מורה פרטי אופיר בלאו

מורה פרטי אופיר בלאו

חצוצרן בוגר תזמורת צה''ל, בוגר המגמה למוסיקה בתיכון לאמנויות רעות. שם דגש על הפקת צליל נכונה, טכניקה, קריאת תווים ושמיעה

בן 24. מחיפה. בוגר אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ.
 
₪100 לשעה בבית המורה
₪100

קצת עליי

שמי אופיר בלאו, מוסיקאי מנוסה רב שנים. מורה לכלי המתכת חצוצרה וטרומבון, בעל נסיון בהוראת נגינה בקרב ילדים ומבוגרים. חצוצרן- בוגר תזמורת צה"ל, בוגר המגמה למוסיקה בתיכון השש שנתי לאמנויות רעות (ויצו), בגרות של 15 יחידות לימוד במוסיקה- תיאוריה, פיתוח שמיעה, תולדות המוסיקה, ביצוע רסיטל (נגינה) וקומפוזיציה (הלחנה). השיעורים כוללים למידה מעשית- נגינה, ולמידה תיאורתית- היכרות עם יסודות המוסיקה ומושגים בסיסיים. חשוב לציין כי המודעה אינה פונה אך ורק לילדים, אלא גם למבוגרים הרוצים להתחיל ללמוד מוסיקה ונגינה תוך שילוב עם עיסוקם האישי. השיעורים מתנהלים בכיף, עם המון ידע, סבלנות, ולכל הרמות.

הוספת תגובה

ביקורות

m
meitar

אופיר מורה מעולה, בן אדם מקסים. מתאים את עצמו לרמת התלמיד ויודע להתמקד על הדברים החשובים. לומד ממנו המון דברים שלא ידעתי ליישם בעצמי הופך את השיעור למהנה ומעשיר ידע וטכניקה. ממליץ מאוד!

06/03/2020
שתף:
A
Anat

אופיר אדם מקסים ונעים. מורה מוכשר, מסור עם המון סבלנות. הבן שלי לומד אצלו כבר שנה וחצי בהנאה מרובה. לימד אותו לאהוב את החצוצרה ולאהוב בכלל מוסיקה. הוא קידם את הילד במהירות ומתמיד בלשפר ולפתח את היכולות שלו. אנחנו מאוד מאוד מרוצים. ממליצה בחום.

26/02/2020
שתף:
נ
נביל

אני לומד אצל אופיר כבר כמה חודשים ונהנה בכל שיעור. הוא מורה מדהים, מקצוען ומשקיע מכל הלב. אף פעם לא מסתכל על השעון וחשוב לו מאוד שהשיעור יהיה כיפי ומהנה. מומלץ בחום.

25/02/2020
שתף:
S
Samli

חברים, המלצה חמה שלי, מהכרות עם אופיר, הוא מדהים! אולי זו ההזדמנות שלכם להתחיל עם חצוצרה? יכול להיות בשביל הכיף שלכם, יכול להיות שימושי במגרשי הספורט לעידוד, ואולי אפילו להכנס להרכב ולהקים להקה? מה שבטוח זה שאופיר יכול להטיס אתכם לאיזו מטרה שתבחרו, בכיף! המון בהצלחה!

25/02/2020
שתף: