מורה פרטי אמיר כהן

מורה פרטי אמיר כהן

אמיר - המורה שרואה אותך

בן 28. מתל אביב-יפו. בוגר בית ספר - בית ספר בארץ.
 
₪200 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120-200

קצת עליי

שלום! שמי אמיר, בן 27. אני מורה פרטי במתמטיקה (לחטיבת ביניים ותיכון), בפסיכומטרי ובסטטיסטיקה למדעי החברה. סטודנט לפסיכולוגיה קלינית. מה אני מציע? שיעורים מעניינים, כיפיים, וגם יעילים ואפקטיביים - כאלה שבסיומם יש התקדמות ברורה בהשוואה לנקודת ההתחלה. מה הניסיון שלי? יש לי ניסיון של שש שנים בהעברת שיעורים פרטיים. זה אומר שאני מכיר את חומרי הלימוד בצורה מצוינת, וגם מכיר הרבה סוגי תלמידים. אני מלמד גם במסגרות קבוצתיות. הייתי מדריך פסיכומטרי לתלמידים עם לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז, ויש לי רקע גם בהכשרת מדריכים ובכתיבת תכנים. הגשתי תלמידים לבגרות בקורס של 4 יח"ל. בסטטיסטיקה, אני מלמד לבחינת המתא"ם. בנוסף, היום אני עובד במערכת ממוחשבת שאמורה ללוות תלמידים בלימודי 5 יח"ל מתמטיקה.

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ד
דן

אמיר לימד את בתי בזמן שהיתה בתיכון ועזר לה בהתמודדות עם האתגרים של 5 יח"ל מתמטיקה. מהרגע שראיתי אותו מלמד את בתי בפעם הראשונה הבנתי שהיא זכתה במורה יוצא מן הכלל. רגוע, חכם, מקצועי - אמיר הגיע מוכן תמיד ולא בזבז שנייה. החוויה של למידת המתמטיקה הפכה לחוויה חיובית עבור בתי, וממצב שבו היא לא היתה בטוחה שמקומה ב5 יח"ל, בעזרת אמיר היא סיימה את המקצוע בציון גבוה. ממליץ בחום על אמיר כמורה בכל תחום שהוא מלמד.

15/01/2020
שתף:
ר
רחל

אמיר לימד אותי שנתיים לקראת בחינות הבגרות במתמטיקה (5 יחידות), ולאורך התקופה הזו הרגשתי כל שיעור מחדש שבאמת התמזל מזלי ללמוד איתו, מכל סיבה אפשרית. ראשית, הוא פשוט טוב לב - הוא מתייחס אל מי שנמצא מולו כשווה לו, מרגיע לפני מבחנים ומסביר בסבלנות ובנועם. שנית, הוא מאוד מקצועי - הוא יודע מתי להנחות ולרמוז בעדינות ומתי לתת לתלמיד להתמודד בכוחות עצמו עם תרגיל כלשהו, וההסברים שלו תמיד בהירים ונבונים. לבסוף, הוא מאו מתודולוגי ומסודר - הוא יודע בדיוק אילו תרגילים הוא רוצה לפתור בכל שיעור ומה הוא רוצה ללמד דרכם. בקיצור - מי שילמד איתו, יזכה :)

15/01/2020
שתף:
א
אורי

זן נדיר של אישיות ומורה! מורה קשוב, סבלני, תכליתי וחכם בצורה יוצאת דופן :) אמיר מורה מכיל, גמיש ומדויק, הוא לימד אותי בהשקעה ובמסירות אל עבר המבחן הנחשק הידוע בכינויו "פסיכומטרי". ארבע שנים עברו וההערכה שלי נותרה כפי שהייתה אי שם בעבר, בשיעורים שזכורים לי כמותאמים ורגישים לי כאורי, ובאופן מפתיע ואף כמעט בלתי אפשרי - אפילו היה כיף ומצחיק! אשכרה אשכרה. אז מה אני באה לומר כאן? בגדול, להירשם ללימודים כלשהם רק בשביל להגיע אליו נשמע לי די לגיטימי. ובקטן, לכל הסטודנטים/ תלמידים/ קורבנות-פסיכומטרי/ סקרנים/ ילדים/ מבוגרים/ קצת מכל דבר - אני ממליצה על אמיר מכל הלב והמחשבה

04/01/2020
שתף:
א
איה

אמיר הוא מורה מעולה. החשיבה שלו מאורגנת ומסודרת, והמורה מיד שמה לב לשינוי אצל בני בעקבות השיעורים איתו. הוא מסביר בצורה ברורה ויש לו טיפים מצוינים. מעבר לכך, האינטראקציה איתו נעימה והוא מדבר בגובה העינים. בין השיעורים הוא הקפיד לברר מה המצב, לשלוח תרגילים, לשאול אם יש בעיה, לאחל הצלחה ולתת עוד טיפ אחרון ביום הבחינה וכו'. אם חשב שיש בעיה, עירב אותי והתייעץ אתי. בקיצור- מסירות ואחריות יוצאת דופן.

30/05/2016
שתף: