מורה פרטי אורון לאור

מורה אורון לאור

ללמוד לתפקד עם הלחץ, ללמוד לחשוב במקום לשנן. גישה ייחודית (וגם נעימה יותר) - כדי להביא אותך למקסימום שלך

בן 35. מתל אביב-יפו. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

מאחוריי 13 שנים של לימוד פסיכומטרי, שכוללות הכנה של מאות תלמידים לבחינה הפסיכומטרית, גם במסגרת כיתתית וגם במסגרת פרטית. מלבד הכנת תלמידים לבחינה ניהלתי גם את הכשרות המדריכים באחד ממכוני ההכנה המובילים בארץ, שימשתי בו כעורך תוכן, והובלתי את הכיוון הדידקטי של הכנה המשלבת שיעורים פרטיים. כיום אני מלמד באופן פרטי ובגישה ייחודית: אני שם דגש על הפן המנטלי החשוב כל כך להצלחה בבחינה, ובמקביל אני מלמד ומשפר את החשיבה, ממש ככה, ולא פונה לשינון, שלצערי עדיין רווח ברוב גישות הלימוד הקיימות. אני נותן כלים פרקטיים וברורים, הן להתמודדות עם לחץ ולקבלת החלטות בבחינה, והן בנוגע ללימוד כל החומר הנדרש, באופן ייחודי, מותאם אישית, מעניין ואפילו כיפי. כן, כן, זה יכול להיות אפילו קצת כיף כל הסיפור הזה :)

ביקורות

ע
עומר

אורון לימד אותי לחלק המילולי של הפסיכומטרי. אורון הוא גם מורה מצויין וגם בן אדם אכפתי . הוא נתן לי כלים ולימד אותי טכניקות שונות כיצד להתמודד עם החלק המילולי במבחן. עשיתי את הפסיכומטרי פעם נוספת ופשוט החלק המילולי היה לי קל בעוד שבעבר נתקלתי בקושי רב ופשוט ניחשתי. ממליץ מאד על אורון לאור כמורה מצויין וכבן אדם אכפתי ונעים.

11/09/2019
שתף:
א
איילת

הגעתי לאורון דרך המלצה של חברה.. אחרי שני נסיונות לעשות פסיכומטרי בקורס רגיל, הייתי מייואשת וקטנת אמונה. מההתחלה אורון האמין שהמטרה אפשרית ועודד אותי להתאמץ שוב. שם דגש לא רק על הפן הלימודי אלא גם על התפקוד תחת הלחץ והעומס שמבחן הפסכומטרי יוצר. אני ממליצה מאוד למי שלא רוצה לוותר לעצמו, ומתעקש לממש את הפוטנציאל שלו.

16/07/2019
שתף:
א
אילן

לאורון הגענו מחחפוש מורים מומלצים באינטרנט. משיחה ראשונה איתו הבנתי שמולי מורה שאוהב את המקצוע. במהלך שבועיים ובמאמץ ממוקד הכשיר אורון אתנו להתמקצעות בתחום המילולי בו נפלנו מספר פעמים. אורון התגלה כמורה מצויין עם גישה חיובית שמנעים את תהליך הלימוד. מורה מצויין וממומלץ

23/01/2019
שתף:
א
אופיר

אורון גרם לי לאהוב את הבחינה הפסיכומטרית. הוא מלמד בראש אחר, לימד אותי לזהות את הקאצ' בכל שאלה ולראות את הבחינה בעיניים של מי שחיבר אותה. יש לו סבלנות וקליטה מצוינת לאנשים והוא מצליח להתאים את אופי הלימוד לכל תלמיד ותלמיד ולגרום לו להגיע לציון המקסימאלי האישי שלו. ממליצה בחום!

08/10/2018
שתף:
ש
שלומית

אורון מורה בחסד, ראה אותי ואת יכולתי ובצורה מדוייקת כ"כ הצליח להוציא את המקסימום. היופי בשיעורים של אורון הוא פיתוח החשיבה מול שאלות המבחן, ההבנה מה רוצים מימך ופתירת השאלות לא בדרך "התוכי". אותגרתי,נהנתי השתפרתי והצלחתי. אורון שם דגש על לחץ המבחן והתמודדות מולו,ומתוך כך מלמד איך להגיע למבחן בתחושת ביטחון שאין שום סיבה שהוא יפתיע אותך. התוצאות מדברות בעד עצמן. אין כמוהו, מורה לחיים ! שווה כל שקל

07/10/2018
שתף:
צ
צביה סופי

למדתי אצל אורון כדי לשפר ציון ולהתקבל לרפואה. אורון הבין בדיוק מה אני צריכה, ולימד אותי להבין לעומק את המבחן במקום סתם לשנן. כשלמדתי איתו ידעתי שאני יכולה להיות רגועה שאשיג את המטרה שלי - ואם זה לא מספיק, אורון אדם מקסים שאי-אפשר לא להתחבר איתו. הלמידה איתו הייתה חוויה נהדרת שנהניתי בה מכל שיעור ושיעור. ממליצה מאוד, ובמיוחד למי שמכוונים לציון גבוה - ללמוד אצל אורון זאת הדרך הכי טובה להגיע לשם.

04/10/2018
שתף: