מורה פרטי אריאל יומטוב

מורה פרטי אריאל יומטוב

לא סתם ילד עם ציון גבוה - מורה בעל ניסיון.

בן 32. מרמת השרון - הרצליה. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
 
₪240 לשעה בבית התלמיד
₪180 לשעה בבית המורה
₪180-240
 

קצת עליי

בעל ותק של 5 שנים כמורה בחברה מובילה לפסיכומטרי ולבגרות במתמטיקה ברמת 3/4/5 יח"ל. ניסיון בהגשת מאות תלמידים לבחינות, המלצות רבות ינתנו בשמחה. לא רק יודע את החומר, אלא יודע גם איך להעביר אותו בצורה ברורה. בעל תואר במסלול מצטיינים במדעי המחשב מאוניברסיטת בן גוריון.

הוספת תגובה

ביקורות

י
יעל

מורה מעולה! מסביר את החומר בצורה ברורה המותאמת בצורה אישית לכל אחד. ממשיך לעקוב מה מצבך גם אחרי השיעורים ולתת טיפים איך להשתפר. ממליצה לכולם (:

01/09/2019
שתף:
ט
טל

הגעתי לאריאל אחרי מבחן פסיכומטרי ראשון ולפני השני. בנינו תוכנית ומשימות יומיות והוא ממש נתן לי כלים להמשיך את הלמידה. נתן ביטחון והיה קשוב לכל שאלה גם בבית. ממליצה בחום!!!

30/08/2019
שתף:
m
michael

שיטות הסבר ברורות ומסודרות דייקן ויסודי ידע נרחב ומעמיק הביא להישגים גבוהים בתקופה קצרה מומלץ ביותר

15/08/2019
שתף:
א
אופק

הגעתי לאריאל על מנת לראות כיצד ניתן להביא לידי ביטוי את ממצאי הסימולציה לידי המבחן האמיתי. במהלך השיעור, אריאל הסביר את שיטת העבודה בצורה נרחבת ומעמיקה, תוך כדי כיסוי של מספר נושאים בזמן מצומצם יחסית . בנוסף לכך, הוא היה זמין לשאלות כל הזמן, והראה אכפתיות כאשר שאל כל יום על ההתקדמות בתהליך זה. בקיצור, אני ממליץ עליו בחום, מהיותו מורה רציני עם הבנה מעמיקה של החומר, אך בעיקר אכפתי.

06/07/2019
שתף:
ר
רן

מורה מדהים!!! באתי אליו עם ציון של נכשל והוא הרים אותי להצלחה בבגרות ממליץ בחום!!!!

24/05/2019
שתף:
ש
שקד

הגעתי לאריאל בסוף שנת הלימודים אחרי שלא הגעתי לשיעורים כל השנה, והייתי צריכה להשלים את כל החומר לפני המתכונת (5 יחל מתמטיקה). הוא העלה אותי בשבוע מציון 24 ל70! משהו שבכלל לא חשבתי שאוכל להגיע אליו.. מורה מצויין! מסביר בצורה מובנת וגם מוודא שבאמת הבנתי. הציל לי את תעודת הבגרות:)

19/05/2019
שתף:
ק
קארין

הרגשתי שאני צריכה חיזוק וחידוד של כלים נוחים לשימוש שיעזרו לי להעלות את כמות השאלות הנכונות בפרקי המבחן. ואז הגעתי לאריאל, וביחד ניסינו להבין מאיפה נובעות הטעויות שלי. אריאל הוא מורה מקצועי, תמיד קשוב וזמין לכל שאלה ובעל רצון רב לעזור. בעזרתו הצלחתי לשפר את חולשותי ולהרגיש יותר בטוחה לקראת המבחן. ממליצה בחום!!

15/04/2019
שתף:
א
אמיר

הגעתי לאריאל כדי לשפר את החלק הכמותי בפסיכומטרי. ישבנו ביחד על הסימולציות, ועל פיהן הוא התאים לי תוכנית למידה שמותאמת לחזק את המקומות החלשים. גם אחרי השיעור תמיד זמין לענות על כל שאלה. ממליץ בחום לכולם!

15/04/2019
שתף:
ע
עדן

הגעתי לאריאל אחרי תסכול רב עם הקושי בפסיכומטרי , עזר לי ולא וויתר לי העיקר שאגיע לציון מעולה. נתן לי כלים להתמודד ולהצלחה . מורה מדהים עם המון סבלנות הקשבה והבנה , זמין לשאלות בכל זמן נתון . מומלץ בחום !!

15/04/2019
שתף:
נ
נועם

מורה עם יכולת הסברה מעולה ובעל שיטה מסודרת. מנחה היטב את מערך השיעור

15/04/2019
שתף: