מורה פרטי אחיאב לנקרי

מורה פרטי אחיאב לנקרי

מורה מנוסה למקצועות המתמטיקה והכלכלה לקבוצות ויחידים

בן 28. מבאר שבע והסביבה. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
 
₪140 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120-140
 

קצת עליי

מורה מנוסה במקצועות הכלכלה, מימון ומתמטיקה בעלת תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון, עם וותק בלימוד מבואות הכלכלה לסטודנטים (מבן גוריון, ספיר, אחווה והפתוחה) וניסיון רב בלימוד תלמידים בכיתות א'-יב' כולל הכנה לבגרויות. סרן במיל' בחיל המודיעין.

הוספת תגובה

ביקורות

א
אופיר

מורה תותח , לקחתי מרתון של מבוא לכלכלה א’ ומבוא לכלכלה ב׳ + שיעוריפ פרטיים . מכסה את החומר באופן מלא ! מעביר את החומר בצורה מעניינת ברמה של הבנה מעבר למה שצריך , נותן יחס אישי לכל תלמיד , יכול להגיד שעברתי את שנה א בזכותו☺️

03/07/2019
שתף:
ש
שקד

מתרגל מעולה שהצליח להעביר קורס שלם בכמה מפגשים בצורה ברורה תמציתית ומעולה, אחלה של יחסי אנוש ממליץ לכולם

23/06/2019
שתף:
ל
לירון

אחיאב, הוא פשוט אדם הפועל עם ידע והבנה רבה בתחום כל כך קשה. ניחן ביכולת הוראה מן המעלה הראשונה. אדיבות מקצועיות כל אלה מעניקים יכולת הוראה גבוהה, סובלנות ובעיקר יכולת להסביר נושאים סבוכים בסובלנות אין קץ. אני מבקשת להמליץ על אחיאב - כל מי שיזדקק לשיעור פרטי יזכה למחירים הוגנים ולתודעת שירות מעולה אחיאב פותח עולם שלם של ידע והבנה - מומלץ!

06/03/2018
שתף:
B
Barak

As an Old Hadash from America, studying Economics in BGU has been a challenge. I participated in a marathon led by Achiav, and he definitely shed light on the subject. Although his pace is a bit fast, I would recommend his tutoring for any Ole Chadash struggling with the degree. Thanks to him I passed my Moed A.

09/02/2018
שתף:
א
אופק

מקצועי, יסודי ומסביר בצורה מקורית ומובנת מאוד. עזר לי המון לעבור את הקורס בהצלחה. ממליץ בחום !

09/02/2018
שתף:
י
ירדן

מורה תותח!!!! מבין את החומר, מצליח להגיש אותו בצורה ברורה (בניגוד להרבה מרצים), אווירה נעימה וכיפית בשיעור, ובאמת מביא להישגים טובים! מומלץ מאוד!

07/02/2018
שתף:
נ
נועה

אחיאב מורה מצוין, בעל ידע רב ומעמיק וחשוב מכך- מסביר באופן ברור, ובגובה העיניים, כך שלכל מי שעומד מולו קל להבין. מקפיד על יחס אישי ומתאים את עצמו למי שעומד מולו. ממליצה בחום!

07/02/2018
שתף:
פ
פז

אחלה מורה! יודע את החומר ברמה גבוהה, נעים ומסביר באופן אישי ופרטני כשצריך

07/02/2018
שתף:
נ
נועה

מורה תותח! עשיתי אצלו 3 שיעורים לפני המבחן, הסביר לי הכל בצורה ברורה, רהוטה ומובנת.

07/02/2018
שתף:
ד
דולב

עשיתי אצל אחיאב שיעור פרטי במיקרו כלכלה, ובשעה וחצי של השיעור הצלחתי להבין יותר מאשר הבנתי ברוב ההרצאות. מסביר בצורה מעולה, חוזר איתך על דברים חשובים, ומדגיש דברים קריטיים. מקצועי וברמה גבוהה. לגמרי מומלץ.

07/02/2018
שתף: