מורה פרטי אורי בלאס

מורה פרטי אורי בלאס

בעל תואר שלישי ,ובעל תואר ראשון במתמטיקה בהצטיינות ותואר שני בסטטיסטיקה בהצטיינות. מועמד לאמן בשחמט

בן 53. מתל אביב -יפו. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪100 לשעה בבית המורה
₪100-150

קצת עליי

מלמד מתמטיקה ושחמט. עבדתי כמתכנת בחברת תוכנה. שחמט-נסיון בהדרכה. מדריך מוסמך עברתי בהצלחה קורס מדריכים ומוכר כמדריך מוסמך באישור שרת הספורט. בעל דרגת שופט פיד"ה ומדריך לאומי מטעם פיד”ה(לינק עם הפרטים שלי באתר פיד"ה) https://ratings.fide.com/card.phtml?event=28 בעל דרגת מועמד לאמן בשחמט שחקן פעיל בשחמט עם מד כושר ישראלי 2066(בינלאומי 1959) נכון ל1.5.2018. מלמד שחמט בבית התלמיד פעם בשבוע ברמת גן יהוד קרית אונו פתח תקוה נווה ימין(ליד כפר סבא) ונס ציונה. משתמש בחוברות תרגילים שהזמנתי מחוץ לארץ. מתמטיקה-הכרת החומר הנלמד בתיכון ברמת 5 יחידות. בעל יכולת וסבלנות רבה מול תלמידים. שעה אצלי היא 60 דקות ולא פחות. מוסיף אבהרה זאת כי שמעתי שיש מורים שאצלם שעה היא פחות מ60 דקות.

הוספת תגובה

ביקורות

ש
שרי

אורי מורה בעל הרבה ידע וסבלנות. תענוג ללמוד אצלו. אני ממליצה!

14/10/2018
שתף:
א
אוקסנה

מומלץ!!! מלמד את 2 ילדיי מידי שבוע(גילאי 7 ו-9). משקיען בצורה מיוחדת. נותן חידות לתרגול במהלך השבוע וגם בודק. מגיע גם לתחרויות, מנתח את המשחקים ונותן טיפים. משקיען, אדם נפלא, איכפתי מאוד. במבחן התוצאה הילדים שיפרו את היכולות. הילדים מרוצים ונהנים וגם אנחנו,ההורים.

19/02/2018
שתף:
ד
דניאל

אורי בלאס הא גאון במתמטיקה. אורי העניק שיעורי עזר לי (5 י״ל) ולכמעט לכל בני משפחתי. לא קיים תרגיל במתמטיקה שאורי לא יודע לפתור . אורי סבלני, הגון ונחמד. מומלץ ביותר! בברכה דניאל

09/11/2016
שתף:
נ
נתי

ברצוני להמליץ על אורי בלאס כמדריך/מאמן שחמט אישי. אורי משקיע בתלמידיו מעבר לשעות ההדרכה בפועל זמן רב בהכנות לשיעור,מתן ומעקב שיעורי בית וליווי אישי של התלמידים לתחרויות. מניסיון של כ 26 שנה בשחמט,היחס האישי שתיארתי מקדם מאוד את הסיכויים להצלחה בשחמט. אני נעזרתי באורי בקידום בני אוראל ריבשטיין אלוף ישראל הנוכחי בשחמט עד גיל 8. נתי ריבשטיין, אמן בינלאומי בשחמט ולשעבר אלוף ישראל לנוער בשחמט.

06/11/2016
שתף: