מורה פרטי גב זיו

מורה פרטי גב זיו

סטודנט לרפואה בעל ניסיון של שנים בחברות הגדולות. חשוב לי להתאים את אופי הלמידה באופן אישי לכל תלמיד לפי הצורך.

בן 28. מגבעתיים. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

כיום סטודנט לרפואה ובעל ניסיון של שנים בחברות הפסיכומטרי הגדולות, בין היתר בקורס הרשמי של המדינה. מלמד בביתי שבגבעתיים שהותאם להעברת שיעורים פרטיים. אני שם דגש בעיקר על היחס האישי ועל בניית תכנית עבודה מותאמת אישית. אני מאמין שכל אחד חושב אחרת ועל כן נכון שייגש בצורה שונה לכל תרגיל ולמבחן באופן כולל. חשוב לי לראות כי הלמידה לא מסתיימת בסוף השיעור, ולכן תמיד היא תלווה בתכנית עבודה ובמשימות ייעודיות שנכון לעשות אותן בבית.

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ד
דביר

לאחר שניגשתי פעם אחת לפסיכומטרי חיפשתי חיזוקים בעיקר בפרק הכמותי. כבר משיחת הטלפון הראשונה הבנתי שגב הוא הוא הכתובת עבורי לשפר את הציון. בזכות הסבלנות, האסטרטגיות, והניסיון הרב , גב עזר לי להגיע ליעד. ממליץ לכל מי שצריך לעשות קפיצה גדולה בפסיכומטרי להתחיל בקפיצה קטנה לגב:)

06/02/2020
שתף:
י
יובל

גב מאוד עזר לי בגישה לפרק הכמותי, ידע לזהות את הנקודות שהייתי צריכה לשפר, נחמד ואכפתי מאוד. ממליצה בחום!

02/01/2020
שתף:
י
יונתן

מורה מצוין דואג ואכפתי עם שיטות עבודה יעילות ממש כיף ללמוד אצלו הוא מסור כל כולו לתלמיד חובה ללמוד אצלו כדי להצליח

01/01/2020
שתף:
ו
ויקי

פניתי לגב בגלל שהרגשתי שאני צריכה חיזוק בתחומים ספציפיים ולא חזרה על כל החומר. מהרגע הראשון הרגשתי שגב שם דגש שאבין דברים עד הסוף ושארגיש מאה אחוז בנוח עם החומר. גב הוא בעל ניסיון של שנים בחומר ומכיר את כל השאלות והטריקים שכל כך חשובים למבחן הפסיכומטרי בעל פה. הודות לגב ניגשתי למבחן האחרון כשאני שולטת בנושאים שעד השיעורים התקשיתי בהם מאוד, ולא פחות חשוב - עם הרבה ביטחון :)

01/01/2020
שתף:
‫מתן

למדתי לפסיכומטרי השלישי שלי על מנת לשפר את הציון בשביל לימודי רפואה. גב עזר לי לזהות את הנקודות הקטנות והנושאים שעליהם עלי להתמקד. האווירה הייתה נינוחה וסבלנית והרגשתי שאני מקבל יחס אישי מגב מעבר לשיעור עצמו - אם בתרגול ביתי, התעניינות כללית וטיפים נוספים. מומלץ בחום!

31/12/2019
שתף:
ל
לינור

גב מורה פסיכומטרי מדהים! סבלני, אכפתי, ונותן המון טיפים חשובים לשיפור הפרק וניהול זמנים בתוכו עם אסטרטגיות לפתרון, ממליצה בחום!

31/12/2019
שתף: