מורה פרטי אלי איזק

מורה אלי איזק

מרצה מצטיין באוניברסיטה ומהנדס תוכנה בכיר, תואר שני במדעי המחשב. המלצות רבות! תעודות שלי בגוגל תמונות. נותן חשבונית.

בן 41. מירושלים. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
(15 ביקורות) 79 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

מלמד לבגרות, להנדסאים (מאושר מה"ט), לתואר ראשון במדעי המחשב (מלמד גם באוניברסיטה), לראיון עבודה + חשבונית. עוזר לסיים עבודות גמר. המלצות רבות שבזמן קצר גרמתי להצליח ולהבין! מרצה מצטיין למדעי המחשב באקדמיה וגם בעל ניסיון רב כמהנדס תוכנה בכיר בחברת ההייטק הבינלאומית הענקית סיסקו (Cisco). שירות פיתוח תוכנה וייעוץ טכנולוגי לעסקים ולפרטיים. ---- מורה פרטי אנדרואיד מורה פרטי אסמבלר מורה פרטי פייתון מורה פרטי android מורה פרטי java מורה פרטי javascript מורה פרטי python מורה פרטי C מורה פרטי סי מורה פרטי C# מורה פרטי C++ מורה פרטי Swift מורה פרטי assembler מורה פרטי php מורה פרטי #C מורה פרטי ++C מורה פרטי html מורה פרטי react מורה פרטי reactjs מורה פרטי nodejs מורה פרטי asp.net מורה פרטי SQL

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ח
חיים

מעולה

28/04/2020
שתף:
א
אוריאל

מורה טוב. הגון. מסביר טוב את החומר ועזר לי אישית להתקדם במטלה שנתנו לי.

16/03/2020
שתף:
י
יפעת

למדתי עם המורה אלי איזק 3 שיעורים בשפת C והוא תרם לי רבות מהידע הנרחב שלו. אלי הסביר לי בצורה מובנת וברורה את החומר וכיצד לגשת אליו בצורה מובנית ויעילה. חשוב לציין שאלי סבלני וקשוב לכל אורך השיעורים. בזכות אלי הצלחתי לבצע מטלות באופן עצמאי, כמובן שאיעזר בו בהמשך ומומלץ בחום לכל מי שצריך עזרה בתחום זה לפנות לאלי המורה.

26/04/2019
שתף:
א
אילונה

מורה מדהים ! מלא סלבנות הסברים קצרים ולקולעים אשר גורמים להבנת החומר בצורה המיטבית . אני סטונדטית להנדסת תוכנה שנה א , נתקלתי בהרבה מרצים , מורים ומתרגלים שלא הצליחו להעביר לי את החומר בצורה שבה אוכל להבין ולשלוט בתכנות .... עם אלי תוך שבוע אני מרגישה שלדתי איך לתכנת בביטחון בשפת C ולא לוותר לעצמי ! ממולץ בחום ושווה כל שקל !

07/03/2019
שתף:
נ
ניר

טיילתי בין כל מיני אתרים של מורים, התלבטתי לא מעט, פניתי לאלי רק בגלל ההמלצות שיש לו באתר, וחד משמעית הם צודקים, הוא באמת מוכשר לכל מה שקשור לתחום התוכנה. כשאני בכיתה דיי קשה לי, שעתיים אלי הסביר לפרטים כל תהליך ותהליך,התמקד על הבסיס ורצתי משם. מה שטוב הוא ידע להבחין איפה אני חלש או איזה ידע חסר לי שבגללו אני לא מתקדם, וזה מה שעושה מורה טוב, לא רק לדעת את החומר טוב,אלא גם יודע ללמד וקשוב לסטודנט.

06/03/2019
שתף:
א
אימרי

כאחד עם מספיק ניסיון בפיתוח, עדיין צריך חיזוקים בתואר קשה, אם כבר מתלבטים למי לפנות, אז פשוט שלאלי, הבנאדם מחשב מהלך, היה גם מרצה שלי! אם אתם עושים תואר בהנדסת תוכנה, מדעי המחשב או כל קורס שקשור לעולם הפיתוח באמת שהוא הבחירה הכי טובה שהייתה לי. שווה כל שקל, זאת הרמה שצריך ללמוד, חבל שאין עוד מרצים כאלו במכללות שהייתי!

04/03/2019
שתף:
א
אביתר

אני סטונדט לתואר ראשון בהנדסת תוכנה.אלי מורה מצויין עזר לי מאוד בהבנה של החומר ובעשיית המטלה והיה מאוד סבלני.מומלץ!!

27/01/2019
שתף:
ד
דינה

אלי מורה מדהים!!! יש לו סבלנות אינסופית, הוא מלמד בצורה מובנת מאוד ונעימה, וגורם לך באמת להתחבר לשיעור ולאהוב לתכנת. אלי עזר לי להבין את כל מה שלא הבנתי בכיתה וגם איפשר לי לכתוב את הקוד בעצמי, כך שההבנה הייתה כפולה. מומלץ בחום רב!!!

02/08/2018
שתף:
ג
גרכד

מורה מעולה בזמן קצר מאוד לימד אותי את כל החומר

12/07/2018
שתף:
ר
רי

מורה מצויין לשפת c. אלי הקנה לי ידע רב בזמן קצר מאוד באמצעות הסברים ברורים והרבה סבלנות ורצון כן לעזור. תודה רבה!

10/07/2018
שתף: