מורה פרטי איתי ניניו

מורה פרטי איתי ניניו

בעל חמש שנות ניסיון הוראת פסיכומטרי במכון מוכר. בעל ניסיון רב בהענקת שיעורים פרטיים בפסיכומטרי ומתמטיקה, מגיש לבגרות.

בן 26. מאזור ירושלים. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪140 לשעה בבית המורה
₪140
 

קצת עליי

ברשותי ניסיון רב בהוראת פסיכומטרי הן מול כיתה והן בשיעורים פרטיים, חי ונושם את התחום. בעל ניסיון עם תלמידים הניגשים פעם ראשונה,תיכוניסטים,תלמידי מפע"ם וניגשים חוזרים העומדים על ציון גבוה ורוצים להגיע לציון הנדרש לקבלה לרפואה. זה הזמן להתחיל ללמוד למועד דצמבר. אני מאמין בהשגת תוצאות. סבלני,מכיר את הבחינה על בוריה,קשוב,תומך והכי חשוב - גורם לתלמיד להגיע לציון המקסימלי. עובד בתחום משנת 2014, לימדתי עשרות כיתות ומאות תלמידים. *מלמד מתמטיקה בכל קשת הרמות - תלמידי יסודי, חטיבה ותיכון. *מכין לבגרות במתמטיקה ובעל ניסיון בהגשת תלמידים לבגרות.

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ד
דניאל

איתי מורה פרטי תותח! יש לו המון ידע וניסיון והוא מעודד ותומך. הוא ידע להבחין בדיוק איפה אני צריך חיזוקים ומתי לשחרר ולהתאים את עצמו לדרך הלימוד שמתאימה לי ביותר. חוץ מזה הוא עשה מעל ומעבר למען ההצלחה שלי. אל תהססו

22/07/2019
שתף:
ל
ליאת

מורה סבלני ומקצועי מאוד, איתי הכין אותי למבחן ת.י.ל הכי טוב שרק אפשר.

14/07/2019
שתף:
ה
הדס

איתי מלמד עם סבלנות ואכפתיות אמיתית. יודע כיצד להוציא לפועל את היכולות ולהגיע לציון המקסימלי של התלמיד. אין ספק שהוא מקצועי עם המון נסיון בתחום.

04/07/2019
שתף:
א
אליאור

מורה מקצועי מאוד וסבלני , איתי לימד אותי לפסיכומטרי והכין אותי הכי טוב שרק אפשר .

19/04/2019
שתף:
ר
רים

איתי לימד את בני למבחן במטמטיקה לאחר שצבר פער גדול. מורה איכותי, רציני, שהתאים עצמו ללוז הצפוף של בני ולמועד הבחינה. איתי מלמד באופן מדוייק , מבקש מהתלמיד להיות מוכן לשיעור על מנת לא לבזבז זמן יקר ותמיד זמין לתלמיד. ממליצה בחום. בני קיבל בבחינה 97!!!!

31/03/2019
שתף:
נ
נדב

המורה הכי תותח בעולם מומלץ לכול ההורים והתלמידים הייתי עם 0 ידע ובארבעה שיעורים קיבלתי 100 בבגרות!

03/01/2019
שתף:
ד
דב שלום

המורה הכי טוב שהיה לי, למדתי אצלו כמעט חצי שנה וכול שיעור היה טוב יותר מהקודם. רק בזכותו העלתי את הציון שלי ביותר מ-300 נקודות. אם רוצים ללכת לעתודה או ללימודים אחרי צבא זה האדם לפנות עליו.

17/12/2018
שתף:
G
Guy

מורה פצצה . . . מפנה מהזמן הפרטי שלו בשביל להתפנות לתלמידים גם אחרי השיעור כדי לבדוק חיבורים או לענות על שאלות, מתעניין בהתקדמות של כל אחד, ועובד בשיתוף פעולה עם התלמיד כשזה נוגע לאיך ייראה השיעור ואיזה חומר יתורגל - גישה הפוכה מ- "אני המורה אז זה מה שיהיה." ממליץ בחום

09/12/2018
שתף:
E
Einav

מורה מצוין מאוד עזר בזכותו ובזכות הנסיון שלו עם תלמידים לקויי למידה הבנתי על התאמות שמגיעות לי, תמיד שם בשביל התלמיד. הוא גם לא מוותר לתלמידים שלו.

17/09/2018
שתף:
נ
נועם

מורה מצויין, לימד אותי הרבה דברים חדשים, ומסביר את החומר ממש טוב וברור. בנוסף זמין תמיד לכל שאלה שיש מעבר לשיעור עצמו.

29/08/2018
שתף: