מורה פרטי דבי קלה

מורה פרטית דבי קלה

מורה פרטית לאנגלית במודיעין. ילדים ומבוגרים. בגרות, הוראה מתקנת, התמודדות עם "פחד מאנגלית", שיפור האנגלית המדוברת.

ממודיעין והסביבה. בוגרת מכללה - מכללת אורנים.
 
מלמד בבית המורה
 

קצת עליי

מורה לאנגלית דוברת אנגלית (שפת אם),מלמדת מזה כ-40 שנה באופן פרטני ובקבוצות קטנות. תלמידים,סטודנטים וכל המעוניין. מיומנויות בסיסיות, אסטרטגיות למידה, לקויות למידה, הכנה לבגרות, מרתון הכנה אינטנסבי לבגרות, שימור האנגלית אחרי שהייה בחו"ל,שיפור האנגלית המדוברת לקראת הנסיעה לחו"ל:) , עזרה בקריאת מאמרים אקדמיים, והכל תוך כדי דיבור באנגלית כבר מההתחלה. נצלו את הקיץ להשלים פערים ותגיעו לשנת הלימודים הבאה הרבה יותר חזקים!

הוספת תגובה

ביקורות

ק
קרן

דבי המקסימה הכינה אותי לשיפור ציון בבגרות 4 יח', במרתון של שלושה ימים! וקיבלתי אחלה ציון... מורה מקצועית, סבלנית והכי חשוב-נהנים מהלמידה.

30/05/2019
שתף:
ר
רות

למדתי אצל דבי כשנתיים, דבי מורה מעולה, מאורגנת וקשובה לצרכים שלי. דבי עובדת במגוון של דרכים ועושה את הלימוד למעניין וכיפי. דבי היתה תמיד זמינה גם להתייעצות עם הורי אם היה צריך חשיבה משותפת ותאום עם בית הספר שלי. למדתי בעזרתה המון!!!

21/05/2019
שתף:
ה
הגר

דבי למדה אותי במשך שנה מורה מדהימה עזרה בעבודות לבית הספר וגם באוצר המילים ובכתיבה . באתי בשמחה לכל שיעור ואני מרגישה את השיפור

09/05/2019
שתף:
ק
קארין

דבי לימדה אותי במשך כמעט שנתיים, האנגלית שלי הפכה מרמה נמוכה לרמה שיכולתי להתמודד עם מאמרים ברמה גבוהה, גרמה לי לפתוח את מחסום הדיבור, ובאמת סוף סוף להבין מה אני קוראת. תודה דבי על התהליך שעברנו, נהנתי בכל שיעור מחדש ולראות את הפוטנציאל שיש בתוכי לשפה. מתגעגעת ❤

06/05/2019
שתף:
ב
בתאל

דבי לימדה אותי במשך 3 וחצי שנים , גרמה לי להגיע ליכולות שלא חשבתי שאוכל להגיע אליהם , מלמדת דרכי התמודדות עם השפה בדיקדוק ועם מאמרים . מלמדת מהמילה הכי בסיסית עד לדיבור והבנת מאמרים שלמים . צורת למידה נעימה מאוד וכיפית .

06/05/2019
שתף:
ש
שלמה

דבי לימדה אותי במשך כ 5 שנים בתדירות של שיעור אחד בשבוע. למדתי אצל דבי בעקבות דרישת עיסוק חדש שהצריך אותי לשלוט בחומר חוזי עם מושגים טכניים רבים. הגעתי עם ידע קלוש וכיום אני מתמודד היטב עם השפה ויכול להבין חוזים מורכבים. לתקשר באמצעות e-mail ובטלפון עם לקוחות מחו"ל. כמו כן כל שלושת ילדי למדו אנגלית בתיכון ועמדו בהצטיינות במבחן הבגרות וכיום שלושתם בוגרים אקדמיים. אצל דבי קבלנו בטחון ואמונה.

05/05/2019
שתף:
מ
מיה

דבי לימדה את ביתי אנגלית במשך שנתיים - ביתי הגיעה אליה חסרת ביטחון בדיבור וחסרה בידע בסיסי של השפה. דבי, בסבלנות רבה, במקצועיות ובאמצעות משחקים, סיפורים ושירים הצליחה להביא אותה להשגים מופלאים. היא לימדה אותה את הבסיס לדקדוק ואת ההגייה הנכונה והיום לביתי יש קלסר מלא במידע שילווה אותה עד סיום לימודיה. המפגשים עם דבי היו תמיד נעימים ומזמינים והבת שלי תמיד תמיד שמחה ללכת אליה.אני ממליצה עליה בחום רב!

04/05/2019
שתף:
ל
ליהיא

למדתי אצל דבי חצי שנה. בזמן הזה הספקתי ללמוד המון ולקבל ביטחון עצמי בדיבור וכתיבה באנגלית, מה שלא היה לי לפני. מורה מקסימה, קשובה, איכפתית ובהחלט עוזרת ומקדמת. ממליצה בחום.

01/05/2019
שתף:
R
Rinat

דבי היא מורה מדהימה ואישיות מיוחדת. דבי לימדה את בתי בשנתיים האחרונות (כיתה ח ו-ט) ולא רק שהיא קידמה אותה בצורה משמעותית, זה היה מפגש משמעותי ומרגש בין תלמידה לדמות חנוכית משמעותית מהמעלה הראשונה. כל מי שלילמד אצל דבי יזכה במתנה מדהימה.

01/05/2019
שתף:
נ
נויה

למדתי אצל דבי במשך 8 שנים ברצף מורה מדהימה אני בכיתה ח ׳ ויכולה לעשות בגרות של 5 יחידות מומלצת מאוד מאוד ! מלמדת אותך חוץ מאנגלית איך ללמוד לבד ולדעת. לבד שזה עוזר מאוד לכל מקצוע אחר . כדאי מאוד ללכת אליה !

30/04/2019
שתף: