דלג על הניווט

מורה פרטית אגנס מייזל

מורה פרטית אגנס מייזל
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1963
אזור מגורים: 
אזור המרכז
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
מורה מנוסה לשפה הגרמנית
תיאור המורה הפרטי: 
אני נותנת שיעורים פרטים וגם מלמדת גרמנית בקבוצות קטנות (3-5 תלמידים). כל חודשיים בערך אני פותחת קבוצות חדשות. אני מלמדת גרמנית לסטודנטים שרוצים ללמוד בגרמניה, לאנשי עסקים שיש להם קשרים עם גרמניה ולכל אחד שמעוניין לדעת את השפה. קיבלתי את תעודת לימוד גרמנית ממכון גתה, לימדתי בעבר גם בברליץ. עם השנים פיתחתי לי שיטה שהוכיחה את עצמה. אני משלבת אוצר מילים, דיקדוק, כתיבה והרבה דיבור. רואים בקורסים שלי קטעי וידאו ושומעים שיחות בשפה הגרמנית כדי להתרגל לצליל השפה. אני שמה דגש על הגיה נכונה, כי זה מה שמבטיח תקשורת זורמת. הקבוצות נפגשות פעם או פעמיים בשבוע לשיעורים של שעה וחצי עד שעתיים.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לגרמנית - מתחילים, מתקדמים
אזור לימוד: 
תל אביב-יפו, רמת גן - גבעתיים
ערי לימוד: 
תל אביב -יפו
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
50 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 5 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
בקבוצות קטנות יש מצד אחד את האפשרות להתיחס לכל תלמיד ולשים לב איפה החזקות והחולשות שלו ומצד שני יש את היתרון שבקבוצה יש יותר שיחות ויותר אינטראקציה ולימוד בכיף. וכמובן הלימודים בקבוצה יותר זולים!
מחירון מורה פרטי
140 - מחיר בבית המורה
תגובות: 
5
13/07/2018, יעל, 22
מעל 10
למדתי אצל אגנס במשך כ8 חודשים גרמנית, מההתחלה עד מעבר לרמה b1. כיום אני גרה בברלין ולומדת באוניברסיטה בגרמנית, ומקבלת מחמאות על הגרמנית שלי ובפרט על יכולת הדיבור. אגנס מורה מצויינת, סבלנית, מתודית ונעימה והשיעורים איתה היו כיף גדול!