מורה פרטי אורי אחדות

מורה פרטי אורי אחדות

מתכנת בכיר בעל 9 שנות ניסיון בחברות גדולות כמפתח בכיר ויועץ לצוותי פיתוח. מגיע מעולם הדידקטי ומעל 500 שעות הוראה והדרכה.

בן 36. מהרצליה. אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה.
 
₪155 לשעה בבית התלמיד
₪115 לשעה בבית המורה
₪115-155

קצת עליי

בן 34 - מהרצליה, מתכנת בכיר, בעל ניסיון רב בתחום התוכנה בכלל וב.NET בפרט, עובד כמפתח תוכנה כ-9 שנים, מתוכם ב 7 שנים האחרונות כמפתח בכיר / מוביל טכנולוגי, בעל ניסיון בהוראה C#, דוט נט, תכנות מונחה עצמים, ASP.NET MVC, SQL, Access, מבוא למדעי המחשב, פיתוח אתרים(HTML,Javascript) ועוד, מעביר שיעורים בכיף ותמיד דואג להצלחת התלמיד ולא מתפשר על פחות מ-100 עגול ואם מחפשים אז גם קבלה לעבודה :) לא תתאכזבו, מבטיח.

חוות דעת

A
Avichai

היה מעולה, אורי מורה קשוב ומבין, וממש מקצועי. ממליץ בחום.

14/10/2020
שתף:
ר
רגב

אורי מורה מקצועי וקשוב לתלמיד. יודע להסביר את החומר עד לפרט הכי קטן. שיפר את יכולות הSQL שלי מקצה לקצה. פשוט אלוף! מומלץ בחום

16/02/2020
שתף:
ר
רנאן

אורי, מורה חזק ונאמן ומסביר את החומר בצורה מהממת ניצלת אותי בדקה 90..תודה רבה מראש

12/03/2019
שתף:
א
אורן

אורי מורה מעולה מסביר בצורה ברורה מרמת הבסיס והלאה. עזר לי מאוד בהקמת פרויקט מאפס בזמן מאוד קצר. מומלץ!!

28/02/2019
שתף:
מ
מאיה

אורי מורה מעולה, מסביר את החומר בצורה ברורה, מגיע עד לעומק העניין כדי להגיע להבנה מלאה של הנושא, השיעורים מתנהלים בצורה טובה ונעימה. היה לי את המזל שהגעתי לאתר לימוד נעים וכך הגעתי לאורי.

08/10/2018
שתף:
ד
דיאנה

אורי הוא מורה מעולה!! מסביר את החומר באופן מעולה וברור. פניתי לאורי כאשר נקלעתי למספר בעיות בפרויקט שלי, כבר מהרגע הראשון אורי הבין את הנדרש ועזר לי בפתרון הבעיות שהיו לי וכמובן שהכול נפתר בהצלחה רבה. הוא מורה בעל יכולות גבוהות, מקצועי, אחראי ואמין. ממליצה בחום!!!

03/09/2018
שתף:
א
אלן

אורי בעל יכולות לימוד גבוהות, מסביר את החומר היטב ועושה סדר מהבסיס. מקצועי מאוד עם הרבה שנות נסיון בתכנות, תמיד נמצא במוד אנרגטי ועם מוכנות וסבלנות לענות ולהסביר כל שאלה, מאוד אכפתי ואחראי, ממליץ בחום רב!!

17/07/2018
שתף:
פ
פארס

לפני כחצי שנה חיפשתי מורה, והתמזל מזלי כשהקלקתי על שם המורה אורי אחדות. התקשרתי אליו, שוחחנו, ומצאתי את עצמי עם בנאדם גאון ורב כישרונות. מדובר כאן במתכנת תותח, אמתי, נחמד, שאף פעם לא נתקע, אצלו תמיד יש פתרון מושלם. בנינו יחד את המוצר שחלמתי עליו כל חיי והוא עכשיו נמצא בגרסה רשמית ללקוחות שרוצים לרכוש אותו ממני!! הדבר הכי טוב שקרה לי בחצי השנה האחרונה היא שהכרתי את אורי- המורה הפרטי שלי לתכנות.

26/06/2018
שתף:
Y
Yosef

יצרתי קשר עם אורי לאחר שהתקשיתי בבניית פרויקט חמש היחידות שלי לתיכון, מהשיעור הראשון אורי הבין ישר את מה שנעשה בפרויקט ואת מה שעוד נדרש, הגישה המקצועית וההתעקשות על עבודה נכונה תורמות מאוד להבנה של דרך העבודה בעולם התכנות המקצועי ולתוצר רציני יותר. במהלך שיעורינו תוך כדי הלחץ בזמן אורי התאמץ מעל ומעבר - חלק משיעורינו נמשכו עד 2-3 בבוקר. הכל בשביל שנספיק להוציא תוצר ולא לוותר על שעשינו. תודה!

14/05/2018
שתף:
ד
דניאל

למדנו יחד C# ועשינו תרגיל הגשה חשוב, אורי עזר לי מאוד להבין וגם לסיים את הפרוייקט בזמן... בהחלט יש לו סבלנות ומאוד מאוד מעמיק בחומר. ממש תודה !

03/05/2018
שתף: