מורה פרטי אדר דובדבני

מורה פרטי אדר דובדבני

מורה ותיק (14 שנות הדרכת פסיכומטרי ומעל אלף תלמידים) הסיפוק שלי הוא ממיצוי הפוטנציאל של התלמיד - איפה שהשאר לא הצליחו

בן 36. מעמק יזרעאל. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

אחרי 14 שנות הוראת פסיכומטרי (7 מתוכן באחת החברות הגדולות), למדתי שהמסגרת של הקורס הכיתתי לא מתאימה להרבה תלמידים, ושבהוראה פרטית אני אוכל להוציא מהם הרבה יותר, ובייחוד - להוריד את רמת הלחץ מהמבחן ולשפר את העבודה בזמנים. הלימוד אצלי מתמקד בחשיבה, בשימוש נכון בכלים פסיכומטריים ובניהול זמן חכם, תוך יישום נכון שלהם בתרגול. ידוע שלא מספיק שהתלמיד ידע את החומר ויראה איך פותרים שאלות בכיתה. חשוב הרבה יותר שהוא יעבוד נכון בבית: לצאת עם רשימת מטלות מותאמת לצרכיו, עם הבנה מדוייקת של מה הקשיים והחוזקות שלו ועל מה הוא צריך לעבוד (או לשנות בגישת הפתרון), וכמובן - להיות מסוגל להתמודד עם הדברים כשאני לא לצידו! לימודי הפסיכומטרי יכולים להיות משיעור בודד ועד קורס שלם - הכל לפי צרכיו האישיים התלמיד.

ביקורות

ע
עמית

הגעתי לאדר באמצע קורס ביואל גבע. הבנתי שבמכונים הגדולים אין יחס אישי וזה בעצם פס ייצור. מה שמתאים לרוב התלמידים לא התאים לי. אני כ"כ שמח שהגעתי לאדר, אדר זיהה היכן אני מתקשה מהשנייה הראשונה, עזר לי להשתפר ולהגיע להישגים שלא האמנתי שאני מסוגל להגיע אליהם - ושהוא, ההפך ממני,האמין בי ודחף אותי. אני חב לאדר המון מההצלחה שלי וממליץ לכל מי שמעוניין ביחס אישי, חם ומעל הכל מקצועי ללמוד אצל אדר.

06/09/2019
שתף:
ד
דביר

אני וחברה שלי הגענו לאדר לשיעור קבוצתי כשבוע וחצי לפני הבחינה. בהתחלה היינו צריכים חיזוק רק בחיבור, אבל אדר ידע לזהות מהר מאוד איך לחזק אותנו גם בכמותי. תוך מספר שיעורים הוא הרים לנו את החיבור ואת פרק הכמותי ועזר לנו להבין איך להתנהל נכון מבחינת הזמן ומבחינת שחרור שאלות. מעבר למקצועיות אדר אדם נעים וכיפי והאווירה אצלו בשיעור מעולה! מומלץ בחום!

05/09/2019
שתף:
ר
רותם

אדר קלט אותי מהמפגש הראשון. ככה הרגשתי, הוא הבין בדיוק על מה אני צריכה לעבוד. הכין לי תכנית יומית, הדריך אותי ונתן לי מענה בכל שעה ועל כל נושא. יש לו שיטה שהרימה לי את הכמותי בטירוף ושיטה אחרת שגרמה לי לכתוב בחיבור יותר ממה שכתבתי. הוא בעל ידע רחב בכלל ובפרט בתחומים הפסיכומטריים. בנוסף היה לי קל מאוד להתחבר אליו, אווירה כיפית, מצחיקה ומתאימה לתלמיד. תודה רבה יא אלוף! קדימה מבטיחה שלא תתאכזבו!

26/08/2019
שתף:
ר
רותם

אדר קלט אותי מהמפגש הראשון. ככה הרגשתי, הוא הבין בדיוק על מה אני צריכה לעבוד. הכין לי תכנית יומית, הדריך אותי ונתן לי מענה בכל שעה ועל כל נושא. יש לו שיטה שהרימה לי את הכמותי בטירוף ושיטה אחרת שגרמה לי לכתוב בחיבור יותר ממה שכתבתי. הוא בעל ידע רחב בכלל ובפרט בתחומים הפסיכומטריים. בנוסף היה לי קל מאוד להתחבר אליו, אווירה כיפית, מצחיקה ומתאימה לתלמיד. קדימה מבטיחה שלא תתאכזבו! אדר תודה רבה יא אלוף

26/08/2019
שתף:
ש
שירה

הגעתי אל אדר דרך האתר ובהתחלה מאוד חששתי מהרעיון של שיעור אונליין.. אבל כבר בעשר דקות הראשונות של השיעור הבנתי שזו הייתה ההחלטה הכי טובה שיכולתי לקחת. אדר הבין בצורה מדויקת מהן הנקודות החלשות שלי, ידע לכוון אותי אילו נושאים לחזק, על מה לעבוד ואיך להתקדם. תוך שבוע התוצאות השתפרו משמעותית! בנוסף למקצועיות- אדר נתן תחושה טובה ונעימה והמון ביטחון ואמון! ממליצה בחום!! :)

16/07/2019
שתף:
י
יניב

מומלץ מאוד. סיפק לי מענה על כל שאלה שרק הייתה לי. אדר הוא מורה מקצועי בעל ניסיון רב שהביא אותי להישגים גובהים בנושאים שהתקשיתי בהם (במיוחד בכמותי ששינה את דרך הגישה שלי לשאלות) בזכות הידע העצום שצבר במהלך היותו מורה לפסיכומטרי.

12/05/2019
שתף:
ד
דני

ואוו. פשוט ואוו. אחרי שני קורסים בחברות הגדולות ביותר הייתי אבודה. חברות הפצירו בי לפנות לאדר ואמרו לי שזה בדיוק מה שאני צריכה ושהוא יעשה את הקסם ויעזור לי, אבל חששתי מלימוד אונליין ולא ללכת לקורס. תוך 10 דקות בשיעור הראשון הבנתי שהן צדקו. אדר כל כך מקצועי (הרבה יותר מהמורים שפגשתי), מלמד מדהים גם בשיחה אונליין, מאבחן בעיות, מכווין לטיפול ופותר אותן בצורה כל כך מדויקת שפשוט לא האמנתי. רוצו אליו

12/05/2019
שתף:
א
אייל

אל אדר הגעתי דרך האתר הזה, לאחר שיחת התרשמות, החלטתי לבטל את הרישום ליואל גבע וללמוד באופן אישי ויחד עם אדר. אדר מורה מקסים, נעים, מקבל בחום בביתו. אדר נותן יחס אישי, ומכווין כל תלמיד לפי יכולתיו, מחזק נקודות חולשה. זמין תמיד, לכל שאלה ונותן מענה מהיר. לאדר שיטת עבודה מוכוונת להצלחה מרבית, ולכן הגעתי למבחן כשאר אני בטוח ומוכן. במידה ותחליטו לבחור בו, מבטיח שלא תתאכזבו!

11/05/2019
שתף:
ע
עדי

אם אתם מחפשים מורה מקצועי, אכפתי ומדויק-אדר זו הכתובת! הגעתי לאדר כשאני לא בטוחה מה הדרך הנכונה בעבורי ללמוד למבחן הזה ולשפר את ההישגים שלי בצורה משמעותית. הגדולה של אדר, הייתה לכוונן אותי בצורה מדוייקת תוך מתן מענה מקצועי ומלמד (במיוחד בפרק הכמותי). כל אלו, נעשו באוירה הכי מקבלת וכיפית, שגרמה לכל תקופת הלמידה למבחן הז, להיות חוויתית ונחמדה הרבה יותר. ממליצה בחום!

07/05/2019
שתף:
ה
הגר

אדר מורה מדהים! הגעתי אליו לשני שיעורי חיזוק לקראת הבחינה תוך כדי שלמדתי בקורס בקידום. התקשרתי אליו חסרת אמונה שבוע לקראת הבחינה והוא לא נרתע מכך אלא להפך! כבר מהרגע הראשון ידע בדיוק על מה לעבוד והיכן ניתן לחזק ולשפר בפרק זמן כה קצר. בזכותו ניגשתי לבחינה עם אסטרטגיה מדויקת יותר עבורי, עם תחושה רגועה יותר ועם הבנה מעמיקה למימוש הכלים בתחום הכמותי. אדר מורה מעולה ובדיעבד הייתי לומדת רק איתו מההתחלה!

24/04/2019
שתף: