דלג על הניווט
מורה פרטי אליאב ממן
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1983
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית
משפט מפתח: 
מורה למדעי המחשב תכנות - C#, Css, Dot.Net, HTML, Java Script,AngularJS,bootstrap SQL,node js בניית אתרים, בסיסי נתונים
תיאור המורה הפרטי: 
היי לכולם.. שמי אליאב ממן. מהנדס תוכנה , העוסק בתחום מזה 8 שנים, מלמד מתחילים ומתקדמים באווירה כייפית . מתמחה בלימוד סטודנטים עבודות גמר. תלמידים לבגרויות בספרים מבט לחלונות , חלק א' וחלק ב'. אני לא מאמין.. אלא אני יודע שכל אחד יכול להבין את תחום האינטרנט פיתוח תוכנה ובניית האתרים. בואו נסו אתם וילדיכם.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למדעי המחשב תכנות - Angular, C Sharp, Css, HTML, Java Script, Node Js, SQL, Dot.Net, בניית אתרים, בסיסי נתונים
אזור לימוד: 
הוד השרון והסביבה, רמת השרון - הרצליה, רעננה - כפר סבא, מושבים במרכז, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
הרצליה, כפר סבא, רעננה, חדרה, תל אביב -יפו
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
45 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
שלום. בדרך כלל אני מלמד שיעורים פרטיים מול תלמיד אחד, אני לא דוגל בלימוד של קבוצות גדולות כי בדרך כלל תלמידים צריכים יותר השקעה ותשומת לב בתחום התוכנה ובניית אתרים
מחירון מורה פרטי
90 - בבית המורה
90 - בבית התלמיד
תגובות: 
5
28/02/2019, רחל, 55
10
אליאב מלמד את בני הלומד בתיכון חדש בכיתה יא. בני התקשה מאוד בתחום מדעי המחשב ונוצר פער אדיר בינו לבין שאר תלמידי הכיתה. אליאב ישב איתו מספר שיעורים וכבר רואים תוצאות במבחנים האחרונים ובנוסף הוא מגלה הרבה סבלנות ועניין בתחום (מה שנורא משמח אותי באופן אישי). מומליצה בשיא החום.
5
11/08/2018,
מעל 10
מורה ברמה גבוה ... סבלני ,מקצועי מאוד בעל יכולת למידה שמתאימה לכל אדם באשר הוא אני מאוד מאוד ממליץ
5
03/07/2018, גילי , 30
1
אליאב פשוט תותח..נותן הסברים ודוגמאות בצורה מדהימה, באמת כך שכל אחד יכול להבין. עזר לי בבניית האפליקציה עבור הפרויקט גמר שלי ואני ממליצה עליו בחום לכל אחד ואחת. פשוט מורה תותחחח!!!!!
5
23/02/2018, מרינה, 31
7
מורה תותח על! בעל ניסיון מטורף וסבלנות אדירה! עזר לי לבצע את הפרויקט גמר שלי בתואר והתוצאה פשוט מדהימה! עזר לי ללמוד ולהבין c#, acess, sql. בהחלט מרגישה שאחרי מספר שיעורים בודדים יש לי כלים ויכולת להתמודד עם השפת תכנות.
5
23/01/2018, עמיר, 30
7
חיפשתי מורה שיוכל לעזור לי בפרויקט גדול בתיכנות. לשמחתי, מצאתי את האתר הזה ובו ההמלצה על המורה. כל השיעורים נערכו בבית התלמיד, בשעות שנקבעו מראש. עשינו שיעורים של שעתיים, שלוש ואפילו 4 שעות פעם אחת. המורה מסביר כראוי, חשוב לו לדעת שהתלמיד הבין את השיעור, ושיבוא מוכן לשיעור הבא. המורה מסייע גם בדברים כלליים, כמו חיפוש עבודה, והכוונה לחומרי לימוד נוספים.