מורה פרטי איתמר הורניק

מורה פרטי איתמר הורניק

מורה לפסנתר בעל ניסיון רב.בוגר האקדמיה למוסיקה בירושלים במסלול פסנתר קלאסי. התאמת השיעורים לרצונות התלמיד!

בן 30. מרמת גן. בוגר אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ.
 
₪140 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120-140
 

קצת עליי

בוגר האקדמיה למוסיקה בירושלים במסלול ביצוע פסנתר קלאסי ומורה לפסנתר בקונסרבטוריון רמת אפעל. השיעורים מתאימים לכל הרמות - ממתחילים מאפס עד ביצוע יצירות קלאסיות מורכבות. ניסיון רב גם עם ילדים/בני נוער וגם עם מבוגרים. אני שם דגש בשיעורים על יצירתיות, טכניקה והבנה מוסיקלית עמוקה על ידי מגוון שיטות ייחודיות שמשלבות משחקי תווים לילדים, אלתור והלחנה. השיעורים ניתנים עם סבלנות רבה ועם רגישות לדרך המיוחדת של כל תלמיד. התאמת השיעורים למטרותיהם ורצונותיהם של התלמידים - ביצוע יצירות קלאסיות , ליווי שירים, קריאת תווים ואקורדים ועוד! אפשר גם לימודי תיאוריה ופיתוח שמיעה! המחירים הם 120 ש"ח לשיעור של שעה בבית שלי ו140 ש"ח בבית התלמיד. יש אפשרות לשיעורים יותר קצרים ויותר זולים לילדים.

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ד
דני

התחלתי ללמוד פסנתר אצל איתמר המורה הראשון שלי לפסנתר, ולמוזיקה בכלל בגיל 29! והיום כמעט ואין יום שאני לא יושבת לנגן, והרבה בזכותו. יודע להתאים את הרמה לתלמיד, להתגמש לפי רצונות התלמיד וללמד בסבלנות גדולה. ממליצה מכל הלב!

16/08/2019
שתף:
ט
טל

איתמר מורה מהמם, קשוב ומכיל. הוא מתאים את השיעור לרצונות שלי ומורגש שיפור ניכר משיעור לשיעור. הלימוד מעניין ומהנה. מומלץ בחום! מורה מושששש

07/04/2019
שתף:
ר
רוני

איתמר מורה מקסים, מקצועי וקשוב. כל שיעור הוא עבד איתי על יצירות שבחרתי מתוך מגוון יצירות שהציע לי, והרגשתי התקדמות משמעותית משיעור לשיעור. איתמר יודע לכוון אותי בדיוק על מה אני צריכה להתאמן בבית, והרגשתי שכל שיעור אני מתקדמת ועולה ברמה. השיעורים תמיד באווירה כיפית, מהנה ובעיקר מלמדת (: מומלץ בחום !!!!

11/11/2016
שתף: