דלג על הניווט
מורה פרטי איתמר הורניק
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1990
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ
משפט מפתח: 
מורה לפסנתר בעל ניסיון רב.בוגר האקדמיה למוסיקה בירושלים במסלול פסנתר קלאסי. התאמת השיעורים לרצונות התלמיד!
תיאור המורה הפרטי: 
בוגר האקדמיה למוסיקה בירושלים במסלול ביצוע פסנתר קלאסי ומורה לפסנתר בקונסרבטוריון רמת אפעל. השיעורים מתאימים לכל הרמות - ממתחילים מאפס עד ביצוע יצירות קלאסיות מורכבות. ניסיון רב גם עם ילדים/בני נוער וגם עם מבוגרים. אני שם דגש בשיעורים על יצירתיות, טכניקה והבנה מוסיקלית עמוקה על ידי מגוון שיטות ייחודיות שמשלבות משחקי תווים לילדים, אלתור והלחנה. השיעורים ניתנים עם סבלנות רבה ועם רגישות לדרך המיוחדת של כל תלמיד. התאמת השיעורים למטרותיהם ורצונותיהם של התלמידים - ביצוע יצירות קלאסיות , ליווי שירים, קריאת תווים ואקורדים ועוד! אפשר גם לימודי תיאוריה ופיתוח שמיעה! המחירים הם 120 ש"ח לשיעור של שעה בבית שלי ו140 ש"ח בבית התלמיד. יש אפשרות לשיעורים יותר קצרים ויותר זולים לילדים.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למוסיקה - אורגן, אורגנית, פיתוח שמיעה, פסנתר, תאוריה
אזור לימוד: 
תל אביב-יפו, רמת גן - גבעתיים, חולון - בת ים
ערי לימוד: 
תל אביב -יפו, גבעתיים, רמת גן, בת ים, חולון
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
120 - בבית המורה
140 - בבית התלמיד
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
16/08/2019, דני, 30
מעל 10
התחלתי ללמוד פסנתר אצל איתמר המורה הראשון שלי לפסנתר, ולמוזיקה בכלל בגיל 29! והיום כמעט ואין יום שאני לא יושבת לנגן, והרבה בזכותו. יודע להתאים את הרמה לתלמיד, להתגמש לפי רצונות התלמיד וללמד בסבלנות גדולה. ממליצה מכל הלב!
5
07/04/2019, טל, 21
מעל 10
איתמר מורה מהמם, קשוב ומכיל. הוא מתאים את השיעור לרצונות שלי ומורגש שיפור ניכר משיעור לשיעור. הלימוד מעניין ומהנה. מומלץ בחום! מורה מושששש
5
11/11/2016, רוני, 27
מעל 10
איתמר מורה מקסים, מקצועי וקשוב. כל שיעור הוא עבד איתי על יצירות שבחרתי מתוך מגוון יצירות שהציע לי, והרגשתי התקדמות משמעותית משיעור לשיעור. איתמר יודע לכוון אותי בדיוק על מה אני צריכה להתאמן בבית, והרגשתי שכל שיעור אני מתקדמת ועולה ברמה. השיעורים תמיד באווירה כיפית, מהנה ובעיקר מלמדת (: מומלץ בחום !!!!
Limor Sadka
איתמר מלמד את בני בן 8, עם המון סבלנות וגישה נעימה, אכפתי ומסור, מאוד זורם עם אפיו המוזיקלי של הילד, בוחר איתו יצירות המעניינות אותו, שם דגש על לימוד נכון ומרחיב ידע בתוים, דואג למשימות בית ידידותיות, בעל יכולת להפוך את החוויה לחוויה לימודית חיובית ומוצלחת, מומלץ בחום....!
23/04/2017