מורה פרטי אייל שלמה

מורה אייל שלמה

הדגש הוא על הקניית כלים לתלמיד: שיטות זיכרון, בניית אוצר מילים ומעל הכל חיזוק בטחונו העצמי ביכולתיו

בן 37. מבאר שבע והסביבה. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
 
מלמד בבית המורה

קצת עליי

שמי אייל, בעל תואר ראשון בחינוך בהתמחות מתמטיקה לבית הספר העל-יסודי. עוסק בחינוך והדרכה מזה 13 שנים וכיום מורה למתמטיקה בתיכון בבאר שבע. אני מאמין במתן כלים של למידה יעילה לתלמידים (שיטות זיכרון לקליטת חומר רב, שיטות הכנה לבחינות, מיומנויות עבודה עם טקסטים וכיו"ב) על פני חזרה ותרגול אינסופיים ומשעממים של החומר הנלמד בכיתה. המטרה היא להפוך את הלומד ללומד עצמאי ויעיל באמצעות הבנה עמוקה של נושאי הלימוד בגישות שונות ומזוויות שונות, שימוש בעזרי הוראה וחיזוק הביטחון העצמי של התלמיד (בראש ובראשונה!). ברשותי ניסיון של שנים רבות בהוראה פרטית לתלמידי חטיבת הביניים והתיכון כמו גם בהגשה למבחני בגרות.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ע
עילאי

אחלה מורה

04/11/2019
שתף:
ט
טל

מורה ממש טוב, יודע איך להעביר את החומר כמו שצריך. ממליץ מאוד!!

05/02/2018
שתף:
מ
משה

אל המורה אייל הגעתי בתחילת שנת הלימודים תשעז לאחר שעליתי מרמה של 4 לרמה של 5 יחל,בתחילת השנה בכיתה לא הבנתי מאוד את החומר הנלמד בכיתה,פחדתי לרדת ל4 וכשאר הגעצי לאייל באמצעות חבר נפתח לי עולם חדש של ידע,של מורה שיודע לפרגן מתי ואיפה שצריך,דגש על התשומת לב האדירה שהוא מעניק!!שירבו מורים כאלו בישראל!!

30/03/2017
שתף:
מ
משה

דרך אייל נדהמתי לגלות כי כל ההיכירות שלי עם נושאי המתמטיקה נצטייר לי באור שלילי בשל האופן בו נחשפתי לו בלימודים בתיכון וביסודי. אייל הציג לי עולם זה באור אחר בו התרגילים שנלמדו הינם חידה אשר אפשר לפתור בעזרת כלים מתאימים. מצאתי את עצמי פותר תרגילים במתמטיקה בגלל האתגר הטמון בהם ובתצורה זו גם ניגשתי למבחן הבגרות, ובפעם הראשונה בחיי נהנתי מכך. תודה אייל על שגילית לי את הסוד שמתחבא במספרים ובנוסחאות

30/03/2017
שתף: