מורה פרטי גל עצור

מורה פרטי גל עצור

מוסיקאי פעיל ויוצר בעיקר בסצנת המוסיקה המאולתרת וג'אז. בוגר האקדמיה למוסיקה בירושלים. ומאד אוהב ללמד!

בן 39. מתל אביב -יפו. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪170 לשעה בבית המורה
₪170

קצת עליי

מוסיקאי פעיל ויוצר. מורה למוסיקה בעל נסיון רב, בעיקר בשיעורים פרטיים. מתמקד בשיעור בצרכיי התלמיד ובהתאם לרמתו ויכולתו. מתמקד ב: עבודה על סאונד. סולמות. ארפג'ים.הרמוניה.טכניקה. קריאת תווים. קצב. לימוד שירים. מתמקד בעיקר בג'אז, מוסיקה מודרנית, רוק ומאד קשוב לטעם התלמיד ורצונו.

הוספת תגובה

ביקורות

ר
רמי

למדתי אצל גל מתחילת דרכי ולמשך שנתיים וחצי. אז קודם כל, תמיד כיף לבוא אליו! תמיד שמח לראותי וחיכה לי עם חיוך וחיבוק. מבחינת מוזיקה לא הייתי מחפש מישהו אחר להתחיל איתו. שילוב של המון ידע והבנה ורגישות לצרכים והרצונות שלי.. ממליץ עליו בחום. בפרט להתחלה כדי למצוא את הכיוון האמיתי של עצמך והתמקדות בדברים החשובים כמו סאונד, תאוריה ושמיעה מוזיקלית . תודה על שנתיים וחצי משכילות מעניינות ומקדמות ביותר! אוהב על מלא.

03/11/2019
שתף:
R
Rudy

גל הוא יותר ממורה לכלי נגינה. הוא מוזיקאי נפלא ומורה למוזיקה. מומלץ בחום .

31/10/2019
שתף:
ל
לירז

בתי לומדת אצל גל מזה שנה. אין הרבה מורים שהם גם גמישים, גם סבלנים, גם עם קבלה אינסופית וגם מקצועיים כמו גל. גל זורם עם המשאלות שלה ולתוכם יוצק את הידע המוסיקלי הרחב שלו. כך, הוא מאפשר לה להתקדם בקצב ובדרך הרצויים לה. ממליצה בחום!

31/10/2019
שתף:
A
Amir

קשה לתאר במילים כמה גל הוא מורה משמעותי. דרך המוסיקה הוא נוגע בכל אלמנט בחייך האישיים, הוא משלב מקצועית, קשיחות, קלילות והומור. ומצליח להעביר את התפיסה הרחבה והמעוררת השראה שלו על מוסיקה. גל נותן לך את המהות ואת המעטפת החיצונית (תיאוריה) הנדרשת בכדי להבין איך להיות מוסיקאי ולתפוס מוסיקה. שיעור שהוא גם טיפול ממש, כיוון שגל מדריך בטבעיות רבה כיצד להתחבר לרגש בנגינה, שזה-זה הדבר. ולא כולם יודעים לעשות זאת. הרבה יכולים ללמד מוסיקה אבל לא כולם ואף מעטים זוכים להעביר את כל הדברים הללו בשילוב ובמקצועיות בכל פרמטר. בקיצור - הכי מומלץ שיש!!!!

31/10/2019
שתף:
ר
רם

גל מורה נעים ונחמד והשיעורים איתו ממש כיפיים. צורת הלימוד איתו היא באופן כזה שהלימוד לא מרגיש כמו טחינה של אותו נושא שוב ושוב, אלא עבודה על מספר דברים במקביל ולימוד הדברים החשובים דרך המעבר בין הנושאים. אני אישית מאוד ממליץ!!

31/10/2019
שתף:
א
ארנון

גל הוא מורה משכמו ומעלה. בנוסף להיותו מוזיקאי נפלא, יש לגל סבלנות לכל תלמיד, בכל גיל ובכל רמה. כשרונו של גל הוא למצוא את הדרך המתאימה לכל תלמיד אחד לגלות את יכולותיו, להשתפר ולהפיק מהן את המיטב. כיף גדול ללמוד עם גל. ממליץ בחום.

30/10/2019
שתף: