מורה פרטי איתי סורין

מורה פרטי איתי סורין

מורה בבית ספר, בעל תואר שני במתמטיקה ובהוראת המתמטיקה. בעל ניסיון של חמש שנים בהוראת המתמטיקה.

בן 28. מגליל ועמקים. בוגר אוניברסיטה - בר אילן.
 
₪120 לשעה בבית התלמיד
₪100 לשעה בבית המורה
₪100-120

קצת עליי

מורה בבית ספר ברמת חמש יחידות לימוד בעל תואר ראשון במתמטיקה, בעל ניסיון של חמש שנים בהוראת המתמטיקה. מקפיד לאתר את נקודות החולשה, ומבסס את הלימוד על דוגמאות ומשלים. מאמין שבמתמטיקה אין תחליף לכך שהתלמיד יפתור *בעצמו* את התרגיל, ולכן לא מוותר על ש.ב! נייד. זמין גם מעבר לשעות השיעור. נא להתקשר או לשלוח sms.

הוספת תגובה

ביקורות

ר
רוני

הגעתי לאיתי לשיעורים פרטיים לקראת הבגרויות במתמטיקה בשנה שעברה. לאחר שירות צבאי של שלוש שנים ובעיקר אחרי חרדה שהייתה לי מהמקצוע מימי התיכון, לגשת שוב לבגרות בהיקף של חמש יחידות נראה כמו משימה בלתי אפשרית. איתי הצליח להבין את המצב בו הייתי ובנה לי תכנית שאפשרה לי לחזק את הבסיס שלי במתמטיקה. משם הוא עבד איתי ביסודיות על הנושאים של שני השאלונים ולא ויתר לי. הוא היה סבלני אליי וחזר וחידד לי דברים שלא היו מובנים. התרגילים שפתרתי אצלו בשיעורים היו מעל רמת בגרות והכינו אותי לכל דבר אפשרי בבגרות. בסופו של דבר הוצאתי ציון סופי של 95 כאשר בתיכון גירדתי את ה-60.

16/03/2020
שתף:
ד
דן

בתור משפחה שגרה במקום לא נגיש, ידעתי שהאפשרות היחידה למורה פרטי לבן שלי הוא באופן דיגיטלי. איתי התחיל לעבוד עם בני כחודש וחצי לפני הבגרות חורף האחרונה במטרה "להציל" לו את החמש יחידות במתמטיקה. לאיתי יש לוח בבית וההרגשה היא בדיוק כמו בכיתה. בני היה מחכה לשיעורים עם איתי שהמחיש והרחיב אפילו מעבר למצופה. הוא גם שמר איתנו ההורים על קשר רציף כדי שנוודא שרון באמת עושה את השיעורים. בסופו של דבר רון קיבל ציון גבוה מאוד. אני ממליץ מכל הלב לבחור באיתי כמורה פרטי.

16/03/2020
שתף:
פ
פולינה

איתי תותח! עזר לי לפני שנתיים לעבור את הבגרות במתמטיקה 5 יח"ל בציונים גבוהים! נותן הרבה יחס אישי, השקעה ותמיכה במהלך הלימוד! :)

03/04/2017
שתף:
א
אלעד

מורה תותח מדהים מבין... מעביר שיעור מלמד מאוד מורה מצחיק וכשצריך יודע לפקס. בכמה שיעורים עוזר מאוד ממליץ לכולם ללמוד אצלו

03/04/2017
שתף:
א
ארנון

הוא קוסם! אני לא יודע איך איתי עשה את זה, אבל כשהגעתי אליו הייתי אחרי שורה של כישלונות במבחנים האחרונים וכבר רצו להוריד אותי לארבע יחידות. מאז שהתחלתי ללמוד עם איתי החומר ממש זורם לי והוא אפילו גרם לי לאהוב סדרות שלפני זה ממש פחדתי מהם. הוא מסביר בצורה מרגיע ועם הרבה דוגמאות ואפשר גם להתקשר אליו לגבי שאלות מהשיעור. בקיצור מורה שפיץ.

03/04/2017
שתף: