מורה פרטי אלי כהן

המלצות רבות!! בעל תואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה, בוגר התוכנית למצויינות במתמטיקה, מנוסה מאוד וסבלני.

בן 30. מפתח תקוה והסביבה. בוגר אוניברסיטה - בר אילן.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

בעל תואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה. בעל ידע רחב במתמטיקה ובהנדסת חשמל, מנוסה מאוד בהעברת שיעורים פרטיים בכל הרמות ועוזר לתלמידים רבים להצליח בלימודים. מעביר את החומר בצורה נעימה וסבלנית עד שהתלמיד מבין, ומוכן לעזור בטלפון גם מחוץ לשעות הלימוד. אני מאמין שכל אחד יכול להצליח!

הוספת תגובה

ביקורות

ג
גולנרה

אלי כהן מורה פרטי של בננו. קשה שלא להבחין במקצועיות ובידע הרב שברשותו של אלי. לאחר כמה ניסיונות כושלים בעבר, אנו בטוחים ללא ספק כי אלי הוא המורה המתאים ביותר עבור הבן שלנו, ואכן התוצאות בשטח הן בהתאם. למרות שליוויו של אלי את בננו רק מסי חודשים כבר שיפור ניכר בהישגיו.לכל אלה מתווספים גם אופיו השלו והנעים, מידת הדייקנות שלו ומסירותו לעבודתו, המחירים הנוחים, ההכלה והסבלנות האינסופית. מומלץ מאוד.

13/02/2019
שתף:
O
Or

הגעתי לאלי דרך האתר הזה במטרה ללמוד ל4 יחל באופן עצמאי, אלי מעביר בצורה טובה את החומר הנלמד והוא בקיא בכל נושאי הלימוד. אני ממליץ בחום לכל מי שרוצה

27/10/2017
שתף:
י
יהונתן

אלי ליווה אותי בחודשי הקיץ, לצורך מעבר בין 3 יח"ל ל4 יח'"ל. בעזרתו הצלחתי להדביק פערים ולעבור את המבחן עם ציון גבוה, הוא סבלני, מקצועי, נותן מעצמו ותמיד היה זמין לכל שאלה שלי.

07/09/2017
שתף:
מ
מישל

היי ברצוני להמליץ על המורה אלי כהן למתמטיקה .פגשתי את אלי לפני כחודשיים בכדי לשפר משמעותית את הציונים שלי. וכיום אני שמחה שהינני מצליחה להבין את החומר . אלי ידע איך לפנות אליי אישית ולעזור לי להבין את המתמטיקה בצורה יסודית ועמוקה.

01/05/2017
שתף:
ב
ברק

אלי הוא מורה עם הרבה מאוד סבלנות אני התחלתי מציון של 55 במתמטיקה 4 יחל ובמבחן השני איתו קיבלתי 95 הוא רוצה שהתלמיד יגיע להשגים גבוהים לאחר כמה שיעורים אני ממליץ מאוד עליו הוא המורה הכי טוב שהיה לי!

08/11/2016
שתף:
ר
רון

היו לי כמה מורים אבל אף אחד לא עזר לי כמו אלי. אלי העלה לי את המוטיבציה והביטחון לפתור לי תרגילים והצליח ללמד אותי נושאים שלא חשבתי שאני יכול להבין. השיעורים איתו באווירה ממש נעימה ויש לו הרבה שיטות לימוד. שיפרתי ציון מ-64 ל-92 ואני מאוד מרוצה

10/10/2016
שתף:
ל
לין

אלי מורה מעולה, יש לו מלא ידע, והכי חשוב- הוא יודע להסביר בצורה פשוטה וברורה כל דבר ורק בזכותו שיפרתי את הציון במתמטיקה. יש לו המון סבלנות והוא נותן הרגשה של ביטחון לשאול שאלות. אני ממש מרוצה וממליצה לכולם!

06/10/2016
שתף:
ר
רז

מורה מצויין!! מקצועי מאוד וענייני. הצליח להסביר לי בשיעור אחד נושא שלא הצלחתי להבין במשך שנה שלמה! הוא חכם מאוד, יודע להסביר את החומר בצורה פשוטה, אכפתי ומלמד מכל הלב. הרגשתי מאוד נוח לשאול אותו כל מה שרציתי עד שהבנתי, והייתה לי התקדמות גדולה אחרי כל שיעור. עם אלי למדתי לבגרות במתמטיקה והוצאתי 96 במבחן. ממליץ בחום!

02/08/2016
שתף:
ש
שי

שלום רב! ברצוני להמליץ לכם על המורה למתמטיקה אלי כהן מנווה גן, פתח תקווה. לקראת מבחן עם הרבה חומר לכיתה י׳ - 4 יח׳ , תוך 4 שעורים בלבד הצליח ביידע ובסבלנות רבה לעבור עם בני על החומר הנלמד והציון שקיבל היה 86 . אנחנו יצאנו מרוצים ובהחלט ממליצים

17/06/2016
שתף:
מעיין

אני מרוצה מאוד וממליצה בחום!! אחרי שלמדתי חודש עם אלי קיבלתי 94 במתכונת. הוא יודע להסביר בשיטות פשוטות, נותן הרגשה חופשית בשיעור לשאול שאלות ויודע להתמקד בנושאים החשובים. מורה מצויין!

17/05/2016
שתף: