מורה פרטי איתי ניניו

מורה פרטי איתי ניניו

בעל חמש שנות ניסיון הוראת פסיכומטרי במכון מוכר. בעל ניסיון רב בהענקת שיעורים פרטיים בפסיכומטרי ומתמטיקה, מגיש לבגרות.

בן 27. מאזור ירושלים. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

ברשותי ניסיון רב בהוראת פסיכומטרי הן מול כיתה והן בשיעורים פרטיים, חי ונושם את התחום. בעל ניסיון עם תלמידים הניגשים פעם ראשונה,תיכוניסטים,תלמידי מפע"ם וניגשים חוזרים העומדים על ציון גבוה ורוצים להגיע לציון הנדרש לקבלה לרפואה. אני מאמין בהשגת תוצאות. סבלני,מכיר את הבחינה על בוריה,קשוב,תומך והכי חשוב - גורם לתלמיד להגיע לציון המקסימלי. עובד בתחום משנת 2015, לימדתי עשרות כיתות ומאות תלמידים. *מלמד מתמטיקה בכל קשת הרמות - תלמידי יסודי, חטיבה ותיכון. *מכין לבגרות במתמטיקה ובעל ניסיון בהגשת תלמידים לבגרות.

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

M
Maxim

עזר לי להתגבר על קשיים בפרק המילולי וסיפק אסטרטגיות פתירה חדשות ששימשו אותי בבחינה. מומלץ מאוד!

07/07/2020
שתף:
R
Roni

למדתי עם איתי בפסיכומטרי השני שלי ואני חייבת להגיד שבהרבה מובנים הייתי צריכה ללכת אליו במקום לעשות קורס גזלן באלפי שקלים. הוא ישר הבין על מה אני צריכה לעבוד והביא לי את הטיפים הנכונים לכל בעיה שהייתה לי. ללא ספק ממליצה בחום לכולם בין אם מתקשים או חזקים

02/07/2020
שתף:
י
יונתן

היה מעולה! איתי מורה סופר מקצועי ומנוסה מאוד, למדתי איתו מספר שיעורים בהכנה לפסיכומטרי, כל שיעור היה שווה זהב טהור. מקצועיות ויעילות והכל באווירה נוחה וממוקדת מאוד. ממליץ בחום!!

29/12/2019
שתף:
A
Aviv

היה מדהים.

29/12/2019
שתף:
ד
דניאל

איתי מורה פרטי תותח! יש לו המון ידע וניסיון והוא מעודד ותומך. הוא ידע להבחין בדיוק איפה אני צריך חיזוקים ומתי לשחרר ולהתאים את עצמו לדרך הלימוד שמתאימה לי ביותר. חוץ מזה הוא עשה מעל ומעבר למען ההצלחה שלי. אל תהססו

22/07/2019
שתף:
ל
ליאת

מורה סבלני ומקצועי מאוד, איתי הכין אותי למבחן ת.י.ל הכי טוב שרק אפשר.

14/07/2019
שתף:
ה
הדס

איתי מלמד עם סבלנות ואכפתיות אמיתית. יודע כיצד להוציא לפועל את היכולות ולהגיע לציון המקסימלי של התלמיד. אין ספק שהוא מקצועי עם המון נסיון בתחום.

04/07/2019
שתף:
א
אליאור

מורה מקצועי מאוד וסבלני , איתי לימד אותי לפסיכומטרי והכין אותי הכי טוב שרק אפשר .

19/04/2019
שתף:
ר
רים

איתי לימד את בני למבחן במטמטיקה לאחר שצבר פער גדול. מורה איכותי, רציני, שהתאים עצמו ללוז הצפוף של בני ולמועד הבחינה. איתי מלמד באופן מדוייק , מבקש מהתלמיד להיות מוכן לשיעור על מנת לא לבזבז זמן יקר ותמיד זמין לתלמיד. ממליצה בחום. בני קיבל בבחינה 97!!!!

31/03/2019
שתף:
נ
נדב

המורה הכי תותח בעולם מומלץ לכול ההורים והתלמידים הייתי עם 0 ידע ובארבעה שיעורים קיבלתי 100 בבגרות!

03/01/2019
שתף: