דלג על הניווט
מורה פרטית איה  לורך
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1995
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה
משפט מפתח: 
מורה לפסנתר לילדים ולנוער - שיעורים הנלמדים בכיף, מתוך סקרנות ואהבה למוסיקה.
תיאור המורה הפרטי: 
שלום, שמי איה. אני מורה לפסנתר לילדים ולנוער. מלמדת בצורה מעניינת, חווייתית, מאתגרת ומקדמת, תוך שימור האהבה למוסיקה וההנאה הגדולה ממנה. השיעורים נעשים בקשב רב לתלמיד/ה ולרצונותיו/ה, תחומי העניין שלו/ה וקצב ההתקדמות שמתאים לו/ה. ישנה אווירה קלילה ונעימה במהלך השיעורים, לתלמיד יש את החופש לבטא את עצמו, לאלתר על הפסנתר, להכניס מטעמו האישי ודעותיו האישיות לתוך המוזיקה שאותה אנחנו מנגנים. במהלך השיעורים אנחנו עובדים על קריאת תווים, פיתוח המוזיקליות והקשבה לצלילים הנובעים מהפסנתר - דינמיקה, על פיתוח שמיעה ונגינה מהאוזן, על טכניקה של הגוף, הידיים והאצבעות, אצבוע נכון, פיתוח חוש הקצב. על מוסיקה קלאסית ועל מוסיקה עכשווית. אפשר להגיע אליי (הרצליה/מרכז תל אביב) ואני יכולה גם להגיע אליכם.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למוסיקה - אורגן, אורגנית, פיתוח שמיעה, פסנתר
אזור לימוד: 
תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
הרצליה, רמת השרון, תל אביב -יפו
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
120
תגובות: 
5
06/06/2017, תאיר, 18
מעל 10
איה היא מורה מדהימה, כיף ללמוד ממנה והיא מלמדת ממש טוב וברור. ממליצה בחום!
5
25/04/2017, אורחת, 49
מעל 10
איה מורה נפלאה! נעימה, מעניינת, עם גישה ייחודית נטע מחכה לשיעורים בציפייה משבוע לשבוע. גם מקצועית וגם כייפית. זכינו
5
25/04/2017, מיכל, 50
מעל 10
איה היא מורה מצוינת ואדיבה, אנחנו איתה כבר שנה פלוס והילדה שלי רק מתקדמת כל הזמן יותר, אני רואה איך משתפרת השמיעה שלה, הטכניקה על הפסנתר, יכולת הריכוז וגם המון יצירתיות. תודה רבה אנחנו ממליצים מאוד ללמוד עם איה
5
22/03/2017, יוסף, 54
מעל 10
איה היא מורה שונה ממה שציפיתי. היא מביאה איתה שמחת חיים ואהבה למוזיקה, שמיד עוטפים את התלמיד ונוכחים בשיעור. הבן שלי למד המון בזמן שהוא איתה, הוא מתרגל בלי שאני לוחץ עליו, והוא מחכה לשיעורים בקוצר רוח. זה נדמה לפעמים שהם סתם נהנים להם, אבל הוא כל הזמן מתקדם, והוא גם מרגיש שהוא יכול לבטא את עצמו על הפסנתר. להשתעשע. הוא הבין שיש משהו יצירתי ושמח במוזיקה, ושזה נגיש אליו כבר עכשיו, בתחילת הדרך
5
08/02/2017, תמר, 49
מעל 10
איה מורה מקסימה, קשובה ומקצועית! יש לה גישה טובה לילדים ודבר זה חשוב לא פחות מידיעת התאוריה והחוש המוסיקאלי. היא מצליחה להעביר את השיעור ולקדם את הילדה בנגינת הפסנתר על ידי שילוב של דמיון והקשבה ובחירה ביצירות מגוונות בסגנונות שונים וזאת מבלי לוותר על התרגול וההתעמקות בחומר הנלמד.
5
11/01/2017, אופיר, 17
מעל 10
איה מורה ממש טובה לפסנתר היא מצחיקה וכישרונות מנגנים מה שבוחרים ולומדים מלא על פסנתר ותווים , מפתחים את המוזיקליות ונהנים בכל רגע . אני ממליצה לכם בחום ללמוד אצל איה (:
5
09/01/2017, יסמין, 42
מעל 10
איה היא מורה מצוינת וכייפית, הבת שלי לומדת אצלה כבר מעל חצי שנה, היא לגמרי התאהבה בנגינה על פסנתר ולא מוותרת לעולם על שיעור פסנתר. תודה גדולה!
5
30/12/2016, ניסים, 37
7
איה מלמדת מצוין עם הרבה הקשבה וחיוך, תודה רבה!