מורה פרטי אלון ניומן

מורה אלון ניומן

עובד/ת על פרוייקט גמר ומחפש/ת את הדחיפה הקטנה שתהפוך אותו לפרוייקט מדהים? אלוף בתוכנות גרפיות שונות, מצטיין פרוייקט גמר.

בן 34. מרמת גן - גבעתיים. אוניברסיטה - אריאל.
(5 ביקורות) 17 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪140 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120-140

קצת עליי

פרוייקט גמר סטודיו. זה הזמן להראות מה היכולות שלך, ולהוציא לפועל את הרעיונות שלך בצורה הגרפית הטובה ביותר. ראיתי יותר מידי פעמים רעיונות גדולים נופלים כי מבחינה גרפית אנשים לא הצליחו להעביר רעיון. ופה אני יכול לעזור. מלבד ליכולות שלי ללמד אותך כלים כאלו ואחרים, אנחנו גם נשב ונראה איך הכלים האלה יכולים לעזור בצורה אופטימאלית לפרוייקט *שלך*. כל פרוייקט הוא מיוחד וההבנה של הצרכים של כל פרוייקט היא קריטית. התוכנות שעליהן אני שולט הן SketchUp, V-Ray, Photoshop אני עובד במשרדים כבר מעל לחמש שנים. בנוסף לתכנון אדריכלי אני מבצע הדמיות. שנה חמישית בלימודים כללה פרוייקט גמר מצטיין והגשה לתחרות עזריאלי לסטודנטים. בעל חיוך גדול וסבלנות אין קץ :)

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ק
קורל

אלון מורה מצויין. הוא יצירתי, מקצועי ומאוד סבלני. ממליצה בחום!

25/02/2020
שתף:
ע
ענת

מורה מצויין סובלני מקצועי מומלץ בחום!

24/02/2020
שתף:
א
אורי

אלון מורה מצויין, מסביר את החומר בסבלנות ותוך אהבה רבה לתחום. מרגיש שהתמיכה והחיזוק של אלון מאוד סייעו לי לקחת את הפרויקט שלי כמה רמות קדימה מה שאפשר לי להגיע למקום שרציתי .

09/02/2020
שתף:
ח
חן

אלון עזר לי ללמוד פוטושופ ובזכותו ההדמיות שביצעתי קפצו בכמה רמות. בחור מקצועי ביותר ועם הרבה סבלנות לשטויות שלי ;)

13/01/2020
שתף:
א
אייל

אלון הוא מורה מעולה, סבלני, מקשיב ונותן עצות מעולות. לקחתי מספר שיעורים איתו לקראת עונת ההגשות של הסטודיו ובעזרתו הצלחתי לדייק את הפרוייקט שלי בדיוק לכיוון שרציתי, וזה בא לידי ביטוי גם בציון. ממליץ בחום!

13/01/2020
שתף: