מורה פרטי אור ביטון

מורה פרטי אור ביטון

מתרגל אקדמי,בעל ניסיון בלימוד כל קורסי הליבה בכלכלה!

בן 33. מחדרה וישובי עמק חפר. בוגר אוניברסיטה - בר אילן.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

בוגר החוג לכלכלה וחשבונאות(בהצטיינות) ומתרגל אקדמי למאקרו כלכלה. בעל ניסיון בהעברת שיעורים פרטיים ושיעורים בקבוצות בקורסים: מאקרו כלכלה ,מיקרו כלכלה, מאקרו א', מאקרו ב', תורת המחירים א',תורת המחירים ב' ואקונומטריקה. מלמד בצורה מסודרת עם מערכי שיעור, סיכומים יעילים למבחן ופתרון תרגילים ומבחנים עדכניים. שם דגש על הבנת החומר,שיטות פתרון יעילות והכי חשוב יחס אישי- בין אם זה עזרה ב,מענה על אימיילים,זמינות וגמישות רבה בשיעורים(כולל בתקופת מבחנים). מלמד סטודנטים ממוסדות רבים כגון: המרכז האקדמי רופין, מכללת נתניה, האונ' הפתוחה, אונ' אריאל וכו'. נותן הכל מהכל להצלחת הסטודנט, מכוון את הסטודנט הכי גבוה שאפשר ומאמין שכל אחד יכול להצטיין עם הכוונה נכונה!

הוספת תגובה

ביקורות

ע
עופרי

הגעתי לשיעור אצל אור בלי אף ידע בסיסי במקצוע לקראת הבחינה. בעזרת הסברים ברורים, מפורטים, מסכמים ובעזרת ליווי אישי ומתן מענה נרחב לכל שאלה ובעיה, הצלחתי להגיע לתוצאות וציון שלא בא בחשבון כאפשרי! ממליצה בחום לכל מי שמעוניין להבין באמת ולהצליח להתמודד עם החומר בכל שאלה ובכל רמת קושי!

22/07/2019
שתף:
א
אלמוג

ממליצה בחום!!! סופר מקצועי, מלמד בצורה מעולה, עם המון סבלנות ואיכפתיות. בזכותו הצלחתי מאוד במבחנים שבלעדיו כנראה זה היה כישלון!

08/07/2019
שתף:
א
אריאלה

אור מורה מדהים, מאוד קשוב לתלמידים שלו ויודע איך לעזור להם, בשיעורים פרטיים מאוד עזר לי והרגיש לי שבאמת אכפת לו שאצליח

08/07/2019
שתף:
ש
שירלי

אין על אור בעולם סופר מקצועי סופר אכפתי רוצה בהצלחת הסטודנט ובלי קשר קסם של בחור! הציל אותי.

08/07/2019
שתף:
ש
שרה

מורה מדהים! מעביר את התכנים של הקורס בצורה טובה ומדוייקת

08/07/2019
שתף:
ר
רותם

ממליצה בחום!!! מורה מקצועי מאוד, יודע להעביר את החומר בצורה טובה וברורה ועם שיטות למידה מיוחדות. אכפתי ומסור. לא היה לי ידע במקצועות האלה, הגעתי אליו לאחר כשלונות ובזכותו עברתי את המבחנים.

08/07/2019
שתף:
נ
ניצן

מורה בחסד, מסביר את החומר עד היסוד. ועושה את הכל מכל הלב. תותח על תענוג ללמוד איתו!

07/07/2019
שתף:
ר
רויטל

מקצועי, אכפתי, דואג. שולט בחומר בצורה מושלמת ומעביר אותו אלינו מצוין. קשוב לשאלות, עושה הכל בשביל שנצליח, רק בזכותו עברתי את המבחנים הסופר קשים האלו, פשוט תותח וכל מילה נוספת מיותרת!

07/07/2019
שתף:
א
אסנת

מלך!!! אלוף!!! תותח!!! ב 3 שבועות הצליח ללמד אותי קורס שלם של מקרוכלכלה ועברתי כמו גדולה את המבחן

02/08/2017
שתף: