דלג על הניווט

מורה פרטי ארתור שורין

מורה פרטי ארתור שורין
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1992
אזור מגורים: 
חיפה וחוף הכרמל
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - הטכניון
משפט מפתח: 
מתקשה עם החומר? המורה לא הייתה לגמרי ברורה?צריך עזרה דחופה? אני מורה פרטי בכימיה עם 4 שנות נסיון ואני כאן כדי לעזור לך
תיאור המורה הפרטי: 
אני סטודנט לתואר ראשון בטכניון, וכבר בתיכון השתתפתי באולימפיאדה בכימיה בטכניון וזכיתי במקום החמישי בארץ. יש לי 4 שנות נסיון בתור מורה פרטי בכימיה, רוב העבודה שלי הייתה עם תלמידי תיכון, ויש לי הוכחות של ההצלחה שלי בשטח! אני עובד עם תלמידים שביקשו ממני רק להביא אותם לרמה של 70+ , אבל זה לא היה מקובל עליי, והתעקשתי שהם יגיעו ל-90+, וכך קרה! תלמידים שלא הצליחו לעבור מבחנים, עכשיו מצטיינים! אני כאן למטרות הבאות: 1)להסביר את החומר התאורטי מתחילתו ועד סופו. 2)להסביר כיצד לגשת לפתרון של כל שאלה שניתקל בה ולפתור שאלות ביחד עם התלמד - שזה מה שבאמת חשוב למבחן. 3) להקנות מוטיבציה ובטחון בכל מה שקשור לתחום הכימיה - שזהו תחום רחב ומעניין!! בקיצור, אני כאן בשבילך, ובשביל שגם את/אתה תצטיינו !!!
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לכימיה - חטיבת ביניים, 3 יח"ל, מכינה
אזור לימוד: 
חיפה וחוף הכרמל
ערי לימוד: 
חיפה, נשר
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
גמיש
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
הייתי מורה פרטי בנחשון והדרכתי 3 קבוצות אשר כל אחת הכילה בין 2-3 תלמידים בקבוצה.
מחירון מורה פרטי
75 - בבית המורה
תגובות: 
5
20/08/2018, קארין, 19
מעל 10
ארתור הוא יותר ממורה, ארתור הוא אח!!! למדתי איתו במשך שנתיים (כי בחרתי להמשיך איתו!) ונהניתי מכל שיעור :) התחלתי בציונים נוראיים וארתור הקדיש לי זמן ומאמץ על מנת להביא אותי לציונים טובים או איך שהוא קורא לזה - "90+". הוא יודע להעביר את החומר בצורה ברורה ומשעשעת ויודע איך לשלב בין צחוק ללימודים בצורה הכי טובה שיש. היום אני גם מצליחה בכימיה וגם אוהבת כימיה ורק בזכותו! (אעדכן על ציון הבגרות שלי!)
5
19/06/2018, אופיר, 19
מעל 10
אני השתתפתי בפרוייקט נחשון שנתיים. שנה שעברה קצת פחות היה לי מוצלח ובגלל זה לא רציתי להשתתף השנה אבל שמעתי הרבה המלצות על ארתור וישר פניתי לאחראים של נחשון וכשקיבלתי את ארתור היה לי טוב מאוד , הוא תותח ותמיד שואף ללא פחות ממאה + !!! באמת המורה הכי טוב שהיה לי גמיש, זמין, וגם מצחיק :) בקיצור אני ממליצה לכל אחד ואחת מכם ללמוד אצל ארתור :)
5
19/06/2018, פיליפ, 19
מעל 10
התחלתי ללמוד כימיה בכיתה י׳ וכבר אז התקשתי עם החומר. כשהתחלתי ללמוד עם ארתור הוא עזר לי מאוד עם החומר ואף הצלחתי להשיג ציונים של 90 ומעלה! ארתור הוא מורה נהדר ובן אדם נפלא. אני ממליץ עליו מאוד!
5
19/06/2018, מור, 19
מעל 10
ארתור היה המורה שלי בתוך פרוייקט נחשון. בהתחלה די הבנתי את החומר אבל עדיין התקשתי קצת והגעתי לציונים של בערך 80. אחר כך ארתור הסביר לי את החומר בצורה הכי ברורה ומופשטת שיש ובעזרתו הגעתי לציונים גבוהים מעל ומעבר למה שחשבתי שאגיע. בעזרתו הצלחתי להגיע לציונים של 90+ ואפילו 100. הוא מורה מעולה ואני ממליצה עליו בחום.
5
17/06/2018, נועה, 19
מעל 10
המגמה שהרחבתי בכיתה י' הייתה כימיה וממש התקשיתי להבין את החומר. באמצע שנה, הסבירו לנו על "נחשון" ונרשמתי. ארתור היה המורה שלי והוא עזר לי מאוד. בזכותו הצלחתי להגיע לציון 96 במתכונת (עד אז לא הצלחתי לעבור את ה90). השיעורים אתו מעניינים ומצחיקים. כשלא הבנתי את השאלה במלואה, הוא לא הפסיק לנסות להסביר לי שוב ושוב, עד שהבנתי. אני שמחה שבחרתי בכימיה וכל זה בזכותו. בקיצור, עם ארתור אתם תצליחו (:
5
17/06/2018, תאיר , 19
מעל 10
המורה הכי טוב שהיה לי. לא היה ולא יהיו עוד כמוהו. ארתור הוא מורה שלא רק מלמד הוא מוצא את השיטה לגשת לכל תלמיד בצורה מיוחדת ושונה כדי שכל אחד ואחת יבין/תבין בדרך שלו/ה. ארתור משתדל ומצליח לפנות לכל אחד ואחת ועושה את מירב המאמצים כדי לשאול ל100+. הוא לא יתייאש מכם/ן גם אם תתעקשו לפרוש. ארתור המורה הכי טוב שהיה לי בהפרש עצום!!!