דלג על הניווט
מורה פרטי אליאל קלפהולץ
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1992
אזור מגורים: 
ירושלים והסביבה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית
משפט מפתח: 
סטודנט לרפואה באוניברסיטה העברית ,מצטיין דיקן ,בעל נסיון רב בהוראה פרטית מדריך בחברת פסיכומטרי מוכרת.
תיאור המורה הפרטי: 
סטודנט לשעבר בפסיכוביולוגיה. מצטיין דיקן, כיום סטודנט לרפואה .בעל הרבה נסיון בהוראה פרטנית , בעל הבנה נרחבת איך לענות נכון על שאילות אמריקאיות , ואיך להתאים לכל אחד את שיטת הלימוד המתאימה לו . מאד אכפת לי מהתלמידים שלי כל אחד באופן אישי , ואני מאד אוהב ללמד באופן כללי .
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאנגלית - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, אקדמיה, מבחן אמיר
מורה פרטי לביולוגיה - חטיבת ביניים, תיכון, אקדמיה, ביולוגיה של התא, ביולוגיה מולקולרית, ביוכימיה א, ביוכימיה ב, יסודות הגנטיקה, מגן לחלבון
מורה פרטי להיסטוריה - יסודי, חטיבת ביניים, תיכון
מורה פרטי לכימיה - חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 5 יח"ל, כימיה אורגנית 1, כימיה אורגנית 2, כימיה כללית, מבוא לכימיה
מורה פרטי למדעי הבריאות - גנטיקה
מורה פרטי לסטטיסטיקה - תיכון, אקדמיה, הסקה סטטיסטית, מבוא לסטטיסטיקה, סטטיסטיקה א, סטטיסטיקה ב, רגרסיה לינארית, שיטות מחקר, spss
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל
מורה פרטי לצרפתית - מתחילים
מורה פרטי לפסיכולוגיה - 3 יח"ל, 5 יח"ל, אקדמיה, מבוא לפסיכולוגיה, פסיכולוגיה ניסויית, פסיכולוגיה פיזיולוגית
אזור לימוד: 
ירושלים והסביבה, מושבים באזור ירושלים
ערי לימוד: 
ירושלים
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
מחירון מורה פרטי
90 - בבית המורה
105 - בבית התלמיד
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
14/11/2017, סבטה
2
למדתי עם אליאל גנטיקה מנדליאנית, תחום שלא היה לי קל להבין למרות האזנות חוזרות להרצאות ולמרות הגעה לתרגולים, אך תוך 2 שיעורים עם אליאל כבר שלטתי בחומר ויכולתי לפתור תרגילים לבדי. אליאל יודע להסביר כל מושג וכל תהליך, גם את הקשה ביותר, ומשתמש במצגות לפירוט ההסבר. בנוסף, אליאל היה זמין לשאלות נוספות שהיו גם לאחר השיעור. אין הרבה מורים כמותו- מומלץ לקבוע :)
5
24/09/2017, Guy, 25
מעל 10
בשנתיים האחרונות למדתי אינספור קורסים עם אליאל, במגוון רחב של מקצועות. בפן התיאורטי של החומר- אליאל בעל יכולת בלתי רגילה להנגיש חומר מורכב ולהסביר אותו באופן פשוט וברור לתלמידים. בפן הפרקטי- אליאל יודע איפה לשים את הדגשים המרכזיים שעליהם נבחנים במבחן המסכם, והיכן למקד את התלמיד להצלחה ולהשיג ציונים טובים. בקיצור, מורה מעולה. מומלץ בחום:)
5
14/09/2017, רן שלום רפאל, 49
3
אליאל היקר ,יותר ממורה מקצועי ויסודי .בעל ידע ענק .יודע להגיע לכל תלמיד .להסביר בצורה מדוייקת ויסודית .לדבר לליבו של הילד. ויותר לכוון לסדר משמעת ואז הכל ברור יותר. יישר כח גדול ותודה לאל שזכינו בו.
5
13/09/2017, יואל, 22
6
עברתי קורס הכנה לפסיכומטרי ביואל גבע, מועד יולי, לאחר כמה חודשים בקורס אשר הרגשתי שאין התקדמות משמעותית בהשגיי פניתי לאליאל בעקבות המלצות חמות מחברים. אליאל תמך בי הן בפאן המקצועי - בנתינת כלים וטכניקות לפירוק והבנת שאלה, והן בפאן המנטלי - בהעלאת הבטחון ואף גם בפאן הניהולי - בתיכנון נכון של פתירת המבחן. מקוצען אמיתי ממליץ בחום.
5
13/09/2017, מיכאל, 25
4
למדתי עם אליאל 4 שיעורים פרטיים לחיזוק נושאים ספציפים לקראת הפסיכומטרי. אליאל היה מאוד קשוב לפרטים וזיהה בדיוק מה היה קשה לי בכל חלק בפרק המילולי ונתן לי פתרון ושיטות עבודה מצוינות במיוחד בשבילי. בנוסף הוא עזר לי בניהול נכון של הזמנים בבחינה בצורה שתתאים לי מכיוון ששיטות אוניברסליות לא עזרו לי בניהול זמנים.
5
11/09/2017, Yahel, 26
מעל 10
למדתי עם אליאל יחד לתואר לפני שעבר לרפואה, מעבר למסירות והנכונות לעזור, ההתמדה והחריצות שלו בלמידה במגוון רחב של נושאים בתואר, אליאל לימד אותי כיצד לגשת למבחן נכון. הוא עבר איתי על מבחני עבר ומה עשיתי לא טוב, לימד אותי טכניקות פתרון ובדיקה עצמית לאחר סיום. המיומניות הלו העלו לי את הציונים משמעותית. אני ממליץ בחום לכל תלמיד, יש לו הבנה ובקיאות גבוהים בחומר אותו הוא מלמד וידע נרחב על מבחנים
5
11/09/2017, אריק, 25
6
הייתה לי חוויה מעולה ללמוד עם אליאל מורה מקצועי ויסודי מאוד. למדנו ביחד בעיות מתמטיות, אליאל ידע לשים דגש על ההבנה הבסיסית של החומר ורק לאחר מכן התחלנו בפתירת הבעיות. אליאל הקפיד להעביר את החומר הנלמד בצורה שהכי תתאים לי אישית, לדוגמא כאשר כאשר תרגלנו בעיות, אליאל שם לב שאני מתקשה עם ממל רב והוא לימד אותי כיצד לפרק את השאלה לגורמים,כך הבנתי יותר טוב את השאלה. הלימוד נעשה בסבלנות לאין קץ, ממליץ.
5
03/09/2017, נופר, 23
מעל 10
למדתי אצל אליאל במשך השנה ביולוגיה-תא וגנטיקה. מעבר ליכולת שלו להסביר בצורה מאוד ברורה ומדויקת, הוא גם האמין בי וחיזק אותי והיה מאוד אכפתי. שיעור בלתי נשכח והטוב ביותר שהיה לי איתו הוא איך לגשת לשאלות במבחן שעזר לי בכל מבחן שניגשתי אליו אחר כך. אליאל יודע איך לחזק בנק' החולשה ואין ספק שהשיעורים איתו תרמו מאוד לציונים שלי בשנה הראשונה באוניברסיטה אותה סיימתי מרוצה מאוד. מורה מעולה. ממליצה מאוד!
5
30/08/2017, יאיר, 27
מעל 10
למדתי עם אליאל לקראת מבחנים באוניברסיטה, ותוך כדי לפסיכומטרי אליו ניגשתי ביולי. בתור אחד שגם למד עם אליאל וגם למד אצלו, אני ראיתי שהוא באמת מבין דברים בזריזות ולעומק וזה הפן הראשון שהופך אותו למורה טוב. הפן השני הוא הגישה. אליאל יודע בדיוק איך לנתח מה דורש חיזוק בכל האספקטים של למידה, ולתת שיטות פרקטיות לאיך לשפר את זה. מעבר לכך הוא רגוע וסבלן, רגיש לתלמיד ומעודד מאוד. וכל זה מתרגם לתוצאות מעולות
5
30/08/2017, סלומה, 21
מעל 10
הייתה לי חוויה ממש טובה ללמוד עם אליאל,בחור שלא רק רוצה ללמד בצורה הטובה ביותר אלא בחור שמאפשר לך להבין למה את טועה ואיך לשפר את הלמידה שלך! אליאל עזר לי המון להתגבר על הקשיים שלי ותמיד עם סבלנות ונחת. הוא עזר לי בכל מני קורסים בפסיכולוגיה השנה (סטטיסטיקה,פסיכוביולוגיים...) וראיתי את התןצאות במבחן! אני ממש ממליצה עליו בלי שום ספק!!
5
30/08/2017, אנאל, 23
4
למדתי עם אליאל ארבעה שיעורים פרטיים בנושא ביוכימה לביולוגים. מורה עם המון ידע, ניסיון וסבלנות. התוצאות נראו במבחן :) מומלץ מאוד