מורה פרטי פרופיל  לדוגמא

מורה פרטי אופיר מאגדי

מורה פרטי מצוין רק למקצועות המימון, ניהול פיננסי! ושמאות מקרקעין מצורפות מאות המלצות!!! מימון א/ב/ג, הפירמה,השקעות

מתל אביב-יפו. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה.
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150
 

קצת עליי

מתקשה במימון? המורה מדבר בשפה שונה בשיעור ? לא מבין כיצד לגשת לתרגילים ? אל דאגה !!! כי אנו פה בשבילך !!! מתן שיעורים פרטיים ליחידים וקבוצות,הכנה לבחינות וסיוע בהכנת עבודות. ממורה פרטי ומרצה בעל ותק של מעל ל-15 שנים בהוראה בכלל ובמימון באקדמיה בפרט ! פה תלמד להבין,ליישם ולקבל שיטות עבודה, כי ביחד נעבור את הבחינה בקלות ובהצטיינות ! הצטרף עוד היום! לאלפי סטודנטים שלמדו,נהנו והצטיינו ! ! ! (בין המוסדות : האוניברסיטה הפתוחה,אוניברסיטת בר אילן,ת"א,העברית,המכללה למנהל,הבינתחומי,מכללת ת"א-יפו,המרכז ללימודים אקדמיים,מכללת קריית אונו,ספיר ועוד...) חומר הלימוד מעודכן בהתאם למוסד הלימודים עד רמת מרצה ספציפי. לתואר ראשון ושני. מימון א/ב, מימון הפירמה שמאות מקרקעין, תורת השמאות

הוספת תגובה

ביקורות

ב
ברק

ממליץ מאוד על אופיר. מפשט מאוד את הנושאים הנלמדים ודואג להבנה של החומר הנלמד.

14/11/2019
שתף:
ב
בר

תותח על באתי ללא ידע בכלל שבוע לפני הבחינה , 4 מפגשים נתן לי ציון 92

10/11/2019
שתף:
ט
טל

הגעתי לאופיר 4 ימים לפני המבחן במימון, מורה מצוין פישט את החומר הסביר הכל בצורה חלקה וברורה לא האמנתי שקיבלתי 100

03/11/2019
שתף:
נ
נועה

רוצה להודות מקרב הלב ועם המלצה מאוד חמה למורה לניהול פיננסי אופיר מאגדי! הגעתי אליו בפחד נוראי מהמקצוע, הצליח לגרום לי להבין את החומר, לפתור הרבה תרגילים ומבחנים מומלץ מאוד מאוד!

07/10/2019
שתף:
ב
ברכה

אופיר!!! אתה אלוף!!! למדתי איתך בעבר והפעם שוב! אתה רק משתבח עם השנים! מה ההיינו עושות בלעדייך!!! הפכת את הקשה לקל ואת הבלתי אפשרי ל-94!!! שיטת לימוד פשוטה, קלה,ברורה וצבעונית!! תודה רבה על השעות הרבות שהקדשת לי בשעות לא שעות! תודה על הסבלנות האין סופית שלך וכמובן....הכיבוד הטעים והאירוח הביתי המושלם!!!!! נתראה בקורס הבא...

05/10/2019
שתף:
m
matan

היה אפשר לקצר את הזמן בהעברת החומר, הימנעות מהסחות דעת,דיבורים ומתן תרגול בבית, השיעורים אחד על אחד 150 ש"ח לשעה, כל פעם שלוש שעות. מעל 10 מפגשים של שלוש שעות. ציון עובר 65.

04/10/2019
שתף:
ג
גיא

לא יודע איך הייתי עובר את הקורס בלי אופיר. בעל ידע אינסופי במימון, ויודע להעביר את החומר בצורה הכי ברורה שיש. מומלץ בחום!

04/07/2019
שתף:
י
יוסי

הגעתי לאופיר דרך האינטרנט, מורה מדהים, סובלני, מקצוען ושולט היטב בחומר, מעביר את החומר בצורה מסודרת ומובנת ונותן ש"ב לתרגול, הגעתי אליו לפני הבחינה לאחר שלא הייתי האף הרצאה וב2 המקצועות קיבלתי מעל 85.....מומלץ ביותר!!!

10/04/2019
שתף:
ד
דרור

הגעתי לאופיר דרך מודעה במכללה, גיליתי מורה שמדבר בגובה העיניים ולא מתנשא. מורה בעל ידע עשיר בתחום! אני ממליץ עליו בעיניים עצומות! אחלה מרצה שווה לכם.

24/02/2019
שתף:
י
יובל

פניתי לאופיר מאגדי לאחר שניסיתי ללמוד למבחן דרך אתר גול. אופיר מסביר את החומר בצורה יסודית ומתאים את עצמו למי שלומד אצלו. לא הבנת? הוא ימצא דרך להסביר ואם עדיין לא מובן הוא ימצא דרך נוספת להסביר את החומר, עד שיהיה מובן. עובד בצורה מסודרת ושולח את הדפים לאחר השיעור במייל על מנת שיהיה אפשר לעבור על זה ולחדד את הנושאים. בחור נחמד שמבין מעולה את החומר והכי חשוב הוא יודע להעביר אותו לתלמיד מצויין!

06/02/2019
שתף: