מורה פרטי אדר דובדבני

מורה פרטי אדר דובדבני

מורה ותיק ומנוסה מאוד (14 שנות הדרכת פסיכומטרי). הסיפוק שלי הוא ממיצוי הפוטנציאל של התלמיד - איפה שהשאר לא הצליחו!

בן 37. מעמק יזרעאל. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
 
₪180 לשעה בבית התלמיד
₪180 לשעה בבית המורה
₪180

קצת עליי

אחרי 14 שנות הוראת פסיכומטרי (7 מתוכן באחת החברות הגדולות), למדתי שהמסגרת של הקורס הכיתתי לא מתאימה להרבה תלמידים, ושבקורס אישי וממוקד לצרכי התלמיד אני מצליח להוצא ממנו יותר, להפחית את הלחץ מהמבחן ולשפר את העבודה בזמנים! הלימוד אצלי מתמקד בחשיבה, בשימוש נכון בכלים פסיכומטריים ובניהול זמן חכם, תוך יישום נכון שלהם בתרגול. כמו כן, מעבר לחשיבות העברת החומר בצורה מעולה, אני מקפיד להקנות לתלמיד הרגלי למידה נכונים בבית: בכל שיעור התלמיד יוצא עם דף סיכום שיעור (רשימת מטלות ודגשים), עם הבנת הקשיים והחוזקות שלו ועל מה הוא צריך לעבוד (או לשנות בגישת הפתרון), וכמובן - להיות מסוגל להתמודד עם הדברים כשאני לא לצידו! לימודי הפסיכומטרי יכולים להיות משיעור בודד ועד קורס שלם - הכל לפי צרכיו האישיים התלמיד.

הוספת תגובה

ביקורות

k
keren

אם החלטתם לגשת לפסיכומטרי הדרך היחידה היא דרך שיעורים פרטיים עם אדר. פסיכומטרי היא בחינה שדורשת תרגול רב ותרגול אישי מותאם אחרת ההצלחה לא מקסימלית. בזכות אדר הצלחתי להתקדם כמו שלא חשבתי שאוכל ולמצות את הקישורים שלי. התרגול שלו מותאם בדיוק לפיתוח נקודות חולשה וחיזוק נקודות חוזק. הביטחון שהוא נותן מכין בצורה הטובה ביותר לבחינה. דרך הלימוד שלו מביאה הכרות אמיתית עם הבחינה, ניסוח השאלות. כבר מהשיעורים הראשונים הייתה לי הבנה עמוקה יותר של מהות הבחינה והדרך להצליח בה. מעבר לכל, דרך הלימוד שלו סבלנית, אדיבה ופשוט מקנה ביטחון. אין ספק שבזכותו הגעתי לנקודה בה הבחינה הרגישה שזו עוד סימולציה. אני מודה לו מאוד ובטוחה שכל התלמידים שלו מרגישים כלפיו כזו הערכה. זו הדרך היחידה לנצח את הבחינה!

01/06/2020
שתף:
ד
דניאל

הגעתי לאדר אחרי פעמיים שניגשתי לפסיכומטרי - פעם אחת אחרי קורס באחד המכונים ובשנייה בלימוד עצמי - פשוט אין איך להשוות בין פעמים אלו להכנה הפסיכומטרית שקיבלתי עם אדר. רמת הכרתו את המבחן הזה מעמיקה ביותר, וככה הוא גם מלמד את תלמידיו. למדתי להבין את המבחן, לחשוב את הפסיכומטרי, ובנלווה לכך גם הפחד מהמבחן כ״מפלצת לא מוכרת״ הצטמצמה פלאים. מעבר למקצועיות שאדר ניחן בה, השיעורים לוו באווירה נעימה, כיפית, מצחיקה ומרגיעה, שכפשוטו כמשמעו - כל זה בזכות אדר. אם את/ה מחפש/ת מורה שילמד אותך פסיכומטרי בצורה המקצועית ביותר, ייתן לך יחס אישי, מלא ומעמיק לפי הקשיים והחוזקות שלכם במבחן, אם בא לך שיעורים שמלווים ברצינות ובו זמנית בכיף ובקלילות - אדר הוא הכתובת!

31/05/2020
שתף:
ד
דניאל

מי שחושב על לגשת למבחן הזה שנקרא פסיכומטרי ולקבל את הציון הכי גבוה שהוא מסוגל לקבל, אתם בעמוד הנכון. אדר יודע ללמד איך לפתור פסיכומטרי בצורה שקשה להאמין.אופן הפיתרון של המבחן וההתנהלות האישית מקבלות תפנית חדשה ויתרה מכך, בפרק הכמותי הוא מראה דרכי פיתרון וחשיבה שמחסלות את השאלות הכי קשות בפרק תוך פחות מ20 שניות. אדר לימד אותי איך להיכנס בצורה נכונה לכל שאלה, איזה משפטים חשוב לקרוא, ובנוסף בנה לי אסטרטגיה מותאמת אישית לאיך לפתור את המבחן - לדעת באיזה סדר אני פותר את הפרק, לדעת מתי ואיפה להילחם, ואיך להישאר רגוע וחד לאורך כל המבחן. היחס האישי שקיבלתי בשיעור אחד לא משתווה לעשרה שיעורים בכיתה בקורס. אם תבחרו ללמוד אצלו אתם תיהנו מחברתם של 2 כלבים מקסימים, דוד וגולי. בהצלחה!!

03/01/2020
שתף:
נ
נועה

מורה פשוט אלוף !! נותן הרגשה שאתה התלמיד היחיד. יודע להתאים במדויק את התוכנית לימוד , נותן ביטחון והמון מוטיבציה. תמיד באווירה טובה , סבלנות , אכפת לו מהרגש של התלמיד וחשוב לו שיהיה לתלמיד טוב ושירגיש בנוח והכי חשוב הוא תמיד עם חיוך ענק ! אין אין מורים כאלה !!!

01/01/2020
שתף:
נ
ניצן

אין צורך להסס. אדר הוא המורה שחיפשתם כל חייכם! הייתי אצלו לשני שיעורים בודדים לפני שניגשתי לפסיכומטרי ע''מ לנסות ולשפר את עצמי עוד קצת בכמותי, ואחרי השיעור הראשון הצטערתי על כך שכ''כ מאוחר הגעתי אליו ושלא עשיתי את כל הקורס אצלו. רק ממבט על השירבוטים שלי בסימולציות הוא הצליח להבין ברגע את דרך החשיבה שלי וידע להצביע בדיוק על הנקודות הבעייתיות שצריך לשפר. אחרי שיעור אחד בלבד שיפרתי את הפרקים הכמותיים שלי פלאים. אין עליך אדר.

31/12/2019
שתף:
ה
הודיה

אני הגעתי לאדר דרך האתר. מכיוון שאני גרה רחוק מאדר השיעור מתבצע דרך שיחת ווידאו, לפני השיעור חששתי שאני לא אבין אותו בדרך הזו אך מהר מאוד החששות התפוגגו והכרתי בנאדם ומורה מדהים !! אדר לימד אותי להבין את המבחן ולדעת איך לפעול בכל שאלה בצורה הטובה ביותר, גרם לי להאמין בעצמי וגרם לכך שהשיעורים יהיו מהנים. אני ממליצה מאוד על אדר !!

30/12/2019
שתף:
א
אלעד

הגעתי לאדר דרך האתר, אחרי שיחה של רבע שעה הבנתי שמדובר בבנאדם ומורה מדהים! משלושה שיעורים לקראת הבחינה למדתי המון שיטות ודרכים להתמודד בצורה טובה יותר עם פרקי הכמותי. ממליץ בחום!

30/12/2019
שתף:
ש
שיראל

שמעתי על אדר דרך חברה של חברה של חברה. דיברתי כבר עם כמה מורים ואף אחד לא נשמע לי הנכון. טלפון אחד לאדר, בכלל בשעת ההשכבה של הילדים והיה לי ברור שהוא המורה הנכון עבורי. הניסיון העצום שיש לאדר והבקיאות במבחן היו רק עוד בונוס באישיות מקסימה וכובשת יחד עם שכל חריף. אדר ידע לראות החל מהשיחה המקדימה אפילו לפני השיעור בדיוק מה אני צריכה. במשך חודשיים וחצי הוא סלל יחד איתי את הדרך שלי, בה אני ארגיש בנוח מול המבחן, ואצליח לתת את המקסימום שלי ושאני אשלוט בפסיכומטרי, ולא הוא בי. והכל תוך כדי עידוד, וצחוק, והמון המון אמונה בי. המורה הכי טוב לפסיכומטרי שקיים במדינת ישראל. אני יודעת כבר איפה ללמוד אם אצטרך מועד נוסף :) ממליצה, ממליצה ושוב- ממליצה!!!

29/12/2019
שתף:
ע
עמית

הגעתי לאדר באמצע קורס ביואל גבע. הבנתי שבמכונים הגדולים אין יחס אישי וזה בעצם פס ייצור. מה שמתאים לרוב התלמידים לא התאים לי. אני כ"כ שמח שהגעתי לאדר, אדר זיהה היכן אני מתקשה מהשנייה הראשונה, עזר לי להשתפר ולהגיע להישגים שלא האמנתי שאני מסוגל להגיע אליהם - ושהוא, ההפך ממני,האמין בי ודחף אותי. אני חב לאדר המון מההצלחה שלי וממליץ לכל מי שמעוניין ביחס אישי, חם ומעל הכל מקצועי ללמוד אצל אדר.

06/09/2019
שתף:
ד
דביר

אני וחברה שלי הגענו לאדר לשיעור קבוצתי כשבוע וחצי לפני הבחינה. בהתחלה היינו צריכים חיזוק רק בחיבור, אבל אדר ידע לזהות מהר מאוד איך לחזק אותנו גם בכמותי. תוך מספר שיעורים הוא הרים לנו את החיבור ואת פרק הכמותי ועזר לנו להבין איך להתנהל נכון מבחינת הזמן ומבחינת שחרור שאלות. מעבר למקצועיות אדר אדם נעים וכיפי והאווירה אצלו בשיעור מעולה! מומלץ בחום!

05/09/2019
שתף: