מורה פרטי אריאל יומטוב

מורה פרטי אריאל יומטוב

לא סתם ילד עם ציון גבוה - מורה בעל ניסיון.

בן 33. מהרצליה. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
 
₪260 לשעה בבית התלמיד
₪210 לשעה בבית המורה
₪210-260

קצת עליי

בעל ותק של 5 שנים כמורה בחברה מובילה לפסיכומטרי ולבגרות במתמטיקה ברמת 3/4/5 יח"ל. מתמחה גם בהכנה למבחנים פסיכוטכניים (צו ראשון, מסלולי מצטיינים, נציבות שירות המדינה וכד'). ניסיון בהגשת מאות תלמידים לבחינות, המלצות רבות ינתנו בשמחה. לא רק יודע את החומר, אלא יודע גם איך להעביר אותו בצורה ברורה. בעל תואר במסלול מצטיינים במדעי המחשב מאוניברסיטת בן גוריון.

הוספת תגובה

ביקורות

A
Amit

הגעתי לאריאל אחרי שניגשתי לפסיכומטרי בפעם הראשונה, למדתי יותר בשיעור אחד איתו מאשר שלמדתי בכל הקורס! אריאל יודע לדייק עם כל אחד מה הנקודות החלשות או החזקות שלו ועובד יחד איתן. לא מוותר למי שרוצה ומוכן להשקיע ולהצליח ועושה זאת בצורה כיפית ורגישה. פעם ראשונה שהרגשתי שהמורה מאמין בי! ממליצה מאוד

27/05/2020
שתף:
N
Noa

מעביר את החומר בצורה ברורה ובסבלנות רבה. קשוב מאוד ונותן ביטחון. ידע לזהות את נקודות החולשה הספציפיות שלי ולעזור לי להתמקד ולהתעלות מעליהן. לא וויתר לי גם כשוויתרתי לעצמי, עזר לי לשפר את הציון בצורה משמעותית, תוך חוויית לימוד נעימה וחיובית. זמין לשאלות והתייעצויות בכל שעות היום. ממליצה מאוד! :)

27/05/2020
שתף:
ע
עמית

מורה שבאמת יודע ללמד, כמה רמות מעל כל מורה פרטי אחר ובכלל עולם אחר ממורים בתיכון. יודע להסביר את החומר ולעזור להבין אותו לעומק, לא רק מלמד לפתור תרגילים כמו שעושים במסגרת בית הספר. יודע לבנות תוכנית תרגול טובה ותמיד היה שמח לעזור מעבר לשיעורים דרך הוואטצאפ. למדנו את כל החומר של 5 יח"ל מתמטיקה שמלמדים ב3 שנים בתיכון, בסביבות ה40 שעות.

22/01/2020
שתף:
ל
לואנה

מורה מצוין! תמיד זמין לשאלות ומעבר על חיבורים בווצאפ. נותן תרגילים שממש משפרים! מסביר מעולה!!

26/12/2019
שתף:
נ
נוי

אריאל מורה מעולה! הוא סימן בדיוק את הנקודות שאני הכי יכולה להשתפר בהן, התאים לי תרגולים כדי לשפר את אותן הנקודות ועזר לי להבין איך נכון בעבורי לגשת לבחינה כדי שאצליח להוציא את הציון הכי גבוהה שאני מסוגלת. ממליצה מאוד מאוד!

26/12/2019
שתף:
י
יעל

מורה מעולה! מסביר את החומר בצורה ברורה המותאמת בצורה אישית לכל אחד. ממשיך לעקוב מה מצבך גם אחרי השיעורים ולתת טיפים איך להשתפר. ממליצה לכולם (:

01/09/2019
שתף:
ט
טל

הגעתי לאריאל אחרי מבחן פסיכומטרי ראשון ולפני השני. בנינו תוכנית ומשימות יומיות והוא ממש נתן לי כלים להמשיך את הלמידה. נתן ביטחון והיה קשוב לכל שאלה גם בבית. ממליצה בחום!!!

30/08/2019
שתף:
m
michael

שיטות הסבר ברורות ומסודרות דייקן ויסודי ידע נרחב ומעמיק הביא להישגים גבוהים בתקופה קצרה מומלץ ביותר

15/08/2019
שתף:
א
אופק

הגעתי לאריאל על מנת לראות כיצד ניתן להביא לידי ביטוי את ממצאי הסימולציה לידי המבחן האמיתי. במהלך השיעור, אריאל הסביר את שיטת העבודה בצורה נרחבת ומעמיקה, תוך כדי כיסוי של מספר נושאים בזמן מצומצם יחסית . בנוסף לכך, הוא היה זמין לשאלות כל הזמן, והראה אכפתיות כאשר שאל כל יום על ההתקדמות בתהליך זה. בקיצור, אני ממליץ עליו בחום, מהיותו מורה רציני עם הבנה מעמיקה של החומר, אך בעיקר אכפתי.

06/07/2019
שתף:
ר
רן

מורה מדהים!!! באתי אליו עם ציון של נכשל והוא הרים אותי להצלחה בבגרות ממליץ בחום!!!!

24/05/2019
שתף: