מורה פרטי אופיר מאגדי

מורה אופיר מאגדי

מורה פרטי מצוין רק למקצועות המימון, ניהול פיננסי! ושמאות מקרקעין מצורפות מאות המלצות!!! מימון א/ב/ג, הפירמה,השקעות

מתל אביב-יפו. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה.
 
מלמד בבית המורה
 

קצת עליי

מתקשה במימון? המורה מדבר בשפה שונה בשיעור ? לא מבין כיצד לגשת לתרגילים ? אל דאגה !!! כי אנו פה בשבילך !!! מתן שיעורים פרטיים ליחידים וקבוצות,הכנה לבחינות וסיוע בהכנת עבודות. ממורה פרטי ומרצה בעל ותק של מעל ל-15 שנים בהוראה בכלל ובמימון באקדמיה בפרט ! פה תלמד להבין,ליישם ולקבל שיטות עבודה, כי ביחד נעבור את הבחינה בקלות ובהצטיינות ! הצטרף עוד היום! לאלפי סטודנטים שלמדו,נהנו והצטיינו ! ! ! (בין המוסדות : האוניברסיטה הפתוחה,אוניברסיטת בר אילן,ת"א,העברית,המכללה למנהל,הבינתחומי,מכללת ת"א-יפו,המרכז ללימודים אקדמיים,מכללת קריית אונו,ספיר ועוד...) חומר הלימוד מעודכן בהתאם למוסד הלימודים עד רמת מרצה ספציפי. לתואר ראשון ושני. מימון א/ב, מימון הפירמה שמאות מקרקעין, תורת השמאות

ביקורות

ג
גיא

לא יודע איך הייתי עובר את הקורס בלי אופיר. בעל ידע אינסופי במימון, ויודע להעביר את החומר בצורה הכי ברורה שיש. מומלץ בחום!

04/07/2019
שתף:
י
יוסי

הגעתי לאופיר דרך האינטרנט, מורה מדהים, סובלני, מקצוען ושולט היטב בחומר, מעביר את החומר בצורה מסודרת ומובנת ונותן ש"ב לתרגול, הגעתי אליו לפני הבחינה לאחר שלא הייתי האף הרצאה וב2 המקצועות קיבלתי מעל 85.....מומלץ ביותר!!!

10/04/2019
שתף:
ד
דרור

הגעתי לאופיר דרך מודעה במכללה, גיליתי מורה שמדבר בגובה העיניים ולא מתנשא. מורה בעל ידע עשיר בתחום! אני ממליץ עליו בעיניים עצומות! אחלה מרצה שווה לכם.

24/02/2019
שתף:
י
יובל

פניתי לאופיר מאגדי לאחר שניסיתי ללמוד למבחן דרך אתר גול. אופיר מסביר את החומר בצורה יסודית ומתאים את עצמו למי שלומד אצלו. לא הבנת? הוא ימצא דרך להסביר ואם עדיין לא מובן הוא ימצא דרך נוספת להסביר את החומר, עד שיהיה מובן. עובד בצורה מסודרת ושולח את הדפים לאחר השיעור במייל על מנת שיהיה אפשר לעבור על זה ולחדד את הנושאים. בחור נחמד שמבין מעולה את החומר והכי חשוב הוא יודע להעביר אותו לתלמיד מצויין!

06/02/2019
שתף:
א
אורן

אופיר מורה יסודי וסבלני, הביא אותי במהירות בלי לחפף ביסודיות לרמה גבוהה בהרבה ממה שהגעתי אליו.

05/02/2019
שתף:
A
Ariel

אופיר מרצה מעולה, המעביר את החומר בצורה הכי מעניינת שניתן תוך שילוב סיפורים מניסיונו האישי.

31/01/2019
שתף:
ח
חופית

היי כולם, חייבת לספר לכם שלמבחן במימון ניגשתי אחרי שניסיתי ללמוד למידה עצמית בבית והיה לי קושי גדול לעכל את החומר ולהבין את הדברים על דיוקם. כשלושה ימים בלבד לפני המבחן פניתי לאופיר בבקשה לעזרה ללמוד למבחן SOS ו קיבל אותי לאותו היום ולמחרת..עזר והכין אותי למבחן על הצד הטוב ביותר! חייבת לציין שלאופיר יש ידע עשיר ומעמיק בתחום ואפשר לאמר שבזכותו קיבלתי את הציון הגבוה בכיתה! תודה אופיר אתה מלך! :)

13/10/2018
שתף:
פ
פז

אופיר, מקסים וסבלני מלמד נפלא בוידאו מרחוק- מומלץ!!!

07/08/2018
שתף:
א
אמיר

מורה מקסים וסבלני. מעביר את החומר בצורה פשוטה מומלץ בחום !

21/07/2018
שתף:
ח
חן

אל אופיר הגעתי דרך האתר לקראת המבחן במימון. אופיר הוא מורה מדהים, קשוב ומתחשב. אופיר הסביר לי את כל החומר הנלמד בצורה מדהימה ודאג שאבין הכל, הוא נתן לי ביטחון בעת פתירת התרגילים להסביר לי מה היא הדרך הנכונה ביותר לתרגל בצורה האפקטיבית ביותר, המטרה שלי הייתה לעבור את המבחן אך אופיר דאג שלא רק אעבור אלא אקבל גם ציון גבוה! אופיר מלמד את המקצוע באהבה גדולה ומרגישים זאת גם מעבר למסך!

19/07/2018
שתף: