מורה פרטי אורית טוויג

מורה פרטית אורית טוויג

בעלת תואר ראשון במתמטיקה עם ניסיון רב מכינה לבגרות בכל הרמות, חדוא,לינארית,בדידה, מבנים אלגבריים,קבוצות, קומבינטוריקה.

בת 30. מירושלים. בוגרת אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪250 לשעה בבית המורה
₪250
 

קצת עליי

בעלת תואר ראשון במתמטיקה מהאוניברסיטה העברית מלמדת אלגברה לינארית 1\2, אינפי 1\2, חדו"א 1\2 מבנים אלגבריים 1\2, מבוא לסטטיסטיקה, הסקה סטטיסטית, מתמטיקה בדידה, כלים מתמטיים, תורת הקבוצות, מתמטיקה לכלכלנים א ו-ב, לוגיקה. מכינה לבגרות במתמטיקה 3 4 ו-5 יח"ל ומכינות קדם-אקדמאיות. דגש רב על הבנה עמוקה של החומר ופיתוח עצמאות מחשבתית. בעלת ניסיון רב מעל 12 שנים בהוראת מתמטיקה. אפשרות לשיעורים אונליין (ניתן גם בקבוצות). מנוסה בהוראת קבוצות גדולות ובהעברת מרתונים לקראת מבחנים. השיעורים הם שוטפים או נקודתיים וניתנים אונליין, או פיסית בביתי בירושלים. יש אפשרות לשעורים קבוצתיים, ויש אפשרות לשעורי אונליין. היופי והאסתטיקה של המתמטיקה מתגלים עם ההבנה וההצלחה. מלאת אהבה לתחום ולהוראתו.

הוספת תגובה

ביקורות

ח
חננאל

מורה מעולה! 1. דואגת להבנה מלאה של החומר התאורטי, מה שהופך את השאלות המופשטות ביותר להגיוניות ופשוטות - בעיני הכי חשוב. 2. מוטיבציה - למה צריך את זה ואיך הגיעו לזה 3. מובנת, מפרטת, מוודאת הבנה. 4. מתאימה את עצמה לצורת הלימוד במסגרתו של התלמיד. 5. מסודרת מאוד בסיכום החומר ותיעוד השיעור (אונליין), שולחת את כל תוכן השיעור למייל בסופו. 6. זמינה לעזרה ושאלות. 7. נחמדה ומשרה אווירה טובה.

19/08/2019
שתף:
מ
מעיין

מורה מדהימה,מסבירה בצורה ברורה. עזרה לי מאוד.

13/05/2019
שתף:
z
ziv

מסבירה בצורה ברורה ופשוטה מאוד עם המון תשוקה למקצוע, כיף גדול

25/02/2019
שתף:
ע
עמית

מורה מדהימה!! אני לומדת מעל לשנה אצל אורית ויש כל כך הרבה דברים לספר עליה. עוזרת מעל ומעבר, אין שיעור ללא אווירה טובה. בקיאה בחומר, מעבירה את החומר בצורה מובנת ומועילה, אין כמו אורית! המורה הכי טובה שהייתה לי, ממליצה בחום!!:)

31/01/2019
שתף:
מ
מיכאל

אורית מורה מדהימה, עזרה לי מאוד בקורס מבנים אלגבריים. בחיוך, סבלנות ואווירה טובה. ממש בקיאה בחומר ונתנה לי כיווני מחשבה שעזרו לי בפתרון התרגילים. ממליץ בחום

20/11/2018
שתף:
ג
גייל

אורית מורה פשוט מדהימה !!! היא מאד מסודרת וסבלנית. הייתי יוצאת מכל שיעור מרגישה שהתקדמתי והבנתי כלכך הרבה רק בשעתיים האחרונות. היא גם ידעה לתת לי מוטיבציה ללמוד ולעבוד קשה כדי להצליח. העידוד שלה היה ללא ספק אחד מהגורמים העיקרים להצלחה בבגרות. בזכותה עברתי ממוצע 30 כל השנה במתמטיקה לציון סופי 97 בבגרות ב5 יח"ל. תודה רבה אורית !!

23/10/2018
שתף:
ת
תני

מורה מדהימה. שולטת בחומר ברמה הגבוהה ביותר. הסברים קלים והגיונים לכל בעיה מתמטית. הייתי ממליץ בחום לכולם..!

11/08/2018
שתף:
ש
שירה

אורית מורה מדהימה. עזרה לי בכל נושא שהייתי זקוקה לעזרה בו. לא התייאשה ותמיד הייתה לצידי והתעניינה במצבי במקצוע. נותנת יחס אישי ומקצועי. ממליצה בחום!

05/08/2018
שתף:
ר
רוני

מורה מדהימה, מנוסה ועוזרת בכל צרה. עזרה לי לעבור את הבגרות ולהבין את החומר הנלצד בצורה הטובה ביותר ועל הדרך גם להנות מזה. ממליץ בחום

05/08/2018
שתף:
נ
ניקול

אורית ליוותה אותי לאורך תקופות החטיבה והתיכון, מעבירה את החומר בצורה ברורה ומעמיקה, תוך עידוד וקליטה של הקשיים ועבודה עליהם. ממליצה בחום, רק בזכותה הצלחתי להוציא ציון גבוה ב5 יחידות

01/08/2018
שתף: