מורה פרטי אורון לאור

מורה פרטי אורון לאור

כנראה המורה המתאים ביותר בשבילך

בן 36. מתל אביב-יפו. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪220 לשעה בבית התלמיד
₪180 לשעה בבית המורה
₪180-220

קצת עליי

הרזומה שלי: אני מלמד פסיכומטרי כבר 13 שנים, ואני כל כך אוהב את מה שאני עושה. חוץ מלימוד פרונטלי במסגרות פרטיות וכיתתיות, הייתי גם עורך התוכן באחד ממכוני ההכנה המובילים בארץ, ניהלתי הכשרות של מורים, ופיתחתי מאוד את העולם של הכנה לבחינות בשילוב שיעורים פרטיים. הרעיון שלי: הייחוד הוא בגישה העקרונית ללמידה. אצלי יש דגש ממש על פיתוח החשיבה, ולא רק על שינון, בניגוד לנעשה ברוב מכוני ההכנה. בנוסף, ניתנת תשומת לב ממוקדת לשיפור בפן המנטלי החשוב כל כך להצלחה בבחינה. זה מתבטא בתוצאות, בתהליך נעים יותר, ובעיקר בציון הסופי. היום אני פועל באופן פרטי, ומעניק קורסים מותאמים אישית, מלאים או חלקיים. ההשקעה אכן גבוהה, אך משתלמת! אני שמח לעזור, ושמח גם להתאים תוכנית אישית לפי הצורך. מוזמנים ליצור קשר ולהתייעץ :)

הוספת תגובה

ביקורות

מ
מאיה

מורה נפלא ומקצועי ביותר. מלמד בבהירות ובהתלהבות. בעל היכרות מעמיקה עם המבחן עד לניואנסים הכי דקים. הכוונה מעשית, עקרונות וכלים שמאחוריהם יש הרבה ניסיון. מלמד לחשוב "חשיבה פסיכומטרית" שחשובה לפיתרון בעיות עם תחושת ביטחון. בנימה אישית בנינו קורס המותאם לי ולצרכים שלי אישית. אורון מלווה אותי במסע לקראת הבחינה ולקראת הלימודים האקדמיים שבפתח. המפגשים שלנו מרובדים ומלמדים מאוד. אני מודה על ההזדמנות ללמוד איתו וממליצה בחום.

15/06/2020
שתף:
מ
מזי

אחד המורים המקסימים שפגשתי, ממליצה עליו מאוד, קשוב, איכפתי, סבלני, לא רק מורה לפסיכומטרי גם מורה לחיים, מלמד בשיטה שונה, מלמד לחשוב ולא לפחד מהמבחן, מומלץ מאוד לא תתאכזבו!!!!

02/02/2020
שתף:
ד
דינה

מאוד ממליצה על אורון! מורה שמלמד בגישה אחרת לחלוטין. עוד לא יצא לי לפגוש מורה כמוהו שכה היה נלהב לגבי החומר שהוא מעביר וכן מורה שהצליח להדביק אותי באותו החוש וההתלהבות.. תקופת הלימודים לצידו הפכה לחוויה מהנה שבמהלכה למדתי והרגשתי שאני מפתחת ראשית כל את הראש שלי ואת החשיבה החדה שכל כך חשובה לפסיכומטרי. אורון נתן לי את האפשרות להצליח ולהאמין שההצלחה היא אפשרית ואף קלה ברגע שיש את החשיבה המנצחת .

23/09/2019
שתף:
ע
עומר

אורון לימד אותי לחלק המילולי של הפסיכומטרי. אורון הוא גם מורה מצויין וגם בן אדם אכפתי . הוא נתן לי כלים ולימד אותי טכניקות שונות כיצד להתמודד עם החלק המילולי במבחן. עשיתי את הפסיכומטרי פעם נוספת ופשוט החלק המילולי היה לי קל בעוד שבעבר נתקלתי בקושי רב ופשוט ניחשתי. ממליץ מאד על אורון לאור כמורה מצויין וכבן אדם אכפתי ונעים.

11/09/2019
שתף:
א
איילת

הגעתי לאורון דרך המלצה של חברה.. אחרי שני נסיונות לעשות פסיכומטרי בקורס רגיל, הייתי מייואשת וקטנת אמונה. מההתחלה אורון האמין שהמטרה אפשרית ועודד אותי להתאמץ שוב. שם דגש לא רק על הפן הלימודי אלא גם על התפקוד תחת הלחץ והעומס שמבחן הפסכומטרי יוצר. אני ממליצה מאוד למי שלא רוצה לוותר לעצמו, ומתעקש לממש את הפוטנציאל שלו.

16/07/2019
שתף:
א
אילן

לאורון הגענו מחחפוש מורים מומלצים באינטרנט. משיחה ראשונה איתו הבנתי שמולי מורה שאוהב את המקצוע. במהלך שבועיים ובמאמץ ממוקד הכשיר אורון אתנו להתמקצעות בתחום המילולי בו נפלנו מספר פעמים. אורון התגלה כמורה מצויין עם גישה חיובית שמנעים את תהליך הלימוד. מורה מצויין וממומלץ

23/01/2019
שתף:
א
אופיר

אורון גרם לי לאהוב את הבחינה הפסיכומטרית. הוא מלמד בראש אחר, לימד אותי לזהות את הקאצ' בכל שאלה ולראות את הבחינה בעיניים של מי שחיבר אותה. יש לו סבלנות וקליטה מצוינת לאנשים והוא מצליח להתאים את אופי הלימוד לכל תלמיד ותלמיד ולגרום לו להגיע לציון המקסימאלי האישי שלו. ממליצה בחום!

08/10/2018
שתף:
ש
שלומית

אורון מורה בחסד, ראה אותי ואת יכולתי ובצורה מדוייקת כ"כ הצליח להוציא את המקסימום. היופי בשיעורים של אורון הוא פיתוח החשיבה מול שאלות המבחן, ההבנה מה רוצים מימך ופתירת השאלות לא בדרך "התוכי". אותגרתי,נהנתי השתפרתי והצלחתי. אורון שם דגש על לחץ המבחן והתמודדות מולו,ומתוך כך מלמד איך להגיע למבחן בתחושת ביטחון שאין שום סיבה שהוא יפתיע אותך. התוצאות מדברות בעד עצמן. אין כמוהו, מורה לחיים ! שווה כל שקל

07/10/2018
שתף:
צ
צביה סופי

למדתי אצל אורון כדי לשפר ציון ולהתקבל לרפואה. אורון הבין בדיוק מה אני צריכה, ולימד אותי להבין לעומק את המבחן במקום סתם לשנן. כשלמדתי איתו ידעתי שאני יכולה להיות רגועה שאשיג את המטרה שלי - ואם זה לא מספיק, אורון אדם מקסים שאי-אפשר לא להתחבר איתו. הלמידה איתו הייתה חוויה נהדרת שנהניתי בה מכל שיעור ושיעור. ממליצה מאוד, ובמיוחד למי שמכוונים לציון גבוה - ללמוד אצל אורון זאת הדרך הכי טובה להגיע לשם.

04/10/2018
שתף: