מורה פרטית אורית טוויג

מורה פרטית אורית טוויג

בעלת תואר ראשון במתמטיקה עם ניסיון רב מכינה לבגרות 4-5 יח"ל. חדוא,אינפי,לינארית,בדידה, מבנים אלגבריים,קבוצות.

בת 35. מירושלים. אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪320 לשעה בבית המורה
₪320

קצת עליי

בעלת תואר ראשון במתמטיקה מהאוניברסיטה העברית מלמדת אלגברה לינארית 1\2, אינפי 1\2, חדו"א 1\2 מבנים אלגבריים 1\2, מבוא לסטטיסטיקה, מתמטיקה בדידה, כלים מתמטיים, תורת הקבוצות, מתמטיקה לכלכלנים א ו-ב, לוגיקה. מלמדת סטודנטים מהבינתחומי, העברית, הפתוחה, המכללה למנהל, HIT, אונ' תל אביב, הקריה האדמית אונו, הדסה, מכון טל ולב, בן גוריון, סמי שמעון, ספיר, בר אילן, הטכניון, ומוסדות נוספים. מכינה לבגרות במתמטיקה 3 4 ו-5 יח"ל ומכינות קדם-אקדמאיות. דגש על הבנה עמוקה של החומר ופיתוח עצמאות מחשבתית. מנוסה בהוראת קבוצות גדולות ובהעברת מרתונים לקראת מבחנים. השיעורים ניתנים אונליין. הושקעה בהם חשיבה רבה וציוד מיוחד והם מועברים בצורה חלקה, יעילה וחווייתית תוך שימוש בחומרי לימוד דיגיטליים של מוסדות הלימוד השונים.

חוות דעת

א
אסנת

מעולה

27/03/2024
שתף:
נ
ניצן

מורה מעולה, מצליחה לפרק את החומר המורכב ביותר ולהפוך אותו לברור הרבה יותר

25/07/2023
שתף:
I
Idan

נפתח לי לפני פער של בערך 3 שנים בחומר ותוך שיעור אחד עם אורית יום לפני המבחן ידעתי הכל יותר טוב מאי פעם והייתי הרבה יותר בטוח בעצמי. בזכותה אני עוד ב-5 יחל

04/05/2023
שתף:
C
Chanoch

אורית העבירה לנו מרתון למבחן מסכם באינפי 1 וסמסטר אחריו באינפי 2. המרתון הועבר במקצועיות רבה, החל בהכנת החומרים, דרך צורת ההעברה וההוראה ועד הרמה של מתן תרגול וחומרים לצפייה וחזרה עצמית לאחר השיעור. אורית מקצועית ומקצוענית ברמה המתמטית ומורה בחסד. חוץ ממרתון לקורס כולו, לימדה שיעורים פרטיים בקבוצות של 4-5 והפידבקים היו מצויינים. מומלצת בחום.

31/10/2021
שתף:
ש
שגב

מורה מצוינת, מסבירה מעולה יורדת לפרטים, אפשר להבין כל חומר קשה ככל שיהיה

27/10/2021
שתף:
פ
פרופיל

אורית לימדה אותי אלגברה לינארית, אינפי 1 ובדידה 2 ובזכותה הגעתי להישגים גבוהים. אורית מלמדת בגובה העיניים ובסבלנות רבה תוך שימת דגש על הבנה אמיתית ועמוקה של החומר. מורה מסורה, אכפתית ומקצועית ביותר! בזכות השליטה (המטורפת!!) שלה בכלים הטכנולוגים שלרשותה החומר מועבר בצורה קלה וברורה הרבה יותר משיעור פרונטלי ובנוסף בתום השיעור מקבלים סיכום ברור ומדויק של החומר הנלמד. אורית מגיעה מוכנה לשיעורים, מכירה את החומר הנלמד במוסדות השונים, נותנת מענה מספק לכל שאלה והניסיון הרב שלה פשוט מורגש. מורה אלופה והכי טובה שהייתה לי בפער!!! ממליצה בחום ומבטיחה שלא תתאכזבו:)

27/10/2020
שתף:
C
Chen

אורית מקסימה, מעבר לרמת הידע והסדר המדהים היא אמפתית ומצליחה במינימום שיעורים להביא למקסימום תוצאה. יש לה את כל החומרים הנדרשים כדי להצליח להתקבל לאוניברסיטאות וגם מכירה את המוסדות השונים ויתרונותיהם על פני אחרים. אל תפספסו את ההזדמנות ללמוד איתה :)

25/07/2020
שתף:
א
אורן

הגעתי לאורית מספר ימים לפני מבחן במתמטיקה בדידה כאשר איני שולטת בחומר ובעיקר ללא בטחון. אורית לימדה אותי גם בפגישה פנים אל פנים וגם מרחוק דרך המחשב. בשני המפגשים היא הגיעה מוכנה לאחר שעברה על חומרים שביקשה ממני לפני השיעור, מקצועית, ידעה לענות על הכל והסבירה לי את החומר בצורה ברורה ומובנת. מעבר ללימוד החומר היא נתנה לי בטחון איתו ניגשתי למבחן והציון היה בהתאם.

08/02/2020
שתף:
נ
נועם

לימודי מתמטיקה של התיכון יכולים להיות משעממים במיוחד ומאוד לא מתגמלים. כך נראה לי המצב עד שפגשתי באורית, ודי במקרה. פגשתי מורה צעירה, מלאת אנרגיה מקצועית ומדבקת באהבתה למקצוע המתמטיקה. עם אורית למדתי את החומר הנדרש לבחינה אך בעיקר אזכור את הניצוץ מעיניה כשפנתה להסביר הרחבות כאלה ואחרות שהן הרבה מעבר לנדרש. ולא פחות חשוב (ואולי החשוב ביותר לתלמיד תיכון), סיימתי בציון סופי של 94 ב 5 יחידות לימוד. אז אם אתם מעוניינים בהצלחה בבחינות ואהבת המקצוע בצידן, אני ממליץ בחום ללמוד אצל אורית.

08/02/2020
שתף:
נ
נטע

אורית מורה מעולה!! מקצועית מאוד, סבלנית, מסבירה היטב את החומר, עונה על הכל בבירור ומלמדת פשוט מדהים! אורית מלמדת ברמה גבוהה מאוד ובכיף ובזכותה התקדמתי וקיבלתי ציונים מעולים. מעבר לשיעורים עצמם היא תמיד הייתה זמינה להסברים או לשאלות. ממולץ בחום!!!

26/01/2020
שתף: