מורה פרטי בן ביטון

מורה פרטי בן ביטון

מהנדס בעל תואר BSc. להנדסה אזרחית. בעל נסיון רב בלימוד אישי עם סטודנטים ותלמידים שונים. מתחייב להצלחה!!!

בן 28. מחולון - בת ים. בוגר מכללה - סמי שמעון.
 
₪135 לשעה בבית התלמיד
₪135 לשעה בבית המורה
₪135

קצת עליי

אני מלמד אנשים בכל הגילאים ובכל הרמות. תלמידי תיכון ,תלמידי מכינה קדם אקדמאית וסטודנטים. בעל נסיון רב והרבה סבלנות. המלצות ימסרו ע"פ דרישה. מעביר גם שיעורים לזוגות וקבוצות. * חשוב לי לאמר כי המחיר המופיע פה במקרים שבהם השיעור הינו בבית התלמיד הינו עבור שיעור של שעתיים ומעלה , עבור נסיעות מסויימות לבית התלמיד המחיר עלול לעלות מעט בהתאם למרחק הבית.

הוספת תגובה

ביקורות

ר
רותם

קבעתי עם המורה למספר שיעורים ברצף לפני המבחן. הגיע לשיעור אחד עם שליטה חלקית בחומר. היה צריך כל הזמן להסתכל על הפתרון כדי להבין. למחרת הוא ביטל בטענה שקבע עם תלמידים אחרים. או שהחומר היה גדול עליו או שאחריות גדולה עליו. בגללו ביטלתי עם מורים אחרים ונתקעתי בלי עזרה. לא מומלץ.

28/01/2020
שתף:
א
אייל

לפני שהתחלתי ללמוד עם בן היה לי ממוצע נמוך מאוד בפיזיקה, אבל בזכותו הצלחתי להעלות אותו עד שבמתכונת (בגרות פנימית) קיבלתי 100! בן מעביר את החומר בצורה מעולה, עונה על כל שאלה בסבלנות ומתעכב על כל פרט לא מובן. כל מי שצריך מורה אני מאוד ממליץ עליו, בזכותו הממוצע שלי במקצוע השתפר משמעותית והתחלתי לאהוב יותר את המקצוע.

30/05/2019
שתף:
ש
שביט

בן מורה מצוין ממליצה בחום! עברתי בציון גבוהה את הבחינה בזכותו

22/02/2019
שתף:
י
יפה

אחיינית שלי נזקקה לעזרה בהכנה לבגרות במתמטיקה, בן עזר לה בצורה יוצאת מן הכלל אני ממליצה בחום

21/01/2019
שתף:
ח
חיים

הגעתי לבן ללא שליטה בחומר כלל, הוא הצליח להכין אותי למבחן מה"ט בתוך פחות משבוע. ממש אהבתי את סגנון הלימוד שלו, הוא מעביר את השיעורים בצורה קלילה ונינוחה.

18/07/2018
שתף:
מ
מגי

מורה מדהים !!! מעביר את החומר בצורה מצויינת , מקצועית ומובנת . בעל ידע רב בכל התחומים , תמיד ידע לענות על השאלות שלי והסביר אותן כמה פעמים שצריך . בחור נורא נעים ונחמד !! תמיד מגיעה בזמן , אחראי . ממליצה בחום

23/04/2018
שתף:
מ
משה

התגלו קשיים אצל בני בלימודים, מצאתי את בן מאז הוא מלווה אותו עד היום שולט בחומר הנלמד בעל גישה חיובית ומעביר את החומר בצורה מעולה.

30/01/2018
שתף:
D
Din

קודם אני רוצה להגיד לבן תודה. על ההבנה ההתחשבות והקשב הרב שיש לו לתלמידים שלו עזרת לי המון אני ממליץ בחום לפני שבן מורה הוא בן אדם מקסים שמראה יחס לכל שאלה וכל עזרה שצרתיך שוב תודה וממליץ בחום

18/01/2018
שתף:
ק
קטיה

מורה מעולה!! יודע לתת מענה לכל שאלה, מסביר ממש טוב את החומר ובצורה שקל להבין ממליצה בחום לכולם!!

18/01/2018
שתף:
ת
תהילה

בן יודע ללמד בסובלנות, קל להבין וללמוד ממנו... עזר לי לאורך הבגרויות שלי וללא ספק הצלחתי בעזרתו .

18/01/2018
שתף: