מורה פרטי אריאל בדרסון

מורה פרטי אריאל בדרסון

שיעורים בקורסי חשבונאות ניהולית ופיננסית מתקדמת *שיטות מיוחדות למבחני מועצה באקסל * מאות המלצות בפרופיל !! בעל נסיון רב

בן 26. מראשון לציון. מכללה - המרכז האקדמי לב.
 
₪400 לשעה בבית התלמיד
₪400 לשעה בבית המורה
₪400

קצת עליי

היי שמי אריאל בדרסון בעל נסיון של מספר שנים בהעברת שיעורים בחשבונאות ואני פה בשבילכם לעזור לכם לעבור את המבחן הקרוב בדרך היעילה ביותר והמהירה ביותר !! * נסיון רב וטכניקות מיוחדות באקסל שמפשטות את החומר בהכנה למבחני המועצה בפיננסית * העלות לכלל הסטודנטים ביחיד / ובקבוצה הם זהות ! 400 שח ל60 דקות ככל שיותר סטודנטים משתתפים העלות מתחלקת בין המשתתפים. העלות לזוג - 200 שח לסטודנט ל60 דקות . ניתן ליווי מלא בוואצפ ועזרה לאורך התרגול גם מחוץ לשעות השיעורים . ניתן לצלם תרגילים ולשלוח לי לעזרה , השיעור אצלי ממשיך גם בליווי מלא אחרי שעות השיעור . *יסודות המימון /חשבונאות ניהולית/ ניתוח דוחות* השיעורים בזום /פרונטלי אצלי בראשון לציון

חוות דעת

N
Natan

אני ממליץ בחום על אריאל כמורה פרטי לקורס ביסודות החשבונאות. השיעורים שלו פתחו לי עולם שלם בנושאים כמו רכוש קבוע, התחייבויות לזמן ארוך, עריכת דוחות כספיים, מלאי וכו... הוא לא רק מלמד את החומר, אלא גם מעניק כלים מעשיים ושיטות פתרון שבשיעורים בקורס נראים ממש לא מובנים. כל שיעור הוא חוויה מעשירה ומועילה, ואני מרגיש שקיבלתי יותר ממה שציפיתי. אם אתם מחפשים מורה שיעזור לכם להבין ולהצליח בחשבונאות - אריאל זה בחירה נכונה.

16/04/2024
שתף:
M
Mae

נתקלתי באריאל במהלך שירות במילואים במלחמה. שאלתי אותו טלפונית קודם והוא ייעץ לי מה עלי לעשות כדי לגשת לבחינות בפיננסית באוניברסיטה. לאחר מכן קבענו מספר שיעורים, הגיע מאוד מוכן לשיעורים וענה על שאלות בצורה טובה מאוד. הוצאתי ציון מעולה בזכות העזרה שלו. זמין מאוד לתלמידים ומוסיף ערך מוסף לשיעור.

13/03/2024
שתף:
y
yonatan

I took 6 private lesson with Ariel to finally pass my accounting exam. In the end, I didn’t just pass, but got a great grade! He has a lot of great material and gives great advice on how to study and where to put most of the effort. He explained the material in a simplified way and explained the reasoning behind it for better understanding. Thank you Ariel!

11/01/2024
שתף:
ו
ויולטה

הגעתי אליו במיקרא,כאדם שלא הבין נושא חשבונאות ביכלל ואחרי 2 קורסים של אותו מרצה במיכללה,אריאל הקשיב למטרה ויעדים שלי. יודע ללמד את החומר שלא קל להבנה תוך כדי המחשה והפשטת הנושא למושגי יום יום,ענה על כל תשובה בצורה מקצואית , אריאל יודע למקד, לבנות לוז משותף ועזר לעמוד ביעדים. הוא ממקד בדיוק למה שנדרש במיבחן,ממליצה עליו בחום

06/01/2024
שתף:
ד
דוק

לא קל למצוא מורים לחשבונאות ובטח שלא מורים שמכירים את שיטות הלימוד של כל מוסדות הלימוד ומבחני המועצה. מה שלמדתי ולא הבנתי ב-4 הרצאות השלמתי עם אריאל בשיעור אחד. מתמצת את החומר בצורה נפלאה עד שאין שום מרחב של ספק. הבנה מלאה של חומר מאוד מורכב. ממליץ מאוד

05/12/2023
שתף:
M
Mika

אריאל, בשונה ממורים אחרים - אדם ממוקד מאוד ויודע לפשט את חומר הלימוד לרזולוציות מאוד מדוייקות כך שההבנה הופכת לפשוטה וקלה (גם לאנשים שאינם מגיעים מהתחום). מקצועי ביותר, זמין לכל שאלה נוספת, מומלץ ביותר - 5 מתוך 5!

27/11/2023
שתף:
נ
נועה

אריאל מקצועי ברמות. הוא יודע לענות על כל תשובה וחוזר תמיד עם הסברים מפורטים. בנוסף למקצועיות שלו, אריאל יודע למקד, לבנות לוז משותף ועוזר לעמוד ביעדים. הוא ממקד בדיוק למה נדרש במבחן וחוסך המון זמן יקר להכנה למועצה וכל זה בשילוב של יחסי אנוש מעולים!!

14/11/2023
שתף:
נ
נועה

מתרגל תותח, אני בשנת השלמה ובסמסטר א לא עברתי מועד א, ב ו-ג ולמדתי איתו לסופיות שזה כולל גם סמסטר א ו-ב ועברתי על המועד הראשון! הוא מסביר ממש מעולה ונותן טכניקות מעולות.

22/09/2023
שתף:
k
keren

הייתי במרתון תמחיר. הוצאתי במבחן 98 בזכות הלימוד של אריאל. במהלך כל הסמסטר הייתי מבולבלת מהחומר ולמרות שהשקעתי דיי התקשתי. המרתון הועבר בצורה עניינית פרקטית ועשה לי סדר ופישט לי את כל החומר. ממליצה בחום.

13/08/2023
שתף:
A
Amit

בפחות מ3 שעות של שיעורים הגעתי לציון כזה! בקורס כזה קשה! זה מדהים

09/08/2023
שתף: