מורה פרטי אורון לאור

מורה פרטי אורון לאור

כנראה המורה המתאים ביותר בשבילך

בן 40. מתל אביב -יפו. אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪250 לשעה בבית התלמיד
₪225 לשעה בבית המורה
₪225-250

קצת עליי

אני עוסק בפסיכומטרי כבר 17 שנה, וממש אוהב את מה שאני עושה. הניסיון שלי עשיר, וכולל בין היתר: -ניהול פדגוגי בחברה מובילה -הכשרות מורים וניהול תוכן -מורה בכיר במסגרות כיתתיות ופרטיות ...ואשמח לספר על עוד :) אני עובד אחרת מרוב המורים ומקורסי ההכנה המוכרים, והייחוד בעבודה איתי הוא בגישה העקרונית ללמידה: אני מאמין הרבה פחות ב"העמסה של חומר", ושם את הדגש על *פיתוח החשיבה*, וכן על מיומנויות רלוונטיות של פתרון בעיות. במקביל, אני מעניק תשומת-לב מיוחדת ל*שיפור עמוק גם בפן המנטלי* החשוב כל-כך להצלחה בבחינה. תוצאות התהליך מתבטאות בתחושת הביטחון, בתהליך נעים יותר, ובעיקר בציון הרצוי! תלמידים מספרים שהתועלת מורגשת גם בלימודים האקדמיים בהמשך. מעניק קורסים *פרטיים* ומותאמים אישית, מוזמנים ליצור קשר!

חוות דעת

ש
שיר

הגעתי לאורון כשהייתי בסוף קורס פסיכומטרי במקום מוכר מאוד שממנו יצאתי בלי המון ידע והרגשתי לא מוכנה לבחינה הקרבה. הבנתי שהקורס הזה לפחות בשבילי, לא מתאים ולא לימד אותי להשתמש במוח שלי ורק לשנן מה שהמורים אומרים. כשהתחלתי עם אורון גיליתי צדדים חדשים בי שלא הכרתי! למדתי להשתמש בחשיבה שלי במקום להסתמך על טריקים ושיטות שלא תמיד עובדות. למדתי ללמוד! למדתי דברים שיעזרו לי לא רק לפסיכומטרי אלא גם ללימודים בהמשך ועל הדרך בזכות אורון למדתי להאמין בעצמי יותר :) ממליצה בחום ללמוד עם אורון! אחת ההחלטות הטובות שקיבלתי שגם עזרו לי להוציא את ההכי טוב שלי בבחינה.

03/05/2024
שתף:
N
Netanel

אורון מורה מדהים! לכל מי שמתלבט בכלל לאיזה מורה ללכת התשובה כאן ברורה, מלמד בצורה מיוחדת מאוד, שמלמדת בעיקר איך לחשוב ולהצליח את המבחן הזה, הגעתי לאורון אחרי 2 פסיכומטרי שהוצאתי 545,592 ובשלישי בזכות העבודה איתו הוצאתי 670 מספיק בשביל התואר שלי, אז אין התלבטות פשוט ללכת אליו

03/08/2023
שתף:
D
Dana

הגעתי לאורון אחרי 3 מבחני פסיכומטרי בעקבות המלצה חמה מחברה כדי לשפר ציון בשביל קבלה לרפואה. מהרגע הראשון הרגשתי שאורון מוקדש לחלוטין בתהליך שלי, שהוא מחוייב ב100% ומלא במוטיבציה לעזור לי להשיג את הציון הכי גבוה שאני יכולה. על ההתחלה הוא התאים לי תוכנית לימוד מלאה ומפורטת בהתאם לנושאים בהם אני מתקשה שאותה גם התאמנו ביחד עוד יותר ככל שהתקדמנו בתהליך. שיטות הפתרון שלו ייחודיות מכל קורס או מורה שנתקלתי בו, בצורה שפתחה לי את הראש ואפשרה לי לעבור את תקרת הזכוכית במיוחד בפרק הכמותי. מעבר לכך, הוא לימד אותי כיצד לנתח את הטעויות שלי כדי ללמוד מהן בעצמי בצורה הטובה ביותר, כיצד להסתכל על כל הפסיכומטרי ואפילו כל המושג ״למידה״ בצורה אחרת, והעניק לי שיטות למידה וחשיבה רבות שאני בטוחה שישרתו אותי עוד הרבה בלימודים באקדמיה ובכלל. כל זאת - בתהליך מהנה וברוח טובה שהפכה את העבודה הקשה לכיף. בזכות אורון בתהליך של חודשיים שיפרתי את ציון הפסיכומטרי ל742 ועברתי את סף הסכם לרפואה בכל האוניברסיטאות בארץ. אורון הוא מורה אכפתי שבאמת רואה את התלמיד ואת הקשיים היחודיים שלו, הוא נכנס ביחד איתך לתהליך הלמידה, זמין תמיד לשאלות, נותן לך מקום להתבטא, לצמוח ולהתקדם. תהליך הלמידה עם אורון היה מהמשמעותיים שעשיתי, ואני ממליצה בחום לכל אחד לפנות אליו ולהנות מהזכות שבללמוד ממנו.

13/04/2023
שתף:
ג
גוזין

הגעתי לאורון במטרה להשתפר בפרק המילולי, וכבר בשיעור הראשון הרגשתי שהגעתי למקום הנכון. במהלך התיכון די סבלתי מלמידה למבחנים, אבל עם אורון הייתה לי חוויה שונה לגמרי. במקום לשבת שעות ולשנן מידע, פיתחנו כלי חשיבה וגיליתי שלמידה יכולה להיות ממש כיפית. אחרי כל שיעור יצאתי בתחושה שהתקדמתי המון ורק חיכיתי לשיעור הבא. לאורך כל הדרך הוא היה קשוב לקשיים שלי ועזר לי למצוא שיטות שעובדות בשבילי. למרות שלמדנו בעיקר לפרק המילולי, הכלים שרכשתי עזרו לי בכל פרקי הבחינה. מעבר לכך, מצאתי את עצמי משתמשת בהם גם בלימודים באוניברסיטה ועוד. אחרי חודשיים שיפרתי את הציון מ-584 ל-733! באופן כללי אורון בן אדם מקסים, מדבר בגובה העיניים ומקצועי מאוד. ממליצה בחום :))

15/10/2021
שתף:
ח
חן

הגעתי לאורון במטרה לשפר את הציון. הופעתי לגלות כמה דברים חדשים למדתי וכמה הוא הצליח לחדש לי אחרי שני קורסים, להעביר את החומר בצורה מסקרנת ולא רק תיאורטית, ​תוך גילוי סבלנות ורגישות מירבית. בשונה מהקורסים הקודמים, היחס היה אישי והרגשתי שהוא יודע לייעץ מה טוב עבורי. תהליך הלמידה היה ממוקד ויסודי והכין אותי בצורה מיטבית לגשת למבחן פעם נוספת, אך הפעם עם בטחון וודאות גבוהים יותר. במהלך כלל השיעורים הרגשתי שאני מחכימה ומתפתחת באמצעות אתגור מחשבתי מתמשך והצבת רף גבוה מצידו ובזכות כך גם צוברת בטחון ורוכשת כלים גם לתקופת הלימודים האקדמאים והקריירה. ממליצה בחום ומודה על הזכות שיצא לי ללמוד ממנו ובעזרתו(:

01/07/2021
שתף:
מ
מתן

אורון מפתח בשיעורים את יכולת החשיבה שלך וזה מקנה לך את היכולת להתמודד עם כל שאלה במבחן. בזכות הלימוד איתו הכרתי את המחשבה והרעיונות מאחורי השאלות, מה שהפך כל שאלה, גם אם לא נתקלתי במשהו דומה לה, לשאלה מוכרת. השיעורים עם אורון מותאמים באופן אישי לכל תלמיד ולאורך התקופה איתו תמיד הייתה לי ההרגשה שהוא זמין בשבילי ושאני יכול לפנות אליו. ממליץ בחום על לימוד עם אורון לכל מי שרוצה להצליח ולעשות את זה באווירה טובה.

05/05/2021
שתף:
י
יצחק

מורה מסוג אחר. הגעתי בשביל לשפר את החלק הכמותי של הבחינה אם בור עמוק בכל היסודות הבסיסיים של מתמטיקה ,בסוף התהליך שיפרתי משמעותית את הציון הכמותי והציון הכללי . הגעתי ממכון פסיכומטרי ובנוסף למדתי בקורס מקוון וראיתי הרבה דרכי קיצור ונוסחאות,וחשבתי שאי אפשר ללמוד או ללמד את צורת החשיבה שמאפשרת להבין באמת את השאלות ואת הפתרנות להן -בתוך פרק הזמן הקצוב. בתהליך עם אורון למדנו בדיוק את זה. צורות החשיבה והעבודה המנטאלית שהוא מצליח לפשט וללמד הם כלים שאיפשרו לי להביט במאחורי הקלעים של הבחינה בזמן שאני פותר אתה - ובנוסף תרמו לי בתחומים רבים שלא קשורים לבחינה. מקוצעי,מדוייק ומרתק - ממליץ בחום. שווה כל רגע.

19/04/2021
שתף:
S
Shira

הגעתי במטרה להגיע ל-142 בכמותי ללא יעד לציון כללי בבחינה. אורון נתן לי כלים מדהימים מבחינה מקצועית - באותה תקופה חברים רבים סביבי למדו לפסיכומטרי במסגרות שונות ותמיד הרגשתי שאני מקבלת את הכלים הכי נכונים בצורה הכי יעילה, ללא תבניות ומונוטוניות אלא פיתוח חשיבה אמיתי מהבסיס. בנוסף אורון עבד איתי המון על הפן המנטלי של הבחינה (חשוב לא פחות, אם לא יותר מהחומר עצמו). פיתוח היכולת המנטלי להתמודד בצורה נכונה ויעילה עם הלחץ בבחינה ללא ספק שינה לחלוטין את הציון שלי, ולא רק זה - אני סטודנטית להנדסה בבן גוריון ואני מרגישה שהכלים המנטליים ופיתוח החשיבה שאורון העניק לי מלווים אותי יום יום בלימודים, ואני רואה אנשים סביבי שלא מצליחים להכיל את הלחץ באקדמיה ולחלוטין רואה את עצמי כאחת מהם לולא חוויית הלמידה עם אורון. למדתי עם אורון אך ורק לפרקים הכמותיים בבחינה, לבסוף קיבלתי 142 בכמותי, ו-738 בבחינה! ללא למידה כלל לפרקים המילוליים (לא הייתי זקוקה ללימוד אנגלית), לדעתי הדבר מעיד על המשקל המשמעותי של ההכנה המנטלית שאורון מעניק לבחינה, נוסף על כלי חשיבה וביקורת שניתנים ליישום בצורה כל כך רחבה, גם באוניברסיטה. כל כך מרוצה על הבחירה באורון וממליצה בחום רב!

02/03/2021
שתף:
ע
עמית

בן אדם ומורה אגדה! פעם שנייה שניגשתי לבחינה הפסיכומטרית, וחייבת לציין שמעבר לקפיצה הדרסטית בציון, שלא הייתי מגיעה בלעדיו, הצלחתי (באמת) להינות מהלמידה עצמה וזה אומר הכל! אורון ראה אותי ועזר לי להאמין בעצמי ולמקסם את היכולות שלי באופן הכי יעיל שיש. למדתי לחשוב ולהסתכל על הדברים בעין נקייה ופשוטה. ממליצה בחום!!!

25/01/2021
שתף:
נ
נופר

אורון לימד אותי לחלק הכמותי של הפסיכומטרי, הגעתי אליו לאחר שכבר נבחנתי בשני מועדים. את הכלים והטכניקות שרכשתי אצלו בשיעורים לא הכרתי קודם. הלמידה הייתה מלווה בחשיבה מעמיקה - הרבה מעבר לחומר הלימוד, ואף תהליך הלמידה היה מותאם במיוחד בשבילי. בנוסף, הוא עזר לי להתמודד גם עם הפן הנפשי, מה שמאוד עזר לי להתמודד עם הלחץ בזמן הסימולציות וכן בזמן המבחן. המקצועיות והדרך בה העביר את החומר הייתה נפלאה! בעזרתו למדתי איך ״ללמוד״ לחלק הכמותי באופן הטוב ביותר, וכמובן שזה הניב עבורי את התוצאות הרצויות. אורון הוא מורה אכפתי ומאוד נעים, ממליצה!

19/01/2021
שתף: