דלג על הניווט
מורה פרטי אורון לאור
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1984
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
מורה פרטי ייחודי, בסטנדרט גבוה. כנראה המתאים ביותר בשבילך
תיאור המורה הפרטי: 
מאחוריי 12 שנים של לימוד פסיכומטרי, שכוללות הכשרת מורים לפסיכומטרי, לימוד כיתות ברחבי הארץ, עבודה עם תלמידים פרטיים בפרופילים מגוונים, כתיבה של תוכן פסיכומטרי ומערכי שיעור וכן עריכה לשונית של חומרי לימוד במכוני הכנה שונים. אני מציע גישה שונה להכנה לבחינה, בכך שאני מלמד ומשפר את החשיבה, ולא מסתפק רק בהעברת חומר יבש ובתרגול. באופן שבו אני מלמד, אני מתייחס באופן המותאם ביותר לאדם הספציפי הניגש לבחינה, ומביא אותו או אותה למקסימום, *בתנאי הבחינה*. הקורס שאני מעביר שם דגש גם על הפן המנטלי החשוב כל-כך להצלחה בבחינה, ונותן כלים פרקטיים וברורים להתמודדות עם לחץ ולקבלת החלטות בבחינה. זה בא לידי ביטוי בתוצאות, וגם בתהליך לימוד כיפי ומעניין (כן, כן). מוזמנים לדבר עם תלמידי עבר ולהתרשם בעצמכם :)
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לפסיכומטרי - חיבור, כמותי, מילולי, פרק אנגלית
אזור לימוד: 
הוד השרון והסביבה, רמת השרון - הרצליה, רעננה - כפר סבא, פתח תקוה והסביבה, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
הוד השרון, תל אביב -יפו
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
120 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
במקרים שהדבר מתאים מבחינה מקצועית ומבחינת דינמיקה אישית, אני מאפשר ל-2 או ל-3 תלמידים לעשות קורס ביחד. הקורס כולל גם מפגשים פרטיים. פרטים על הקורס המשותף אפשר בשמחה לקבל בשיחת טלפון אישית :)
מחירון מורה פרטי
180 - מחיר לשעה, בת"א. השיעורים הם של שעתיים או שלוש
250 - מחיר לשעה, בבית התלמיד מחוץ לת"א, השיעורים הם בני שלוש שעות
תגובות: 
5
16/07/2019, איילת, 23
מעל 10
הגעתי לאורון דרך המלצה של חברה.. אחרי שני נסיונות לעשות פסיכומטרי בקורס רגיל, הייתי מייואשת וקטנת אמונה. מההתחלה אורון האמין שהמטרה אפשרית ועודד אותי להתאמץ שוב. שם דגש לא רק על הפן הלימודי אלא גם על התפקוד תחת הלחץ והעומס שמבחן הפסכומטרי יוצר. אני ממליצה מאוד למי שלא רוצה לוותר לעצמו, ומתעקש לממש את הפוטנציאל שלו.
5
23/01/2019, אילן, 49
8
לאורון הגענו מחחפוש מורים מומלצים באינטרנט. משיחה ראשונה איתו הבנתי שמולי מורה שאוהב את המקצוע. במהלך שבועיים ובמאמץ ממוקד הכשיר אורון אתנו להתמקצעות בתחום המילולי בו נפלנו מספר פעמים. אורון התגלה כמורה מצויין עם גישה חיובית שמנעים את תהליך הלימוד. מורה מצויין וממומלץ
5
08/10/2018, אופיר, 27
מעל 10
אורון גרם לי לאהוב את הבחינה הפסיכומטרית. הוא מלמד בראש אחר, לימד אותי לזהות את הקאצ' בכל שאלה ולראות את הבחינה בעיניים של מי שחיבר אותה. יש לו סבלנות וקליטה מצוינת לאנשים והוא מצליח להתאים את אופי הלימוד לכל תלמיד ותלמיד ולגרום לו להגיע לציון המקסימאלי האישי שלו. ממליצה בחום!
5
07/10/2018, שלומית, 24
מעל 10
אורון מורה בחסד, ראה אותי ואת יכולתי ובצורה מדוייקת כ"כ הצליח להוציא את המקסימום. היופי בשיעורים של אורון הוא פיתוח החשיבה מול שאלות המבחן, ההבנה מה רוצים מימך ופתירת השאלות לא בדרך "התוכי". אותגרתי,נהנתי השתפרתי והצלחתי. אורון שם דגש על לחץ המבחן והתמודדות מולו,ומתוך כך מלמד איך להגיע למבחן בתחושת ביטחון שאין שום סיבה שהוא יפתיע אותך. התוצאות מדברות בעד עצמן. אין כמוהו, מורה לחיים ! שווה כל שקל
5
04/10/2018, צביה סופי, 30
מעל 10
למדתי אצל אורון כדי לשפר ציון ולהתקבל לרפואה. אורון הבין בדיוק מה אני צריכה, ולימד אותי להבין לעומק את המבחן במקום סתם לשנן. כשלמדתי איתו ידעתי שאני יכולה להיות רגועה שאשיג את המטרה שלי - ואם זה לא מספיק, אורון אדם מקסים שאי-אפשר לא להתחבר איתו. הלמידה איתו הייתה חוויה נהדרת שנהניתי בה מכל שיעור ושיעור. ממליצה מאוד, ובמיוחד למי שמכוונים לציון גבוה - ללמוד אצל אורון זאת הדרך הכי טובה להגיע לשם.