מורה פרטי אלי גרבר

מורה פרטי אלי גרבר

יש לך 'ראש הומני'? הצלחה בסטטיסטיקה ומתמטיקה היא בהישג ידך, אם מעבירים את החומר נכון... 8 שנות ניסיון בהעברה נכונה ;-)

בן 33. מאזור המרכז. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪110 לשעה בבית התלמיד
₪100 לשעה בבית המורה
₪100-110
 

קצת עליי

קוראים לי אלי גרבר. במידה ואת/ה מחפש מורה מנוסה למתמטיקה או סטטיסטיקה. אני מתחייב בפניך לליווי אישי, מקצועי, סבלני, ובלתי מתפשר כל הדרך עד ההצלחה שלך. 3,4,5 יח"ל מתמטיקה, חדווא, אלגברה ליניארית, אינפי, מד"ר, סטטיסטיקה א' ו ב' , הסתברות, שיטות מחקר ויישומים סטטיסטיים, SPSS,ממ"ן. עזרה בסמינריונים כמותניים-בכלכלה, סוציולוגיה, פסיכולוגיה, חינוך, תקשורת. בעל תואר ראשון במדעי ההתנהגות בהצטיינות, ותואר שני בהנדסת מכונות (מהנדס במקצועי). נסיון מעל ל-8 שנים בהוראה פרטית. מאות תלמידים ממליצים. השיעורים בביתך, בביתי, או באחת המכללות/אוניברסיטאות. התקשר/י עכשיו, ויחד נסלול את הדרך הבטוחה להצלחה!

ביקורות

ש
שיר

אלי הוא מורה תותח לSPSS תמיד קשוב ועונה על כל השאלות, גם זמין בטלפון! מחיר סביר ונוח לסטודנטים. מומלץ!!

18/10/2018
שתף:
ע
ענת

אני ממליצה בחום על אלי בשיעור של שעתיים הצליח ללמד אותי את כל החומר הנלמד ולהכין אותי למבחן בצורה הטובה ביותר. אני וכל חברי ללימודים למדנו אצלנו!!!!! קשוב,סבלני זמין מעבר לשיעור הפרטי תמיד לשאלות

17/08/2017
שתף:
ר
רשל

מורה מעולה! הסביר בצורה פשוטה ומובנת, היה מאוד סבלני ובדק שאני מבינה כל דבר לפני שעבר לנושא הבא. בזכותו עברתי את המבחן האחרון שלי לתואר! ממליצה מאוד!

29/10/2016
שתף:
ח
חן

מורה מעולה!! מסביר הכל בפשטות וקלות. מקצועי, דייקן. מומלץ בחום

07/10/2016
שתף:
נ
נעמה

מקצועי בהחלט! 2 שיעורים סהכ שתמצתו לי והבהירו לי חומר של סמסטר שלם (: מרוצה מאד!

02/10/2016
שתף:
ר
רבקה

את אלי זכיתי להכיר בשנה הראשונה שלי לתואר. נאמר לי שעל מנת שתהיה לי זכאות לתואר אצטרך לשפר ציונים של 3 יחידות מתמטיקה, ובמקביל לשמור על ממוצע גבוה בתואר. אלי לימד אותי בנוסף סטטיסטיקה א' וב' ועזר לי לעבור הכל בהצלחה גדולה. מעבר לזה הוא הקנה לי כלים וביטחון שליוו אותי לאורך כל התואר והשנה סיימתי תואר ולאלי חלק נכבד בזה. כל סטודנט/תלמיד שמחפשים מעבר למורה זה בהחלט אלי.

25/09/2016
שתף:
נ
נועה

תותח על ! עזרת לנו מאוד בזכותך ירדה רמת הלחץ והעלית לנו את המוטיבציה !! מסביר בצורה ברורה ובהירה ! סבלני, לא מורה "יבש" ! מקצוען מאוד מומלץ בחום !

13/09/2016
שתף:
ק
קארין

הגעתי לאלי אחרי שנכשלתי במועד א (ציון 24) . יש לציין שלמדתי למועד א עם קורס מקוון באינטרנט שגם לא עזר!! אלי היה סובלני והסביר את החומר מההתחלה בצורה הכי פשוטה ומדויקת שיש ובנוסף היה זמין במהלך שעות היום לשאילת שאלות בוואטסאפ ובטלפון..אני ממליצה בחום על אלי הוא פשוט מורה תותח!!! בהצלחה !! :)

11/08/2016
שתף:
א
אלירם

הגעתי לאלי עם אפס ידע לקראת מבחן גיליתי מורה סובלני מקצועי מעביר את החומר באופן ברור ונהיר ממש לא ציפתי לקבל ציון 87 מומלץ בחום

08/08/2016
שתף:
E
EYLON

הייתי אצל מספר מורים פרטיים, כך שמה שאני רושם לכם הוא מניסיון. אלי מורה מדהים שבאמת מצדיק את התשלום לשיעור פרטי, אלי יודע להסביר ממש טוב, אצלו התרגילים שבהתחלה נראו לי מסובכים, אז הוא מצליח לפשט לי את התהליך ולהסביר באופן ברור ומובן מה אני צריך לעשות, ואיך. בנוסף אלי מורה מאוד מאוד הוגן. לכל סטודנט שרוצה להפוך את השחור ללבן ולהבין, אני ממליץ מאוד לפנות לאלי :) בהצלחה!

08/08/2016
שתף: