מורה פרטי אלעד גולדברג

מורה פרטי אלעד גולדברג

מורה פרטי מנוסה לפסיכומטרי ופסיכוטכני. לימדתי באחת החברות המובילות. ניסיון רב עם מועמדים לעתודה, לרפואה, ומשפרי ציון.

בן 36. מירושלים. אוניברסיטה - בר אילן.
 
₪260 לשעה בבית המורה
₪260

קצת עליי

מלמד פרונטלי ובזום. ניסיון רב שנים באחת החברות המובילות להכנה לפסיכומטרי. לימדתי כיתות ושיעורים פרטיים תלמידים בכל הגילים והרמות. הובלתי בהצלחה תלמידים משפרי ציון, תלמידים שניגשים בפעם הראשונה, תלמידי תיכון שרוצים להתקבל לעתודה, מועמדים ללימודי רפואה וגם תלמידים עם לקויות למידה וקשיי קשב וריכוז. מלמד לפסיכומטרי ולמבחני הפסיכוטכני השונים: תוכניות מחוננים, צו ראשון, מכוני פיל"ת, אדם מילוא, קינן שפי ועוד. יודע לבנות לו"ז למידה מותאם לתלמיד, ללוות אותו בתוך ומחוץ לזמן השיעורים, להקנות הרגלי למידה החשובים להצלחה במבחן ולהכין את התלמיד מנטלית להתמודד עם הלחץ שהמבחן עלול להביא איתו. עברו תחתי עשרות רבות של תלמידים ומורים שהכשרתי להוראת פסיכומטרי. ניתן לפנות אלי ולקבל המלצות תלמידים.

ערי לימוד

חוות דעת

S
Shalom

אלעד מורה תותח! עזר לי בכל מיני תחומים בין אם זה היה לעזור לי בחלק הכמותי, להמליץ על פודקסטים מעולים או להמליץ על דרכים להתמודד עם הלחץ. גם אחרי המבחן הוא תמיד היה שמה לפניות. מומלץ מאוד!

28/05/2024
שתף:
N
Neta

ממליצה בחום על אלעד! אלעד מורה עם מלא סבלנות, מלמד במקצועיות ועם המון הקשבה ואכפתיות. הגעתי לאלעד חודש לאחר שעשיתי פסיכומטרי ראשון. סיפרתי לאלעד שהמבחן הראשון היה לא טוב בין היתר כי הייתי לחוצה מאוד, אלעד עזר לי בביטחון העצמי שלי ובעבודה על המצב המנטלי שלי לפני המבחן כך שבזכותו הגעתי למבחן השני רגועה הרבה יותר. אבחנו אותי עם הפרעות קשב יחסית לא מזמן וגם את זה אלעד לקח בחשבון בלמידה ועזר לי בכל מיני שיטות על מנת להתגבר על חלק מהקשיים שיש לי.

02/05/2024
שתף:
R
Ron

מורה מעולה! סבלני, קשוב. מלמד בשיטות טובות ופשוטות להבנה. עובד בקשר רציף מול התלמיד ותמיד זמין לשאלות. ממליצה מאוד! עזר לי להתקדם במעט זמן

30/04/2024
שתף:
N
Neta

אלעד מורה מצויין, ידע לזהות את נקודות החולשה שלי מהר מאוד, ולכוון אותי בדיוק למה שהייתי צריכה. נתן לי הרבה מאוד כלים להשתפר, כאלו שילכו איתי גם אחרי הפסיכומטרי . ממליצה מאוד!

18/04/2024
שתף:
ט
טל

המלצה חמה! למדתי אצל אלעד כלכלה לתואר שני, הוא מעביר את החומר בצורה מאוד ברורה ונגישה, דואג שאבין את ההגיון ולא מלמד כמו תוכי. נעים, סבלני והתוצאות בהתאם!

05/04/2024
שתף:
ג
גיא

אלעד מקצוען, מלמד ברמה הכי גבוהה שיש . נותן מעצמו ודואג שהחומר הלימודי יעובר בצורה נגישה ונעימה, יש לאלעד ים של סבלנות והרבה שנים של ניסיון , ממליץ בחום !

23/03/2024
שתף:
י
יעל

הגעתי לאלעד ממש בשבועות האחרונים לפני הפסיכומטרי הראשון שלי והלימוד איתו כיוון אותי מאוד ועזר לי להתמקד ולהגיע לשיפורים משמעותיים. מעבר לכך שהשיעורים עם אלעד מקצועיים ומכוונים, הוא מסוג המורים שלא עוזבים אותך כשנגמר השיעור ותמיד אפשר להתייעץ איתו ולהיעזר בו.

17/02/2024
שתף:
m
max

מורה קשוב סובלני ומקצועי בעזרת סדרת מפגשים קצרה הקפיץ לי את הרמה באנלוגיות ועברית בצורה משמעותית

02/07/2023
שתף:
ב
ברק

מורה מקצועי וסבלני, עברתי עם אלעד מספר של שיעורים למשך חודש לפני בחינה והוא עזר לי מאוד בידע הכמותי, חיזק לי את הביטחון באיך לקרוא ולהבין את השאלות ממשפט אחר משפט, וכשהיו מצבים שיצאתי מחוסר ריכוז הוא היה שם בשביל להחזיר אותי לשאלה ולא התייאש לעבור איתי כמה וכמה פעמים. ממליץ בחום

28/05/2023
שתף:
A
Ariella

אלעד מורה מקצועי מאוד, אכפתי ועם המון ידע ניסיון בתחום. השיעורים איתו ענייניים, מדויקים ומעשירים. הוא יודע להתאים את הלימוד והתרגול באופן אישי. הביא לי את כל הכלים כדי להצליח- אם זה תרגילים בבית, שיטת העבודה שמתאימה לי או תהליך מנטלי כדי לנהל את הלחץ לקראת הבחינה. השיעורים עלו מעל לציפיות שלי. אלעד סבלני, קשוב ומסור, ומכל שיעור יצאתי יותר רגועה וממוקדת. ממליצה בחום!

03/04/2023
שתף: