מורה פרטית בלה גלעדי

מורה פרטית בלה גלעדי

נסיון בהוראת מוזיקה אנגלית ועוד, עם ילדים ומבוגרים. באוירה ביתית. מוסמכת למוזיקה. משלבת בלימוד הכרת יסודות המוזיקה. דתית

בת 70. מאזור ירושלים. בוגרת מכללה - סמינר הקיבוצים.
 
₪90 לשעה בבית המורה
₪90

קצת עליי

קבלתי הסמכה להוראת מוזיקה מהמדרשה להוראת מוזיקה בסמינר הקיבוצים בתל אביב. יש לי נסיון רב שנים בהוראת חלילית ופסנתר לילדים ומבוגרים. אני שמה דגש רב על הכרת יסודות המוזיקה תוך כדי לימוד הנגינה בכלי, במיוחד למתחילים. בעלת נסיון בעזרה לתלמידים גם באנגלית ובמתמטיקה.

הוספת תגובה

ביקורות

מ
מירי

מורה מעולה! סבלנות, יחס טוב והסברים מאירי עיניים!!!

17/02/2020
שתף:
י
יהודה

בלה מורה טובה מאין כמותה. יסודית. מתאימה לכל אחד ואחת. סבלנית. מעודדת ומקדמת מאוד.

12/12/2019
שתף:
א
אושרית

הבת שלי בכיתה ו היה חשוב לי לפני החטיבה לחזק אותה באנגלית. ממש במקריות, הגעתי לבלה דרך האתר. התחלנו שיעורים על בסיס קבוע, סה"כ פעמיים בשבוע.לאט לאט התחלתי לראות שביתי כבר לא חוששת מאנגלית כמו שהייתה בעבר, האוצר מילים שלה גדל, התחילה לקרוא וממש ניכר השינוי. השיעורים עוברים בצורה נעימה ונינוחה, כך שביתי הולכת בכיף לשיעורים וחוזרת בשמחה גדולה. בלה מאוד מנוסה באנגלית ובכלל בעבודה עם ילדים. ממליצה בחום, חבל שלא התחלנו הרבה לפני.

28/11/2019
שתף:
ר
רעיה

בלה אישה נעימה ומאוד מקצועית. הלימוד עימה נעשה בקצב המותאם לתלמיד, באופן יסודי, ללא לחץ ועם עידוד רב. עלות השיעורים הינה זולה יחסית לשוק אך הרף אינו נופל ממורים אחרים שעימם למדתי. ממש חיכיתי לשיעורים עימה. ממליצה בחום!!!

23/10/2019
שתף:
נ
נגה

ביתי לומדת כבר מספר חודשים אצל בלה גלעדי ואני ממליצה בחום!! בלה מאד נעימה וקשובה ובנוסף מאד מאד מקצועית ודורשת.ביתי מאד התקדמה בידיעת השפה ובטחונה מאד השתפר!

14/07/2019
שתף:
ג
גרטה

אני ממש רוצה להמליץ על המורה שלי בלה גלעדי. השיעורים מתקיימים בעבירה טובה ונעימה מאוד. אנחנו מדברים רק באנגלית ומצליחים במהלך השיעור לעבור ביסודיות על כל הנושאים שחשובים לי: דקדוק, קריאה והכי חשוב למטרה שבגללה באתי זה דיבור שותף. בנוסף שהיא מורה מעולה היא גם בת אדם מקסימה עם אישיות מיוחדת.

12/06/2019
שתף: