מורה פרטי אריאל  טנג'י

מורה פרטי אריאל טנג'י

מרצה למתמטיקה,פיסיקה וחשמל בעל תואר B.Sc בהנדסת חשמל,בוגר הטכניון. ניסיון של 10 שנים באקדמיה ובמסגרות מקצועיות ופרטיות

בן 37. מכפר יונה. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
 
₪180 לשעה בבית התלמיד
₪160 לשעה בבית המורה
₪160-180

קצת עליי

שיעורים פרטיים במתמטיקה,פיסיקה חשמל ואלקטרוניקה. בעל תואר B.Sc בהנדסת חשמל, בוגר הטכניון. ניסיון של 10 שנים באקדמיה ובמסגרות פרטיות. מרצה לאלקטרוניקה וחשמל להנדסאים ותלמידי המכללות הטכנולוגיות. בעבודתי כרכז מקצועות המתמטיקה והפיזיקה במרכזי לימוד פרטיים צברתי ניסיון רב בהוראה בדגש על הכנה לבגרויות ומבחני גמר ובמתן אסטרטגיות למידה לתלמידים בעלי לקויות למידה. בעל ניסיון רב בלימוד מתמטיקה ופיסיקה לסטודנטים ותלמידי מכינות ובהוראת מקצועות החשמל והאלקטרוניקה להנדסאים. בנוסף הייתי שותף בכתיבת פתרונות לספרי מיקוד במתמטיקה ומביא עימי ניסיון מעשי בתחום. * אפשרות ללימודי אונליין. * הכנת סטודנטים והנדסאים למבחנים אוניברסיטאיים ומבחני מה"ט במכללות. * השלמת בגרויות במתמטיקה פיזיקה, חשמל ואלקטרוניקה.

הוספת תגובה

ביקורות

י
ישי

עברתי הרבה מורים פרטיים בתקופה האחרונה ואריאל הצליח לעזור לי בצורה הכי טובה ללא שום קושי תודה רבה אריאל

21/06/2020
שתף:
י
יצחק חי

היה מורה שלי לחשמל בשנה א אלוף מרצה ברמה גבוהה מאוד הספיק בשנה אחת גם ללמד את כל החומר וגם תירגל איתנו המון

25/10/2018
שתף:
ע
עידו

אחד המורים הנפלאים מורה בחסד,מדויק ומבריק מלמד בצורה נפלאה וברוגע נותן שיעורים מפורטים לחומר הנלמד ומכין אותך בצורה הכי טובה ללמידת החומר והבנתו מכוון לציונים גבוהים,בזכות אריאל למדתי על חומר לימוד שלא נגעתי 10 שנים והוא הביא אותי לבגרות שעברתי בהצלחה בציון גבוה ועם הבנה מכל הכל ,נהנתי מכל שיעור ומגיע לו התודה והשמחה. ישר כח ותודה רבה עזרת לי מאוד ונתת לי לשאוף גבוה ולחשוב שהכל אפשרי בקשר ללימודים

05/10/2018
שתף:
A
Alex

מ-40 במועד א' ל-90 במועד ב' אחרי 2 שיעורים של שעתיים כל אחד. מורה מאוד מסודר וסבלני. שולט מעולה בחומר ויודע להסביר בשפה פשוטה. בסוף כל מפגש קיבלתי את כל מה שרשמנו במייל מסודר. מאוד ממליץ.

01/08/2017
שתף:
ה
הילית

אריאל היקר, הצלחת להביא אותי להצלחה בבחינה באלקטרואקוסטיקה תוך מספר שעות בודדות. לפני שנפגשנו זה היה חסר סיכוי. הסברת הכל מההתחלה, עם הרבה סבלנו, השקעה, חשיבה מובנת. דאגת תחילה לבנות בסיס יציב להבנה ולאחר מכן להתקדם לתוך החומר על מנת שאעבור את הבחינה בשלום. יש לי מזל גדול שמצאתי אותך. תודה רבה!

30/07/2017
שתף:
א
אופיר

באתי אליו במצב שלא הבנתי כלום ושבוע וחצי לפני המבחן. ובזמן המאוד קצר הזה הוא הצליח להביא אותי ממצב של חוסר ידע למצב של ידע טוב בנושא, ובזכותו הצלחתי לעבור את המבחן בפיזיקה, ממליץ בחום!

07/04/2017
שתף: