דלג על הניווט

מורה פרטית גרטה טוברובסקי

מורה פרטית גרטה טוברובסקי
מורה פרטי - פרטים אישיים
אזור מגורים: 
חולון - בת ים
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
מרצה אקדמית Ph.D בעלת נסיון מעשי ופדגוגי עשיר, מעבירה שיעורי תכנות ומטמתיקה לכל הרמות ,מכינה לבחינות, משפרת חשיבה לוגית
תיאור המורה הפרטי: 
מקיימת שיעורי עזר וקורסים לסטודנטים, תלמידי תיכון ולאנשים שרוצים להצטרף לעולם הייטק ומדע, לשפר את חשיבה הלוגית, להיות מסוגלים לפתור בעיות באופן עצמאי. מכירה את תוכניות הלימודים ואת סוגי הבחינות ברוב מוסדות הלימוד במרכז הארץ. תומכת בכל תהליכי למידה למתקשים, מכינה את ההצלחה שלכם בבחינות. כמובן, תכניות הלימוד מפותחות באופן אישי לכל התלמיד בהתאם ליעדים ויכולות שלו. עלי: בעלת ניסיון אקדמי ופדגוגי עשיר ממוסדות לימוד ידועות בארץ ובאולם כגון אוניברסיטת תל-אביב, טכניון, האוניברסיטה הממלכתית של מוסקבה, אוניברסיטת אריאל, מכללת שנקר ועוד. בעלת כ-15 שנות ניסיון מעשי בפיתוח מערכות תוכנה, אלגוריתמים ודגמים מתמטיים במגוון שפות תכנות, שיטות, טכנולוגיות וסביבות.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למדעי המחשב תכנות - חטיבת ביניים, הכנה לבגרות 3 יח"ל, הכנה לבגרות 5 יח"ל, C, C Sharp, Java, Python, Cpp, מבוא למדעי המחשב, עקרונות שפות תכנות, תכנות מונחה עצמים
מורה פרטי למחשבים - הכרת המחשב
מורה פרטי למבחן מימד - מתמטיקה
מורה פרטי למתמטיקה - 3 יח"ל, 4 יח"ל, מכינה, אקדמיה, מטלב, שימושי מחשב במתמטיקה
מורה פרטי לפסיכוטכני - כמותי, צורני
מורה פרטי לפסיכומטרי - חיבור, כמותי
אזור לימוד: 
חולון - בת ים, מושבים במרכז, ראשל"צ והסביבה, נס ציונה - רחובות
ערי לימוד: 
ראשון לציון, בת ים, חולון, נס ציונה, רחובות, באר יעקב, אזור, יבנה, לוד, רמלה
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 10 תלמידים
מחירון מורה פרטי
100 - שיעור רגיל
תגובות: 
5
02/12/2017, רון, 30
1
מורה יעילה ואכפתית מאוד. אני לומד את ג'אווה באוניברסיטה פתוחה. ממ"ן 12 כבר לא ידעתי איך לעשות. מגרטה קיבלתי עזרה מהירה וסיוע בביצוע המשימה. וחוץ מזה שיטות וגישות לפתרון בעיות דומות. גם נתנה לי כוון איך לעבור את הקורס בהצלחה.
5
01/09/2017, יוליה, 31
10
אני רוצה להודות את גרטה על הסיוע המקיף שקיבלתי ממנה במהלך ההיכרות הראשונה שלי עם התכנות בספת C במכללה איפו שאני לומדת. דאגתי מאוד בתחילת הקורס בגלל אי-ההבנה המוחלטת שלי כמו רבים מחברי ללימודים. כאשר התחלתי לקחת שיעורים אצל גרטה, הלחץ הפסיכולוגי נחלש בהדרגה והרגשתי יותר בטוח בנושא. כתוצאה מכך עברתי את הבחינה עם ציון 87. וזה למרות העובדה שאני לומדת תכנות מאפס וחצי הקבוצה בבחינה הזו נכשלו.
5
08/06/2017, גל
5
גרטה פשוט אלופה, כשהגעתי אליה הייתי נואש ומתוסכל כשאני סוחב שני נכשלים (מועד א +ב) . עמדה בפניי הזדמנות אחרונה למועד ג' לפני שאני מתרוצץ לקורס חוזר..גרטה ידעה לזהות ולהצביע במדויק על הבעיה שהייתה לי,הצליחה לחבר את הפאזל לתמונה שלמה ובהספק של 5 שיעורים בלבד היא הביאה אותי לציון 85!!! מאמין שאם היינו מתראים לפני גם אולי הייתי מקבל ציון גבוה בהרבה! ממליץ בחום!!!!
5
26/04/2017, דרור, 35
מעל 10
תודה רבה לגרטה על עזרתה וסיוע בלימודים שלי. כשהתחלתי ללמוד במכללה את שפת PYTHON הייתי בדיכאון עמוק מכל זה ורציתי לעזוב. אבל במקרה מצתי את לגרטה והתחלנו ללמוד את הכול מהבסיסים. במקביל היא עזרה לי בתרגילי בית ובחומר הנלמד בכיתה. בסופו של דבר הגשתי פרויקט ועברתי את הקורס ב-87. אני ממשיך ללמוד. עכשיו אני לומד JAVA וזה הולך לי הרבה יותר קל ויש הרגשה שאני אצליח.
5
21/12/2016, אריק, 26
4
אני לומד JAVA באוניברסיתה פתוחה. היה לי קושי גדול בהבנת מחלקות ועצמים, לא ידעתי איך להתחיל את העבודה שהיתה להגישה. פניתי לגרטה והתחלנו מדברים מאוד בסיסיים שבו זמנית היו מאוד לעניין של תרגיל הספציפי שלי ותוך כמה שיעורים התחלתי להרגיש שהידע התיאורטית שלי מסתדרת ובו זמנית אני גם מתחיל להבין איך לפתור את התרגילים. הגשתי את העבודה בזמן, קיבלתי 97 ומאוד מודה לגרטה על השיעורים שלה המעניינים ומסודרים, באו
5
06/12/2016, מלי, 31
8
ממליצה על גרטה בכל הנוגע לתואר במדעי המחשב. נכון לעכשיו נעזרת בה לקורס אשנב למתמטיקה (תורת הקבוצות), מסבירה ומלמדת בצורה ברורה, סבלנית ומקצועית.