מורה פרטי אריאל יומטוב

מורה פרטי אריאל יומטוב

לא סתם ילד עם ציון גבוה - מורה בעל ניסיון.

בן 33. מהרצליה. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
 
₪260 לשעה בבית התלמיד
₪210 לשעה בבית המורה
₪210-260
 

קצת עליי

בעל ותק של 5 שנים כמורה בחברה מובילה לפסיכומטרי ולבגרות במתמטיקה ברמת 3/4/5 יח"ל. מתמחה גם בהכנה למבחנים פסיכוטכניים (צו ראשון, מסלולי מצטיינים, נציבות שירות המדינה וכד'). ניסיון בהגשת מאות תלמידים לבחינות, המלצות רבות ינתנו בשמחה. לא רק יודע את החומר, אלא יודע גם איך להעביר אותו בצורה ברורה. בעל תואר במסלול מצטיינים במדעי המחשב מאוניברסיטת בן גוריון.

הוספת תגובה

ביקורות

ע
עמית

מורה שבאמת יודע ללמד, כמה רמות מעל כל מורה פרטי אחר ובכלל עולם אחר ממורים בתיכון. יודע להסביר את החומר ולעזור להבין אותו לעומק, לא רק מלמד לפתור תרגילים כמו שעושים במסגרת בית הספר. יודע לבנות תוכנית תרגול טובה ותמיד היה שמח לעזור מעבר לשיעורים דרך הוואטצאפ. למדנו את כל החומר של 5 יח"ל מתמטיקה שמלמדים ב3 שנים בתיכון, בסביבות ה40 שעות.

22/01/2020
שתף:
ל
לואנה

מורה מצוין! תמיד זמין לשאלות ומעבר על חיבורים בווצאפ. נותן תרגילים שממש משפרים! מסביר מעולה!!

26/12/2019
שתף:
נ
נוי

אריאל מורה מעולה! הוא סימן בדיוק את הנקודות שאני הכי יכולה להשתפר בהן, התאים לי תרגולים כדי לשפר את אותן הנקודות ועזר לי להבין איך נכון בעבורי לגשת לבחינה כדי שאצליח להוציא את הציון הכי גבוהה שאני מסוגלת. ממליצה מאוד מאוד!

26/12/2019
שתף:
י
יעל

מורה מעולה! מסביר את החומר בצורה ברורה המותאמת בצורה אישית לכל אחד. ממשיך לעקוב מה מצבך גם אחרי השיעורים ולתת טיפים איך להשתפר. ממליצה לכולם (:

01/09/2019
שתף:
ט
טל

הגעתי לאריאל אחרי מבחן פסיכומטרי ראשון ולפני השני. בנינו תוכנית ומשימות יומיות והוא ממש נתן לי כלים להמשיך את הלמידה. נתן ביטחון והיה קשוב לכל שאלה גם בבית. ממליצה בחום!!!

30/08/2019
שתף:
m
michael

שיטות הסבר ברורות ומסודרות דייקן ויסודי ידע נרחב ומעמיק הביא להישגים גבוהים בתקופה קצרה מומלץ ביותר

15/08/2019
שתף:
א
אופק

הגעתי לאריאל על מנת לראות כיצד ניתן להביא לידי ביטוי את ממצאי הסימולציה לידי המבחן האמיתי. במהלך השיעור, אריאל הסביר את שיטת העבודה בצורה נרחבת ומעמיקה, תוך כדי כיסוי של מספר נושאים בזמן מצומצם יחסית . בנוסף לכך, הוא היה זמין לשאלות כל הזמן, והראה אכפתיות כאשר שאל כל יום על ההתקדמות בתהליך זה. בקיצור, אני ממליץ עליו בחום, מהיותו מורה רציני עם הבנה מעמיקה של החומר, אך בעיקר אכפתי.

06/07/2019
שתף:
ר
רן

מורה מדהים!!! באתי אליו עם ציון של נכשל והוא הרים אותי להצלחה בבגרות ממליץ בחום!!!!

24/05/2019
שתף:
ש
שקד

הגעתי לאריאל בסוף שנת הלימודים אחרי שלא הגעתי לשיעורים כל השנה, והייתי צריכה להשלים את כל החומר לפני המתכונת (5 יחל מתמטיקה). הוא העלה אותי בשבוע מציון 24 ל70! משהו שבכלל לא חשבתי שאוכל להגיע אליו.. מורה מצויין! מסביר בצורה מובנת וגם מוודא שבאמת הבנתי. הציל לי את תעודת הבגרות:)

19/05/2019
שתף:
ק
קארין

הרגשתי שאני צריכה חיזוק וחידוד של כלים נוחים לשימוש שיעזרו לי להעלות את כמות השאלות הנכונות בפרקי המבחן. ואז הגעתי לאריאל, וביחד ניסינו להבין מאיפה נובעות הטעויות שלי. אריאל הוא מורה מקצועי, תמיד קשוב וזמין לכל שאלה ובעל רצון רב לעזור. בעזרתו הצלחתי לשפר את חולשותי ולהרגיש יותר בטוחה לקראת המבחן. ממליצה בחום!!

15/04/2019
שתף: