מורה פרטי

מורה פרטי אורי אחדות

מפתח בכיר בC#, היכולת להצליח תלויה בהקפדה על הפרטים הקטנים, וגישה נכונה ללמידה - למידה הדרגתית ובעיקר מהמורה הנכון :)

בן 34. מרמת השרון - הרצליה. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

בן 33 - מהרצליה, מתכנת בכיר, בעל ניסיון רב בתחום התוכנה בכלל וב.NET בפרט, עובד כמפתח תוכנה כ-10 שנים, מתוכם ב 7 שנים האחרונות כמפתח בכיר / מוביל טכנולוגי, בעל ניסיון בהוראה C#, דוט נט, תכנות מונחה עצמים, ASP.NET MVC, SQL, מבוא למדעי המחשב, מוצרי אופיס (Excel, Word), פייסבוק, היכרות ראשונית עם המחשב ללקוחות מבוגרים, מעביר שיעורים בכיף ותמיד דואג להצלחת התלמיד :) לא תתאכזבו, מבטיח.

הוספת תגובה

ביקורות

ר
רנאן

אורי, מורה חזק ונאמן ומסביר את החומר בצורה מהממת ניצלת אותי בדקה 90..תודה רבה מראש

12/03/2019
שתף:
א
אורן

אורי מורה מעולה מסביר בצורה ברורה מרמת הבסיס והלאה. עזר לי מאוד בהקמת פרויקט מאפס בזמן מאוד קצר. מומלץ!!

28/02/2019
שתף:
מ
מאיה

אורי מורה מעולה, מסביר את החומר בצורה ברורה, מגיע עד לעומק העניין כדי להגיע להבנה מלאה של הנושא, השיעורים מתנהלים בצורה טובה ונעימה. היה לי את המזל שהגעתי לאתר לימוד נעים וכך הגעתי לאורי.

08/10/2018
שתף:
ד
דיאנה

אורי הוא מורה מעולה!! מסביר את החומר באופן מעולה וברור. פניתי לאורי כאשר נקלעתי למספר בעיות בפרויקט שלי, כבר מהרגע הראשון אורי הבין את הנדרש ועזר לי בפתרון הבעיות שהיו לי וכמובן שהכול נפתר בהצלחה רבה. הוא מורה בעל יכולות גבוהות, מקצועי, אחראי ואמין. ממליצה בחום!!!

03/09/2018
שתף:
א
אלן

אורי בעל יכולות לימוד גבוהות, מסביר את החומר היטב ועושה סדר מהבסיס. מקצועי מאוד עם הרבה שנות נסיון בתכנות, תמיד נמצא במוד אנרגטי ועם מוכנות וסבלנות לענות ולהסביר כל שאלה, מאוד אכפתי ואחראי, ממליץ בחום רב!!

17/07/2018
שתף:
פ
פארס

לפני כחצי שנה חיפשתי מורה, והתמזל מזלי כשהקלקתי על שם המורה אורי אחדות. התקשרתי אליו, שוחחנו, ומצאתי את עצמי עם בנאדם גאון ורב כישרונות. מדובר כאן במתכנת תותח, אמתי, נחמד, שאף פעם לא נתקע, אצלו תמיד יש פתרון מושלם. בנינו יחד את המוצר שחלמתי עליו כל חיי והוא עכשיו נמצא בגרסה רשמית ללקוחות שרוצים לרכוש אותו ממני!! הדבר הכי טוב שקרה לי בחצי השנה האחרונה היא שהכרתי את אורי- המורה הפרטי שלי לתכנות.

26/06/2018
שתף:
Y
Yosef

יצרתי קשר עם אורי לאחר שהתקשיתי בבניית פרויקט חמש היחידות שלי לתיכון, מהשיעור הראשון אורי הבין ישר את מה שנעשה בפרויקט ואת מה שעוד נדרש, הגישה המקצועית וההתעקשות על עבודה נכונה תורמות מאוד להבנה של דרך העבודה בעולם התכנות המקצועי ולתוצר רציני יותר. במהלך שיעורינו תוך כדי הלחץ בזמן אורי התאמץ מעל ומעבר - חלק משיעורינו נמשכו עד 2-3 בבוקר. הכל בשביל שנספיק להוציא תוצר ולא לוותר על שעשינו. תודה!

14/05/2018
שתף:
ד
דניאל

למדנו יחד C# ועשינו תרגיל הגשה חשוב, אורי עזר לי מאוד להבין וגם לסיים את הפרוייקט בזמן... בהחלט יש לו סבלנות ומאוד מאוד מעמיק בחומר. ממש תודה !

03/05/2018
שתף:
ר
רועי

מורה מעולה. הכניס לי מוטיבציה אחרי ניתוח ופתיחת פערים שנראתה בלטי אפשרית לצמצום. ממליץ בחום!

29/04/2018
שתף:
I
Irit

אורי הוא מורה מצויין מסביר את החומר בבירור ונותן הרבה מאוד מוטיבציה לקצוע, יש שיפור משמעותי בציון! מומלץ מאוד!

29/04/2018
שתף: