מורה פרטי אליאב ממן

מורה פרטי אליאב ממן

מורה למדעי המחשב תכנות - C#, Css, Dot.Net, HTML, Java Script,AngularJS,bootstrap SQL,node js בניית אתרים, בסיסי נתונים

בן 37. מתל אביב-יפו. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

היי לכולם.. שמי אליאב ממן. מהנדס תוכנה , העוסק בתחום מזה 8 שנים, מלמד מתחילים ומתקדמים באווירה כייפית . מתמחה בלימוד סטודנטים עבודות גמר. תלמידים לבגרויות בספרים מבט לחלונות , חלק א' וחלק ב'. אני לא מאמין.. אלא אני יודע שכל אחד יכול להבין את תחום האינטרנט פיתוח תוכנה ובניית האתרים. בואו נסו אתם וילדיכם.

הוספת תגובה

ביקורות

ר
רחל

אליאב מלמד את בני הלומד בתיכון חדש בכיתה יא. בני התקשה מאוד בתחום מדעי המחשב ונוצר פער אדיר בינו לבין שאר תלמידי הכיתה. אליאב ישב איתו מספר שיעורים וכבר רואים תוצאות במבחנים האחרונים ובנוסף הוא מגלה הרבה סבלנות ועניין בתחום (מה שנורא משמח אותי באופן אישי). מומליצה בשיא החום.

28/02/2019
שתף:

מורה ברמה גבוה ... סבלני ,מקצועי מאוד בעל יכולת למידה שמתאימה לכל אדם באשר הוא אני מאוד מאוד ממליץ

11/08/2018
שתף:
ג
גילי

אליאב פשוט תותח..נותן הסברים ודוגמאות בצורה מדהימה, באמת כך שכל אחד יכול להבין. עזר לי בבניית האפליקציה עבור הפרויקט גמר שלי ואני ממליצה עליו בחום לכל אחד ואחת. פשוט מורה תותחחח!!!!!

03/07/2018
שתף:
מ
מרינה

מורה תותח על! בעל ניסיון מטורף וסבלנות אדירה! עזר לי לבצע את הפרויקט גמר שלי בתואר והתוצאה פשוט מדהימה! עזר לי ללמוד ולהבין c#, acess, sql. בהחלט מרגישה שאחרי מספר שיעורים בודדים יש לי כלים ויכולת להתמודד עם השפת תכנות.

23/02/2018
שתף:
ע
עמיר

חיפשתי מורה שיוכל לעזור לי בפרויקט גדול בתיכנות. לשמחתי, מצאתי את האתר הזה ובו ההמלצה על המורה. כל השיעורים נערכו בבית התלמיד, בשעות שנקבעו מראש. עשינו שיעורים של שעתיים, שלוש ואפילו 4 שעות פעם אחת. המורה מסביר כראוי, חשוב לו לדעת שהתלמיד הבין את השיעור, ושיבוא מוכן לשיעור הבא. המורה מסייע גם בדברים כלליים, כמו חיפוש עבודה, והכוונה לחומרי לימוד נוספים.

23/01/2018
שתף: