים: 
מודיעין והסביבה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
מכללה - מכללת אורנים
משפט מפתח: 
מורה פרטית לאנגלית במודיעין. ילדים ומבוגרים. בגרות, הוראה מתקנת, התמודדות עם "פחד מאנגלית", שיפור האנגלית המדוברת.
תיאור המורה הפרטי: 
מורה לאנגלית דוברת אנגלית (שפת אם),מלמדת מזה כ-40 שנה באופן פרטני ובקבוצות קטנות. תלמידים,סטודנטים וכל המעוניין. מיומנויות בסיסיות, אסטרטגיות למידה, לקויות למידה, הכנה לבגרות, מרתון הכנה אינטנסבי לבגרות, שימור האנגלית אחרי שהייה בחו"ל,שיפור האנגלית המדוברת לקראת הנסיעה לחו"ל:) , עזרה בקריאת מאמרים אקדמיים, והכל תוך כדי דיבור באנגלית כבר מההתחלה. נצלו את הקיץ להשלים פערים ותגיעו לשנת הלימודים הבאה הרבה יותר חזקים!
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאנגלית - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, אקדמיה, אנגלית מדוברת, אנגלית עסקית, העשרה, מבחן אמיר, אנגלית לילדים, אנגלית למבוגרים
אזור לימוד: 
מודיעין והסביבה
ערי לימוד: 
מודיעין-מכבים-רעות
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
50 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
מחירון מורה פרטי
150
180
תגובות: 
5
30/05/2019, קרן, 28
1
דבי המקסימה הכינה אותי לשיפור ציון בבגרות 4 יח', במרתון של שלושה ימים! וקיבלתי אחלה ציון... מורה מקצועית, סבלנית והכי חשוב-נהנים מהלמידה.
5
21/05/2019, רות , 82
מעל 10
למדתי אצל דבי כשנתיים, דבי מורה מעולה, מאורגנת וקשובה לצרכים שלי. דבי עובדת במגוון של דרכים ועושה את הלימוד למעניין וכיפי. דבי היתה תמיד זמינה גם להתייעצות עם הורי אם היה צריך חשיבה משותפת ותאום עם בית הספר שלי. למדתי בעזרתה המון!!!
5
09/05/2019, הגר, 19
מעל 10
דבי למדה אותי במשך שנה מורה מדהימה עזרה בעבודות לבית הספר וגם באוצר המילים ובכתיבה . באתי בשמחה לכל שיעור ואני מרגישה את השיפור
5
06/05/2019, קארין, 29
מעל 10
דבי לימדה אותי במשך כמעט שנתיים, האנגלית שלי הפכה מרמה נמוכה לרמה שיכולתי להתמודד עם מאמרים ברמה גבוהה, גרמה לי לפתוח את מחסום הדיבור, ובאמת סוף סוף להבין מה אני קוראת. תודה דבי על התהליך שעברנו, נהנתי בכל שיעור מחדש ולראות את הפוטנציאל שיש בתוכי לשפה. מתגעגעת ❤
5
06/05/2019, בתאל, 24
2
דבי לימדה אותי במשך 3 וחצי שנים , גרמה לי להגיע ליכולות שלא חשבתי שאוכל להגיע אליהם , מלמדת דרכי התמודדות עם השפה בדיקדוק ועם מאמרים . מלמדת מהמילה הכי בסיסית עד לדיבור והבנת מאמרים שלמים . צורת למידה נעימה מאוד וכיפית .
5
05/05/2019, שלמה, 61
מעל 10
דבי לימדה אותי במשך כ 5 שנים בתדירות של שיעור אחד בשבוע. למדתי אצל דבי בעקבות דרישת עיסוק חדש שהצריך אותי לשלוט בחומר חוזי עם מושגים טכניים רבים. הגעתי עם ידע קלוש וכיום אני מתמודד היטב עם השפה ויכול להבין חוזים מורכבים. לתקשר באמצעות e-mail ובטלפון עם לקוחות מחו"ל. כמו כן כל שלושת ילדי למדו אנגלית בתיכון ועמדו בהצטיינות במבחן הבגרות וכיום שלושתם בוגרים אקדמיים. אצל דבי קבלנו בטחון ואמונה.
5
04/05/2019, מיה, 47
מעל 10
דבי לימדה את ביתי אנגלית במשך שנתיים - ביתי הגיעה אליה חסרת ביטחון בדיבור וחסרה בידע בסיסי של השפה. דבי, בסבלנות רבה, במקצועיות ובאמצעות משחקים, סיפורים ושירים הצליחה להביא אותה להשגים מופלאים. היא לימדה אותה את הבסיס לדקדוק ואת ההגייה הנכונה והיום לביתי יש קלסר מלא במידע שילווה אותה עד סיום לימודיה. המפגשים עם דבי היו תמיד נעימים ומזמינים והבת שלי תמיד תמיד שמחה ללכת אליה.אני ממליצה עליה בחום רב!
5
01/05/2019, ליהיא, 19
מעל 10
למדתי אצל דבי חצי שנה. בזמן הזה הספקתי ללמוד המון ולקבל ביטחון עצמי בדיבור וכתיבה באנגלית, מה שלא היה לי לפני. מורה מקסימה, קשובה, איכפתית ובהחלט עוזרת ומקדמת. ממליצה בחום.
5
01/05/2019, Rinat, 44
מעל 10
דבי היא מורה מדהימה ואישיות מיוחדת. דבי לימדה את בתי בשנתיים האחרונות (כיתה ח ו-ט) ולא רק שהיא קידמה אותה בצורה משמעותית, זה היה מפגש משמעותי ומרגש בין תלמידה לדמות חנוכית משמעותית מהמעלה הראשונה. כל מי שלילמד אצל דבי יזכה במתנה מדהימה.
5
30/04/2019, נויה, 19
מעל 10
למדתי אצל דבי במשך 8 שנים ברצף מורה מדהימה אני בכיתה ח ׳ ויכולה לעשות בגרות של 5 יחידות מומלצת מאוד מאוד ! מלמדת אותך חוץ מאנגלית איך ללמוד לבד ולדעת. לבד שזה עוזר מאוד לכל מקצוע אחר . כדאי מאוד ללכת אליה !
5
30/04/2019, לילך
מעל 10
אני רוצה להמליץ בחום על דבי! היה לי פחד אדיר מהשפה האנגלית, זנחתי את האנגלית כל השנים, ובגיל 24 החלטתי להתמודד ולהשלים את הבגרות. הגעתי לדבי והתחלנו ללמוד, המטרה היתה תוך שלושה וחצי חודשים לגשת לשלושת המבחנים. ההתקדמות היתה אדירה, הלימוד היה מעמיק הרבה מעבר לרק להשלים את הבגרות. האמונה שצריך להשקיע הרבה בבסיס השפה הציל אותי! יש לדבי שיטת לימוד מעולה, ממליצה מאוד!
5
29/04/2019, שקד, 19
מעל 10
אני התחלתי ללמוד אנגלית אצל דבי בתחילת כיתה י ב4 יח״ל בלי לדעת את הבסיס באנגלית או בכללי אנגלית. שהתחלתי ללמוד אצל דבי, מהר מאוד התחילו לעלות לי הציונים מנכשל ל70 + היום בסוף כיתה י אני עומדת על ממוצע של 90 באנגלית ב4 יח״ל.
5
28/04/2019, יהלי, 46
מעל 10
הבת שלי למדה כשנה אצל דבי. דבי מורה מנוסה ומקצועית , שרואה את התלמיד ואת הצרכים האישיים שלו, יוצרת קשר אישי ומלמדת מתוך אהבה . וכך מאפשרת אהבה למקצוע וחיבור בריא ותומך בתהליך הלימוד . ובהתפתחות .
5
27/04/2019, דלית, 57
מעל 10
אני אמא לתלמידה המסיימת עכשיו כיתה י'. אנחנו חיים בעיירה מבוססת, עם בתי ספר "נחשבים". כבר בבית ספר יסודי בתי הייתה נכשלת באנגלית. היא עברה את החטיבה בערך ברמה של abc ולא הצלחנו לשפר זאת. הילדה חשבה שאין לה כל סיכוי באנגלית. עד שהגענו לדבי. במהלך כתה ט' דבי קידמה את בתי לרמת הכיתה. בתיכון השתלבה ברמה א', 4 יח'ל, וכעת מנסה לעלות ל-5. דבי היא מורה מוכשרת ומקצועית, ומעל הכל- אשת חינוך אמתית.
5
15/02/2017, אמה, 47
מעל 10
הפחד משפה זרה היה מושרש בי עוד מימי ילדותי, לפני מס׳ חודשים יצרתי קשר עם דבי הקסומה על מנת שילדי ילמדו אצלה באופן פרטי, מתוך השיחה שנוהלה ברגישות רבה וידע אין סופי הבנתי שאולי בעצם זו אני שיכולה להנות ממנה... ולא טעיתי , כל שיעור הוא חוויה , למידה משמעותית ומעמיקה.. מיותר לציין שילדיי נהנים , מרוצים ולומדים בהנאה.. דבי תודה על היותך❤️
5
02/02/2016, עומר, 19
מעל 10
למדתי אנגלית אצל דבי קלה בין 2011 ל-2013. ניסיונות קודמים שלי ללמוד את השפה נכשלו. דבי התחילה בקטן, בלדעת לכתוב מילים פשוטות. אחרי זה מספרים, משפטים, דקדוק מורכב יותר ויותר, סיפורים קצרים, הכול באופן מהנה וענייני. כבר אחרי שנה התחלתי "לעוף מהקן", לקרוא בכוחות עצמי. בזכותה ניכסתי את השפה. אני חושב טובות על דבי, כמורה לאנגלית וכבן-אדם בכלל. ידיעת השפה פותחת עולם שלם, ודבי מאוד מוכשרת בללמד אותה.
5
18/01/2016, לימור , 51
מעל 10
דבי היא אדם נפלא ומורה בחסד. זכות גדולה נפלה בחיקנו לאפשר לבתי מקום למידה כה נינוח, משמעותי וברמה המקצועית הגבוהה ביותר לה ניתן לצפות. דבי אבחנה באופן מיידי את דרכי הלמידה הנכונות, את הרמה הנדרשת לקידום הלמידה ויצירת מוטיבציה אמיתית להתקדמות מתוך הבנה עמוקה של החומר, ולא פחות חשוב מתוך שמחה וחדוות ידע.
5
13/01/2016, אילת, 54
מעל 10
דבי מלמדת את ילדינו מזה שנים שעורים פרטיים באנגלית להעשרה לפני ולאחר חזרה משהות בחו"ל. היה חשוב לנו שהילדים ילמדו אנגלית ממורה שזו שפת האם שלה כדי שישמרו על מבטא נכון ושפה עשירה. מעבר ליכולות באנגלית דבי היא מורה שיוצרת אווירה נעימה בשיעורים, מגוונת את תוכן השיעור עם משחקים ותכנים לימודיים וכן קשובה לצרכי הילדים גם מעבר לנושא השיעור, כתוצאה מכך הילדים באים לשיעורים בשמחה. ממליצה בחום
Alisa Meron
דבי הינה מורה מקסימה, מבריקה, נעימה, סבלנית, השיעורים שלה מרתקים!!! . כל שיעור היה חוויה מרנינה - למוח ולנפש!!!. השיעורים טובלו במשחקים, בסיפורי חיים (באנגלית, כמובן) צחקתי (וגם בכיתי, כשרציתי לשתפה בסיפור אישי עצוב) אתה בלי סוף. (באנגלית, כמובן...) וזה מאד העשיר את האנגלית שלי, כי דבי "משחילה" את ההקפדה על שימוש נכון בשפה, בקלות ובעדינות, בין הסיפורים והצחוקים, אז אין כל לחץ, אבל יש push מעודד מאד. הרגשתי שדבי "זורמת" איתי ועם נטיותי ומצב רוחי בזמן השיעור... בכל שיעור יצאתי עשירה יותר מכפי שנכנסתי. הבית חם ונעים ובקיץ - קריר ונעים... המחיר מאד הוגן. אני ממליצה עליה בכל פה ולב!!! רוצים לשמוע גם בעל פה? תוכלו לקבל את הטלפון שלי מדבי.
05/01/2016