מורה פרטי איליה א

מרצה באוניברסיטה תל אביב,בעל תואר ראשון במחשבים ותואר שני במנהל עסקים ראש צוות פיתוח בחברת היי טק,מדריך במכללה.

בן 44. מגני תקווה. בוגר אוניברסיטה - בר אילן.
 
₪170 לשעה בבית המורה
₪170

קצת עליי

שלום, הנני בעל עשרות שנות נסיון בתכנות ובעל נסיון רב במתן שיעורים פרטיים במחשבים מעוניין להכין אתכם למבחנים לבגרות ולתואר ראשון, לתת לכם עזרה בביצוע עבודות באוניברסיטה. הנני מתעסק בנוסף במתן שעורים פרטיים בבדיקות תוכנה ובהכנה לראיונות עבודה במחשבים ובדיקות תוכנה ביצוע פרויקטים במחשבים ביוע פרויקטים במערכות מידע, עזרה בהכנת עבודות אקדמיות, עזרה בכתיבת עבודות סמינריון.

הוספת תגובה

ביקורות

ל
לנה

תותח במחשבים! סבלני מאוד, מקצועי באמת לימוד נעים איתו !

13/01/2020
שתף:
i
irit

איליה הינו מורה מיוחד במינו. הוא נעים, עובד מאוד מסודר, מאוד ברור, הידע שלו מאוד מאוד רחב ומכיוון שהוא גם עובד כמפתח בהייטק הוא מביא עימו הרבה תובנות לשיעורים, מביא ידע חשוב וניסיון שדי חסר למורים. את בני הוא הוביל להצלחה גדולה, 99 בבגרות ומעבר לזה הוא הביא אותו לכך שיתכנת ברמה הרבה יותר גבוהה מהדרישות בבגרות כך שהמבחן היה לו קליל. מי שילמד אצלו יצליח.

06/09/2019
שתף:
ג
גלית

מורה מעולה. הבן שלי לא למד כלום מבית הספר וכל ההכנה לבגרות היתה משיעורים פרטיים אצל איליה. הוא נחמד, עובד מסודר, ברור ומכין מעולה לבגרות. ניסינו מורה אחר קודם לכן והבן מיד הרגיש שהמורה לא טוב. כבר בשיעור הראשון הבן יצא מבסוט מהשיעור שאיליה מצוין וזה רק התחזק. אין לי ספק שמי שילמד אצלו יהיה מרוצה מאד.

06/09/2019
שתף: