מורה פרטי אורון לאור

מורה פרטי אורון לאור

להגיע למקסימום האמיתי שלך - גישה ייחודית ששמה דגש על לימוד חשיבה, ועל תפקוד אופטימלי בתנאי הבחינה

בן 35. מתל אביב-יפו. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪220 לשעה בבית התלמיד
₪180 לשעה בבית המורה
₪180-220
 

קצת עליי

אני מלמד פסיכומטרי כבר 13 שנה. אני נהנה מזה, ומרגיש הגשמה ושליחות כשאני עושה את זה. לימדתי מאות תלמידים, גם במסגרת כיתתית וגם במסגרת פרטית, שימשתי כעורך תוכן באחד ממכוני ההכנה המובילים בארץ, ניהלתי את הכשרות המורים, והובלתי את הכיוון הדידקטי של הכנה המשלבת שיעורים פרטיים. בשנים האחרונות פיתחתי גישה ייחודית להכנה לבחינה, במתכונת של שיעורים פרטיים, בזכות ניסיון רב שאספתי בקורסים הרבים שזכיתי לעשות. גישה זו מוכיחה את עצמה בתוצאות באופן עקבי ובולט, גם עם תלמידים שניגשים דרכי בפעם הראשונה, וגם כאלה שמגיעים אליי כדי לשפר ציון. אני נותן כלים פרקטיים וברורים, הן להתמודדות עם הלחץ שקיים בבחינה, והן ללמידת כל החומר הנדרש, דרך פיתוח החשיבה, במקום שינון. זה לא רק יעיל יותר, זה גם נעים יותר מוזמנים:)

הוספת תגובה

ביקורות

ד
דינה

מאוד ממליצה על אורון! מורה שמלמד בגישה אחרת לחלוטין. עוד לא יצא לי לפגוש מורה כמוהו שכה היה נלהב לגבי החומר שהוא מעביר וכן מורה שהצליח להדביק אותי באותו החוש וההתלהבות.. תקופת הלימודים לצידו הפכה לחוויה מהנה שבמהלכה למדתי והרגשתי שאני מפתחת ראשית כל את הראש שלי ואת החשיבה החדה שכל כך חשובה לפסיכומטרי. אורון נתן לי את האפשרות להצליח ולהאמין שההצלחה היא אפשרית ואף קלה ברגע שיש את החשיבה המנצחת .

23/09/2019
שתף:
ע
עומר

אורון לימד אותי לחלק המילולי של הפסיכומטרי. אורון הוא גם מורה מצויין וגם בן אדם אכפתי . הוא נתן לי כלים ולימד אותי טכניקות שונות כיצד להתמודד עם החלק המילולי במבחן. עשיתי את הפסיכומטרי פעם נוספת ופשוט החלק המילולי היה לי קל בעוד שבעבר נתקלתי בקושי רב ופשוט ניחשתי. ממליץ מאד על אורון לאור כמורה מצויין וכבן אדם אכפתי ונעים.

11/09/2019
שתף:
א
איילת

הגעתי לאורון דרך המלצה של חברה.. אחרי שני נסיונות לעשות פסיכומטרי בקורס רגיל, הייתי מייואשת וקטנת אמונה. מההתחלה אורון האמין שהמטרה אפשרית ועודד אותי להתאמץ שוב. שם דגש לא רק על הפן הלימודי אלא גם על התפקוד תחת הלחץ והעומס שמבחן הפסכומטרי יוצר. אני ממליצה מאוד למי שלא רוצה לוותר לעצמו, ומתעקש לממש את הפוטנציאל שלו.

16/07/2019
שתף:
א
אילן

לאורון הגענו מחחפוש מורים מומלצים באינטרנט. משיחה ראשונה איתו הבנתי שמולי מורה שאוהב את המקצוע. במהלך שבועיים ובמאמץ ממוקד הכשיר אורון אתנו להתמקצעות בתחום המילולי בו נפלנו מספר פעמים. אורון התגלה כמורה מצויין עם גישה חיובית שמנעים את תהליך הלימוד. מורה מצויין וממומלץ

23/01/2019
שתף:
א
אופיר

אורון גרם לי לאהוב את הבחינה הפסיכומטרית. הוא מלמד בראש אחר, לימד אותי לזהות את הקאצ' בכל שאלה ולראות את הבחינה בעיניים של מי שחיבר אותה. יש לו סבלנות וקליטה מצוינת לאנשים והוא מצליח להתאים את אופי הלימוד לכל תלמיד ותלמיד ולגרום לו להגיע לציון המקסימאלי האישי שלו. ממליצה בחום!

08/10/2018
שתף:
ש
שלומית

אורון מורה בחסד, ראה אותי ואת יכולתי ובצורה מדוייקת כ"כ הצליח להוציא את המקסימום. היופי בשיעורים של אורון הוא פיתוח החשיבה מול שאלות המבחן, ההבנה מה רוצים מימך ופתירת השאלות לא בדרך "התוכי". אותגרתי,נהנתי השתפרתי והצלחתי. אורון שם דגש על לחץ המבחן והתמודדות מולו,ומתוך כך מלמד איך להגיע למבחן בתחושת ביטחון שאין שום סיבה שהוא יפתיע אותך. התוצאות מדברות בעד עצמן. אין כמוהו, מורה לחיים ! שווה כל שקל

07/10/2018
שתף:
צ
צביה סופי

למדתי אצל אורון כדי לשפר ציון ולהתקבל לרפואה. אורון הבין בדיוק מה אני צריכה, ולימד אותי להבין לעומק את המבחן במקום סתם לשנן. כשלמדתי איתו ידעתי שאני יכולה להיות רגועה שאשיג את המטרה שלי - ואם זה לא מספיק, אורון אדם מקסים שאי-אפשר לא להתחבר איתו. הלמידה איתו הייתה חוויה נהדרת שנהניתי בה מכל שיעור ושיעור. ממליצה מאוד, ובמיוחד למי שמכוונים לציון גבוה - ללמוד אצל אורון זאת הדרך הכי טובה להגיע לשם.

04/10/2018
שתף: