מורה פרטי ארתור קמינסקי

מורה פרטי ארתור קמינסקי

יכולת ההצלחה נובעת מתוך אהבת המקצוע ומידת ההשקעה עבורו. מתן הלמידה עוברת בצורה אינטואיטיבית ומהנה בין התלמיד למורה.

בן 24. מרמת גן. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה.
 
₪140 לשעה בבית המורה
₪140

קצת עליי

שמי ארתור תושב רמת גן, שירתתי בחיל האוויר כמתכנת בתחום הפיתוח, וכיום אני עובד בהייטק ובעל ניסיון תעסוקתי של מעל 3 שנים. מתעסק בתחום 7 שנים (מהתיכון) מתוכם שנתיים מלמד שפות עיליות(C#,Java,Python, JavaScript) ומכין תלמידים מרגע ראשוני ועד לתקופת הבחינות במספר מוסדות כגון: אוניברסיטה הפתוחה, HIT, מכללה למנהל, JohnBryce, אפקה, תיכונים וכו. אופן הלמידה הוא ביחס קליל ונעים בין התלמיד למורה והשיעורים נלמדים בצורה מקצועית ומלמדת, תוך כדי מעבר על הנושאים בצורה מעמיקה ומורחבת. יחד עם זאת, החשיבות שלי היא שהתלמיד יצליח ויגיע להישגים גבוהים ולהקנות לו את הכלים הנדרשים לפתור בעיות שמורים מנסים "להפיל".

הוספת תגובה

ביקורות

ע
עידן

באתי לארתור אחרי קושי בסיום מטלה בקורס ג'אווה, הוא סייע מאוד ולבסוף קיבלתי 90

16/01/2020
שתף:
א
אייל

הגעתי לארתור לאחר שנכשלתי במועד א בקורס בפייתון , ארתור מעביר את השיעור בצורה מעולה , נתן לי כלים לפתרון וביטחון בפתירת שאלות, במועד ב קיבלתי 92 , אני מודה לארתור על העזרה והשקעה ,ממליץ עליו בחום הוא מנוסה ויודע ללמד בצורה משולמת

11/11/2019
שתף:
א
אוריאל

מורה מעולה מסביר את השיעור בצורה ברורה ומובנת מאוד הכין אותי ממש טוב למבחן ממליץ בחום

10/11/2019
שתף:
מ
משה

מורה מדהים בעל ידע נרחב בעולם המחשבים, לא הייתה שאלה/בעיה שלא נפתרה. נעזרתי בו למספר נושאים (JAVA,SQL,Angular) שבכולם שלט ולא ויתר עד שהבנתי אותם לגמרי. ארתור אדם נפלא ,מקצועי ,סבלני ,אכפתי והכי חשוב משקיע מכל הלב והנשמה. ממליץ בחום.

14/10/2019
שתף:
L
Liran

השיעורים עם ארתור היו טובים, הוא מסביר את החומר בצורה טובה עד שמבינים. מאמין שאחזור ללמוד אצלו

08/09/2019
שתף:
F
Fitoussi

היי, היה לי לכבוד ללמוד אצל ארתור, מורה צעיר וסבלני עם שיטות חדשניות להעביר את החומר בקלות ללא פחד וללא הרתעה, יודע את החומר ביסודיות ונותן את הנשמה להצלחת התלמיד, קיבחתי במועד א' את הציון 4 (בזכות הפקטור) אחרי שלמדתי לזה שבוע ימים, בזכות 4 שעות רצופות עם הגאון הזה הוצאתי במועד ב' 89, שה' יברך את ארתור וישלח וירוס לתוכנה המפחידה הזאת שסוף סוף נפטרתי ממנה,ממליץ עליו בחום ומקווה שתפציצו איתו כמומי.

21/07/2019
שתף:
ע
ענבר

אחרי חיפושים למצוא מורה מעולה עם רצון רב לעזור ולתמוך, ויודע ללמד עם הרבה סבלנות. מצאתי את ארתור, ממליצה עליו בחום! מורה תותח! מלמד באופן מקצועי! תמיד פה בשביל לעזור, מאוד נוח ללמוד איתו , מכין את עצמו לפני, תמיד סיימתי מטלות בזכותו עם ציונים גבוהים. יש לו ידע רב. תמיד הרגשתי טוב אחרי השיעור. כמעט ולא ראיתי מורים פרטיים איכותיים. תודה על הכל!!

30/06/2019
שתף:
י
יגאל

הייתי רוצה להמליץ על ארתור, סטודנט שנה שלישית במדעי המחשב, חיזוק בשפות #Python & C לארתור יש ידע רב בשפות העיליות & object oriented. לימוד בסבלנות גבוה, וידע רב בפיתוח קוד ברמת reverse engineering.

22/10/2018
שתף:
ק
קטרין

היו לי קשיים ב הקמת אתרים עד שהתחלתי לקחת שיעורים פרטיים אצל ארתור. לארתור יש ידע רב ב-Web development, אחרי כמה שיעורים הצלחתי להכין אתר ב-Web. ממליצה בחום!

18/08/2018
שתף:
א
אמיר

נעזרנו בארתור על מנת לבנות אפליקציית קליינט לאנדרואיד (ב Java), ש"מדברת" עם שרת וכן להוסיף לשרת שפיתחנו (ב Pyhton) את שכבת התקשורת (Socket). לארתור ידע רב ונסיון בנושאים אלה, רצון ויכולת ללמד את החומר (כך שיכולנו להמשיך בפיתוח לבד), יכולת דיבאג והתגברות על בעיות, שנתקלים בהן במהלך הפיתוח. ארתור גילה גמישות והיענות בזמן קצר (כולל בסופשבוע) ואף עזר טלפונית לאחר השיעורים. הוא גם בנאדם נחמד. מומלץ!

26/06/2018
שתף: