מורה פרטי גב זיו

מורה פרטי גב זיו

סטודנט לרפואה בעל ניסיון של שנים בחברות הגדולות. חשוב לי להתאים את אופי הלמידה באופן אישי לכל תלמיד לפי הצורך.

בן 28. מגבעתיים. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

כיום סטודנט לרפואה ובעל ניסיון של שנים בחברות הפסיכומטרי הגדולות, בין היתר בקורס הרשמי של המדינה. מלמד בביתי שבגבעתיים שהותאם להעברת שיעורים פרטיים. אני שם דגש בעיקר על היחס האישי ועל בניית תכנית עבודה מותאמת אישית. אני מאמין שכל אחד חושב אחרת ועל כן נכון שייגש בצורה שונה לכל תרגיל ולמבחן באופן כולל. חשוב לי לראות כי הלמידה לא מסתיימת בסוף השיעור, ולכן תמיד היא תלווה בתכנית עבודה ובמשימות ייעודיות שנכון לעשות אותן בבית.

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

M
Miriyam

במהלך הלמידה העצמאית שלי לפסיכומטרי הרגשתי שאני נתקעת ולא מצליחה לשפר את הציונים בפרקים המילולי והכמותי, ובזכות השיעורים עם גב שבהם עברנו על גישות לפתרון פרק, ניהול נכון של הזמנים וחיזוק חולשות בנושאים ספציפיים הצלחתי לשפר משמעותית את הציונים בפרקים. אני מאד ממליצה על גב! הוא מורה מצוין שמסביר בדרך שנוחה לכל אחד ועד שאני אצליח להבין וליישם בעצמי.

13/07/2020
שתף:
f
fanny

פניתי לגב בעקבות המלצות ממספר מועמדים לרפואה, בתקופת המרתון לפסיכומטרי. גב עבר איתי על פרקים שפתרתי, על טכניקות ושיטות לשיפור החשיבה הכמותית , וזה עזר לי מאוד. מומלץ!

08/07/2020
שתף:
L
Lee

גב מורה מצוין ואדיב ביותר. השיעור עובר באווירה נעימה וקלילה מצד אחד, ומצד שני ביסודיות ועבודה על הבעיות האישיות שלי עם המבחן והנושאים שקשים יותר. מומלץ בחום!

08/07/2020
שתף:
ג
גבריאלה

הלמידה קלילה ובאווירה טובה, במקום לשבור את הראש בבית עם גב אפשר לפתור שאלות בכיף. טכניקות ואסטרטגיות פשוטות שמשנות את כל הגישה לבחינה הפסיכומטרית. ממש מומלץ!

29/06/2020
שתף:
N
Naama

גב מורה מדהים! בניגוד לחוויות אחרות שהיו לי אצל מורים\מכונים לפסיכומטרי, גב נתן לי תחושת ביטחון לקראת המבחן, לימד אותי בפשטות ובבהירות איך לענות על השאלות כמו שצריך. הרבה תשומת לב, סבלנות, פניות במהלך כל היום. לא מתיימר לדחוף עוד שיעורים אלא מתאים את כמות השיעורים בצורה כנה לרמה שלך. הגעתי אליו זמן לא רב לפני המבחן והוא קידם אותי במהירות. אם הייתי יכולה הייתי לוקחת אצלו שיעורים מתחילת הלמידה... ממליצה מאוד מאוד!!

22/06/2020
שתף:
D
Dana

הגעתי לחיזוקים עבור הפרק הכמותי, גב ידע לתת בדיוק את החידודים שהייתי צריכה. הוא היה זמין תמיד לשאלות שעלו לי אחרי השיעורים, הסביר בצורה נעימה וחידש לי למרות שזה לא פסיכומטרי ראשון שלי ויצא לי לשמוע כבר כמה וכמה טיפים, גישות ושיטות. פשוט מורה אלוף, באמת!

12/06/2020
שתף:
r
ronnie

הגעתי לגב בזמן תקופת המרתון לקבל דגשים לגבי הפרק הכמותי. קיבלתי יחס נהדר וסבלני, הסבר נרחב ומקיף של החומר וחיזוק ענק בביטחון העצמי. השיעורים היו מצויינים ועזרו לי מאוד בתהליך הלמידה. גב ממש הקפיץ אותי למעלה ונתן לי דגשים מדוייקים בשביל להצליח בבחינה.

05/06/2020
שתף:
א
אורי

הגעתי לגב דרך האתר וכבר בשיחת הטלפון הראשונה איתו הבנתי שאני מדבר עם בחור רציני בעל ניסיון וותק והכי חשוב מורה שיהיה לי כיף ללמוד איתו. בשיעורים גב נתן לי מלא דגשים וטכניקות שלא הכרתי שעזרו לי לשפר משמעותית את הזמנים שלי ולגשת לשאלות בצורה הטובה ביותר. היחס המצויין לא נשאר רק בשיעורים אלא ניתנת גם תמיכה לאחריהם ותמיד אפשר לשאול אותו שאלות ולבקש ממנו חוות דעת בנושאים שונים. מדובר במורה מצויין עם ידע ונסיון אדיר בכל הקשור לפסיכומטרי. ממליץ בחום!

05/06/2020
שתף:
S
Shani

הגעתי לגב כחלק מההכנה לפסיכומטרי הראשון שלי, במהלך תקופת המרתון, על מנת לקבל דגשים לפרק כמותי. יצאתי מהשיעור עם תוספת מדהימה לבטחון העצמי והרבה מסקנות לגבי תחקור נכון. כמו כן, השגתי תובנות לגבי תכנון יעיל של המשך תקופת הלמידה.

05/06/2020
שתף:
א
אוולין

הגעתי לגב דרך חברה לחיזוק ספציפי יחסית בפרק הכמותי. קיבלתי הסברים מקיפים, הצצה לשיטות חשיבה שונות וגם דרכים מעשיות לתרגל ולנסות לחשוב אחרת בעצמי. לא פחות חשוב מכך, קיבלתי יחס נעים וסבלני, התעניינות כנה ועידוד. מומלץ בחום :)

05/06/2020
שתף: