מורה פרטי אופיר חיון

מורה אופיר חיון

מורה מנוסה ומקצועי לפסנתר ותיאוריה, בעל תואר ראשון בקומופוזיציה ותואר ראשון בחינוך מוסיקאלי מהאקדמיה למוסיקה בירושלים.

בן 34. מהוד השרון והסביבה. בוגר אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ.
(14 ביקורות) 1 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪220 לשעה בבית המורה
₪220

קצת עליי

אופיר חיון - מוסיקאי רב תחומי, פסנתרן, מלחין ומפיק. אופיר שירת בלהקת חיל האויר כפסנתרן ומעבד מוסיקאלי, למד באקדמיה למוסיקה בירושלים במסלול רב תחומי וסיים את לימודיו עם תואר ראשון בקומפוזיציה ותואר ראשון בחינוך. אופיר התמחה במגוון סגנונות מוסיקה, פופ רוק, קלאסי, ג׳אז. כיום אופיר מלמד הלחנת שירים, הרמוניה ותורת המוסיקה בתיכון ״הדרים״ בהוד השרון. אופיר מלווה זמרים בהופעות כנגן, עובד עם אמנים רבים ביניהם דודו אהרון, שרית חדד, ברי סחרוף, לירן דנינו, אוהד חיטמן, עידן יניב, אדיר גץ. לאופיר ניסיון רב בהוראת פסנתר ולימודי תיאוריה, למעלה מ-10 שנים. בשיעורים ניתן ללמוד ללוות שירים, לנגן יצירות קלאסיות, ג׳אז, כתיבת עיבודים, תזמור, לימודי תיאוריה ופיתוח שמיעה לבגרות ובחינות כניסה למוסדות אקדמיים.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

O
Omer

ניגשתי לאופיר במטרה להתכונן לבחינות כניסה של האקדמיה למוסיקה בתל אביב. מהשיעור הראשון התרשמתי מאוד מאופיר- מאוד מסודר, כל שיעור עם מטרה ברורה. בסוף כל שיעור עשינו סיכום, יעדים לשבוע הבא, ואופיר שלח לי קבצים עם תרגילים לבית. אחרי מספר מצומצם מאוד של חודשים אופיר הביא אותי לרמה מרשימה לבחינה והרגשתי הרבה יותר מוכן ובטוח בעצמי. אופיר דאג לשלוח הודעות בהצלחה ולשאול איך הלך אחרי כל בחינה. מורה מעולה!!

30/06/2019
שתף:
נ
נועם

באתי לאופיר במטרה לשפר את יכולות השמיעה והיכולות התיאורטיות שלי לקראת מבחן כניסה לתואר ראשון במיוזיקולוגיה . מיד כשהתחלנו לעבוד לקראת המבחן הרגשתי שמדובר במורה מקצועי ביותר בעל יכולת מיקוד מעולה ומטרתו להביא את התלמיד למקום שהתלמיד עצמו הציב . כל שיעור עם אופיר היה חוויה חדשה של למידה והעשרה מוזיקלית בלי קשר למבחן אליו ניגשתי . בנוסף אווירת השיעורים חיובית והציפייה לשיעורים הבאים רק הולכת וגוברת

30/06/2019
שתף:
N
Neta

אופיר מורה מיוחד מאד. מעבר לכך שהוא מורה מדהים לפסנתר ולמוזיקה, הוא בן אדם מאד חם ואוהב. כיף ללמוד איתו. הוא קידם אותי לרמות בפסנתר ובמוסיקה שלא הייתי מסוגל להגיע או אפילו לתאר לעצמי שאגיע בלעדיו. ממליץ בחום!

08/11/2018
שתף:
M
Mika

אופיר מורה מהמם, מקצועי וסבלני. גם כשהיה לי קצת קשה בסוף לקראת הבגרות במוזיקה שהתכוננו אליה ואיבדתי תקווה הוא לא איבד וידע להרים את המוטיבציה שלי לשמיים. יש לו שיטות לימוד ייחודיות ללימוד תיאוריה והוא קידם את השמיעה המוזיקלית שלי ברמה קיצונית. אין עליו, מורה מצוין.

27/06/2018
שתף:
מ
מיקה

אופיר מורה מהמם, מקצועי וסבלני. גם כשהיה לי קצת קשה בסוף לקראת הבגרות במוזיקה שהתכוננו אליה ואיבדתי תקווה הוא לא איבד וידע להרים את המוטיבציה שלי לשמיים. יש לו שיטות לימוד ייחודיות ללימוד תיאוריה והוא קידם את השמיעה המוזיקלית שלי ברמה קיצונית. אין עליו, מורה מצוין.

27/06/2018
שתף:
מ
מאיה

מורה ממש מקצועי, נחמד וחברותי. קל להתחבר אליו בתור מורה. הלמידה אצלו מאוד מפתחת כיפית ונעימה. הלמידה איתו משמעותית ומשפרת

11/03/2018
שתף:
מ
מיכל

אופיר מורה ייחודי, המעניק לשיעורים ערך נוסףז- בנוסף ללימוד הפסנתר ברמה הגבוהה ביותר הוא מעניק גם כלים משמעותיים כמו פיתוח שמיעה, הבנה ריתמית מלודית והרמונית וכלים נוספים רבים ויקרי ערך,שהם מרכיבים חשובים ובלתי נפרדים מהדרך להיות פסנתרן ומוזיקאי מצוין. אופיר מלמד במסירות ואהבה רבה למקצוע, דבר הניכר בשיעורים והופך אותם לחוויה שמחכים לה כל שבוע,ויותר מזה יוצרת רצון לשבת בבית ולעבוד, ממליצה בחום!

07/03/2018
שתף:
ע
עומר

אופיר הוא מורה מיוחד במינו.אני לומד מוסיקה כבר מעל 9 שנים עוד לפני שהגעתי לאופיר,באתי אליו כדי לשפר את את השמיעה המוסיקלית שלי. למדתי אצל הרבה מורים בחיי, וטרם נתקלתי במורה שמשקיע בתלמידים שלו כמו אופיר. כל שבוע קיבלתי עשרות תרגילים שונים, במגוון תחומים כמו סולפג', הכתבות הרמוניות ומלודיות שאופיר הכין במיוחד בהתאם לרמה שלי. חווית לימודים יוצאת דופן, מתאימה לכל הרמות הידע ממתחיל למוסיקאי מלומד.

04/03/2018
שתף:
ש
שירי

שני ילדי לומדים אצל אופיר כשנתיים. אופיר הוא מקצוען ברמות גבוהות. בעל גישה נהדרת לילדים (ולמבוגרים) שאוהבים ומעריכים אותו מאוד. קשוב לרצונות התלמידים. מומלץ בחום.

17/07/2017
שתף:
ה
הילה

אני אמא של אורי אשר סיים י"ב השנה במגמת מוסיקה בבית חינוך ירקון. אורי הפיק ולמד אצל אופיר כ3 שנים. אופיר מורה מקצועי ביותר לא מוותר לתלמידיו. מעבר לכך אופיר גם חבר. ממליצה בחום

04/07/2017
שתף: