מורה פרטית אורית טוויג

מורה פרטית אורית טוויג

בעלת תואר ראשון במתמטיקה עם ניסיון רב מכינה לבגרות 4-5 יח"ל. חדוא,אינפי,לינארית,בדידה, מבנים אלגבריים,קבוצות. (דרך זום)

בת 31. מירושלים. בוגרת אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪300 לשעה בבית המורה
₪300

קצת עליי

בעלת תואר ראשון במתמטיקה מהאוניברסיטה העברית מלמדת (שעורי זום) אלגברה לינארית 1\2, אינפי 1\2, חדו"א 1\2 מבנים אלגבריים 1\2, מבוא לסטטיסטיקה, הסקה סטטיסטית, מתמטיקה בדידה, כלים מתמטיים, תורת הקבוצות, מתמטיקה לכלכלנים א ו-ב, לוגיקה. מכינה לבגרות במתמטיקה 3 4 ו-5 יח"ל ומכינות קדם-אקדמאיות. מבני נתונים, אלגוריתמים, אוטומטים, מודלים חישוביים, חישוביות וסיבוכיות. דגש רב על הבנה עמוקה של החומר ופיתוח עצמאות מחשבתית. בעלת ניסיון רב מעל 12 שנים בהוראת מתמטיקה. מנוסה בהוראת קבוצות גדולות ובהעברת מרתונים לקראת מבחנים. השיעורים הם שוטפים או נקודתיים וניתנים אונליין, או פיסית בביתי בירושלים. יש אפשרות לשעורים קבוצתיים. היופי והאסתטיקה של המתמטיקה מתגלים עם ההבנה וההצלחה. מלאת אהבה לתחום ולהוראתו.

הוספת תגובה

ביקורות

א
אורן

הגעתי לאורית מספר ימים לפני מבחן במתמטיקה בדידה כאשר איני שולטת בחומר ובעיקר ללא בטחון. אורית לימדה אותי גם בפגישה פנים אל פנים וגם מרחוק דרך המחשב. בשני המפגשים היא הגיעה מוכנה לאחר שעברה על חומרים שביקשה ממני לפני השיעור, מקצועית, ידעה לענות על הכל והסבירה לי את החומר בצורה ברורה ומובנת. מעבר ללימוד החומר היא נתנה לי בטחון איתו ניגשתי למבחן והציון היה בהתאם.

08/02/2020
שתף:
נ
נועם

לימודי מתמטיקה של התיכון יכולים להיות משעממים במיוחד ומאוד לא מתגמלים. כך נראה לי המצב עד שפגשתי באורית, ודי במקרה. פגשתי מורה צעירה, מלאת אנרגיה מקצועית ומדבקת באהבתה למקצוע המתמטיקה. עם אורית למדתי את החומר הנדרש לבחינה אך בעיקר אזכור את הניצוץ מעיניה כשפנתה להסביר הרחבות כאלה ואחרות שהן הרבה מעבר לנדרש. ולא פחות חשוב (ואולי החשוב ביותר לתלמיד תיכון), סיימתי בציון סופי של 94 ב 5 יחידות לימוד. אז אם אתם מעוניינים בהצלחה בבחינות ואהבת המקצוע בצידן, אני ממליץ בחום ללמוד אצל אורית.

08/02/2020
שתף:
נ
נטע

אורית מורה מעולה!! מקצועית מאוד, סבלנית, מסבירה היטב את החומר, עונה על הכל בבירור ומלמדת פשוט מדהים! אורית מלמדת ברמה גבוהה מאוד ובכיף ובזכותה התקדמתי וקיבלתי ציונים מעולים. מעבר לשיעורים עצמם היא תמיד הייתה זמינה להסברים או לשאלות. ממולץ בחום!!!

26/01/2020
שתף:
Y
Yaffa

אורית לימדה אותי קומבינטוריקה. מורה מצויינת הכל נראה פשוט. השיעור היה ממצה והספקנו המון. ממולץ בחום !!!!

21/01/2020
שתף:
ע
עדי

אורית פשוט מדהימה! היא באמת מסבירה הכל בבירור ובנעימות , שווה כל רגע! אני בחמש יחל ובזכותה מ66 במועד א עלה ל90 במועד ב'.

19/01/2020
שתף:
ש
שירה

אורית פשוט מורה מדהימה! מסבירה ומבהירה הכל בצורה נהדרת. רק בזכותה לא התייאשתי מ5 יח"ל! ממליצה בחום :)

19/01/2020
שתף:
ע
עומרי

את כל שנה א׳ של התואר במנהל עסקים עם התמחות במימון העברתי עם אורית, כל המקצועות המתמטיים למדתי איתה , אין מרוצה ממני , ממוצע ציונים של 90+. היא פשוט נעימה , חכמה ומעבירה את החומר בצורה פשוטה ועינינית. אני באמת ממליץ בחום!

18/01/2020
שתף:
פ
פנינה

אורית מורה מדהימה ומיוחדת ביותר. היא מלמדת בדרך מקצועית, משקיעה ונעימה. חשוב לה שהתלמיד לא רק יבין את החומר, אלא שגם יהיה לו כיף בתהליך הלימוד. ממליצה בחום!

18/01/2020
שתף:
S
Shay

בזכות אורית הצלחתי לא רק לעבור את קורס אינפי 3 אלא אפילו להוציא בו ציון גבוה לעומת הניסיונות הקודמים שלי עם שני מורים פרטיים אחרים. אורית לא מוותרת ודואגת שכל פרט בחומר יהיה ברור במלואו. למדתי עם אורית בשיעורי אונליין מה שהקל על קביעת השיעורים וניצול הזמן, כמו כן אורית יודעת להשתמש באמצעים הטכנולוגים שלרשותה כך שהשיעור עובר בצורה קלה וברורה הרבה יותר משיעור פיזי.

17/01/2020
שתף:
ח
חננאל

מורה מעולה! 1. דואגת להבנה מלאה של החומר התאורטי, מה שהופך את השאלות המופשטות ביותר להגיוניות ופשוטות - בעיני הכי חשוב. 2. מוטיבציה - למה צריך את זה ואיך הגיעו לזה 3. מובנת, מפרטת, מוודאת הבנה. 4. מתאימה את עצמה לצורת הלימוד במסגרתו של התלמיד. 5. מסודרת מאוד בסיכום החומר ותיעוד השיעור (אונליין), שולחת את כל תוכן השיעור למייל בסופו. 6. זמינה לעזרה ושאלות. 7. נחמדה ומשרה אווירה טובה.

19/08/2019
שתף: