מורה פרטי גילי בורר

מורה פרטי גילי בורר

גילי בורר, מורה פרטי למתמטיקה עם 10 שנות ניסיון, דגש מיוחד על לקויות למידה ושפע הצלחות! לפרטים נוספים מוזמנים להכנס.

בן 32. מרמת השרון - הרצליה. בוגר אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ.
 
מלמד בבית התלמיד

קצת עליי

היי :) אם הגעתם לפה, כנראה שנמאס לכם לשבור את הראש. אז אני גילי ואני נמצא כאן כדי לעזור לכם. לשיעור בן 60 דקות שמתקיים בביתכם, יחד איתי אני מביא: * 8 שנות נסיון בהוראת מתמטיקה פרטית- ואחוזי הצלחה גבוהים מאוד. * 4 שנות נסיון בבית הספר ללקויי למידה "הבית של תמר" - ומהפכים שאף אחד לא דמיין. * דרך לימוד מותאמת אישית לכל תלמיד- שזה ההפך משיטת "פס הייצור" הנהוגה בבתי הספר ועושה עוול להמון תלמידים מוכשרים! * לימוד פשוט ומעניין, עם המון הגיון ומעט נוסחאות- ככה שתאמינו או לא, מתמטיקה כבר לא תהיה המקצוע השנוא עליכם. * הקניית כלים לתרגול עצמי ולהצלחה במבחנים- כי לצערי לא אוכל לשבת לידכם גם במבחן ;) * והמלצות- יש בשפע. מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו, שלכם, גילי

הוספת תגובה

ביקורות

מ
מיכל

גילי מורה יוצא מן הכלל! בעל יכולת הנגשה נפלאה ומיוחדת- הן בהבט מקצועי והן בהבט אישי. בתי החלה את החטיבה כאשר לא הבינה מילה מהנאמר בשיעור וסיימה את השנה כאחת מהמובילות בכתה. יכולתו להנגיש, להסביר ולבאר יוצאת מגדר הרגיל ומאפשר למידה משמעותית ואיכותית. נעזרתי בו גם עבור בתי אשר לומדת ביסודי, ועיניה אורו בהבנה בסיום כל מפגש איתו. אין כמותו. מורה יוצא דופן ויוצא מן הכלל! אישיות נדירה ומורה נפלא. זכינו.

29/05/2018
שתף:
ל
ליאור

אם יש משהו שאני יכולה להגיד על גילי זה שהוא לימד אותי הרבה מעבר ממתמטיקה. הוא לימד אותי לא לוותר לעצמי ולהתמודד עם האכזבות ועם הביקורת של ההורים שלי לגבי הציונים, להאמין בעצמי ובעיקר הכניס לי מוטיבציה וגרם לי לעשות את הבלתי יאמן - מממוצע 50 לממוצע 100.  מודה לך על הכלים להמשך החיים שהענקת לי ועל ראיית הדברים בפרופורציות. עברתי תהליך מעבר ללימודים וציונים, ובקיצור - ממליצה בחום!!

29/03/2017
שתף:
ש
שירי

גילי הוא מורה מלא סבלנות שיודע להתמודד עם תלמידים שלפעמים קצת חסרה להם סבלנות. בלי גילי לא הייתח עוברת בגרות לעולם ואני מודה לו על כל העזרה שלו ואני מאמינה שהוא יוכל לעזור כמעט לכל תלמיד אם לא לכולם

29/03/2017
שתף:
ל
ליאור

גילי הוא לפני הכל בחור נהדר, שיעורים שקטים וברורים שכל החומר הנלמד ברור למדתי אצל כמה מורים שהיה לי קשה ללמוד איתם ולגילי הכי התחברתי מלמד בצורה ישירה וברור וכיף ללמוד איתו .

29/03/2017
שתף: