מורה פרטית אלינור ארזי

מורה פרטית אלינור ארזי

עורכת דין, מצטיינת דיקאן ובעלת ניסיון מוכח בסיוע אקדמי לסטונדטים למשפטים בכל הרמות. גם אם לעניות דעתך אתה מקרה אבוד.

בת 34. מתל אביב-יפו. בוגרת אוניברסיטה - תל אביב.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

שלום, שמי אלינור ארזי והנני מציעה את שירותי כמלווה מקצועית אקדמית לסטודנטים המעוניינים להתקדם ולצלוח את התואר. החל משנת 2010 ועד היום הנני עוסקת בהוראה עבור סטודנטים למשפטים : כמרצה, כמתרגלת, כחונכת וכמורה פרטית עבור כלל הסטודנטים. את התמחותי צלחתי במשרד בוטיק בתחום עבירות צווארון לבן, לאחר מכן התקבלתי כעו"ד במשרד עו"ד פלילי ידוע. כיום מלבד היותי מרצה ליחידים וקבוצות בתחום המשפט, הנני מכינה מתמחים להצלחתם במבחני לשכת עו"ד במתכונת החדשה. כמו כן עובדת באוני'-ת"א כעוזרת מחקר ולומדת בפקולטה לתואר LL.M במשפטים. כולי אמונה כי כל אחת ואחד מכם יכול לצלוח את הקשיים בלמידה, עם העזרה הנכונה ורצונו לחולל את התקדמותו. אני מצפה לרצינות מצדכם ואני בתמורה מבטיחה שאתן את כל כולי להצלחתכם.

הוספת תגובה

ביקורות

נ
נעה

את עו"ד אלינור ארזי פגשתי כשלמדנו יחד לתואר. בחורה חכמה וחריפה. ידעתי שאם אלינור תלמד אותי לבחינה אצליח לעבור אותה, הגעתי אליה אחרי כישלון בבחינה, מבולבלת וחסרת ביטחון, איך אעבור את הבחינה? אלינור סידרה לי את הראש, עברה איתי על הנושאים שהתקשתי בהם, לימדה אותי איך לקרוא את השאלות, איך לענות עליהן, להבדיל בין טפל לעיקר. אמרה לי "אצלי כולם עוברים" תעשי מה שלימדתי אותך את תעברי... וכך היה ... עברתי.

26/08/2019
שתף:
מ
מיכל

הגעתי לאלינור ללא הבנה אמיתית של החומר בקורס בתאגידים,חומר לא קל ומאוד משעמם בעיניי. אלינור הסבירה את החומר בשפה פשוטה ומובנת,נתנה דוגמאות מחיי היום יום והנגישה לי את החומר כדי שאוכל ללמוד חלק מהדברים לבד. את המבחן עברתי בהצלחה ובציון גבוה מהממוצע הכיתתי. ממליצה לכל מי שמתקשה.

07/08/2019
שתף:
ל
לנה

אלינור מהממת. מקצוענית, יודעת להסביר ולהעביר ידע, קשובה, רגישה, סבלנית. מגיעה מוכנה מראש, ותמיד מנסה לתת יותר ולוודא שהכל ברור. מורה מעולה, ואישה מרשימה. ממליצה לכולןם.

05/08/2019
שתף:
צ
צליל

במסגרת לימודי תואר שני במשפטים באונברסיטת תא שכרתי את אלינור למספר שיעורים על מנת לחזק כמה נושאים ועל מנת להתפקס לקראת סמינריון , אלינור מבריקה , ממקדת ומאוד מיוחדת. ממליצה מאוד ללמוד ממנה ולהעזר בה !! הצילה לי את הממוצע

04/08/2019
שתף:
נ
נוי

מורה תותחית, יודעת איך לפשט את החומר בצורה טובה ומובנת. מנכשל במועד א' בזכותה הגעתי למעל 85 במועד ב'. מומלצת!!!

04/08/2019
שתף:
ל
לילך

עו״ד אלינור ארזי מורה מקצועית ביותר ממוקדת בעלת ניסיון עשיר וידע רב. בעלת סבלנות ויכולת הקשבה ותמיד זמינה בכל שעה. ממליצה בחום רב לי אישית היא עזרה אוהבת אותה ברמה האישית ולא הייתי מחליפה אותה בעד שום הון בעולם! בהצלחה❤️

04/08/2019
שתף:
ל
לין

חשוב לי לציין שאלינור מקצועית מאוד, מלמדת בהרבה סבלנות, יודעת להעביר את החומר בצורה ברורה, תמיד מוודאה את הבנתי. אלינור עזרה לי מאוד להתקדם בחומר הנלמד ולימדה אותי שיטות לימוד להמשך. בהחלט אמשיך איתה לעוד הרבה שיעורים.

04/08/2019
שתף:
ר
רחל

מורה מעולה, יסודית ויודעת להעביר את החומר. ביקשה מראש את החומר הנלמד לפני שהגעתי וכך הייתה מוכנה לשיעור ולא ביזבזנו זמן. מתכוונת להמשיך ללמוד אצלה באופן קבוע

04/08/2019
שתף:
ש
שירי

מורה מדהימה, בעלת ידע נרחב ומקצועיות, היחידה שהצליחה למקד אותי!!!! ממליצה בחום!!!

04/08/2019
שתף: