דלג על הניווט

מורה פרטי אבי פרידמן לוי

מורה פרטי אבי פרידמן לוי
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1983
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
משפט מפתח: 
מורה מקצועי וקשוב לאנגלית, לצרפתית, ולעברית - בוגר אוניברסיטת YALE שבארה"ב - בעל 15 שנות נסיון בהוראת שפות בארץ ובחו"ל
תיאור המורה הפרטי: 
שלום:) אני דו-לשוני מגיל 3, וכיום דובר 5 שפות על-בוריין עקב מגורים ולימודים בדרום אמריקה, אירופה וארה"ב. לצד עיסוקי האמנותיים, ובראשם הכתיבה, אני מלמד אנגלית וצרפתית, שבהן התואר הראשון שלי מאוניברסיטת Yale. למדתי גם הוראת אנגלית בסמינר הקיבוצים, אך את רוב הידע שלי צברתי-ואת שיטותי שכללתי-במהלך השנים שבהן אני מלמד, ובהתאם לסטנדרטים גבוהים שאני מציב ואשר נשחקו במערכת החינוך ובבתי-הספר המסחריים להוראת שפות. תחומי ההתמחות שלי: * שיעורי העשרה בשפה, דקדוק וביטחון בדיבור לדוקטורנטים, דיפלומטים, עורכי-דין, אמנים ויזמים * עבודה אינטנסיבית עם טקסטים עיתונאיים וספרותיים+מוסיקה ותרבות כל סדרת שיעורים מותאמת לצרכי התלמיד/ה ולתחומי ענייינו/ה, אך הדגש הוא על הרחבת הידע בשפה ולא על צמצומה למקצועות.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאנגלית - אקדמיה, העשרה, 5 יח"ל, מבחן אמיר, TOEFL, GRE, IELTS, אנגלית מדוברת, אנגלית למבוגרים
מורה פרטי ללשון - תיכון, אקדמיה
מורה פרטי לספרות - 5 יח"ל, אקדמיה
מורה פרטי לעברית - העשרה
מורה פרטי לצרפתית - מתחילים, מתקדמים
אזור לימוד: 
תל אביב-יפו, חולון - בת ים, רמת גן - גבעתיים, הוד השרון והסביבה, רמת השרון - הרצליה, רעננה - כפר סבא
ערי לימוד: 
בני ברק, בת ים, גבעתיים, הוד השרון, הרצליה, חולון, רמת גן, רמת השרון, רעננה, תל אביב -יפו
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 5 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
העשרת אנגלית אינטנסיבית לקבוצות של עד 5 תלמידים העשרת עברית אינטנסיבית לקבוצות של עד 5 תלמידים
מחירון מורה פרטי
180 - מחיר בבית המורה
תגובות: 
5
29/12/2017, רז, 47
מעל 10
אבי לימד את ביתי בת ה15 ואותי בשעורים משותפים. הלימוד היה מעמיק, ומעניין הכולל דיקדוק, אוצר מילים, תרגום שירים ושעורי בית לתרגול. השיעורים עם אבי היו נעימים ובאוירה טובה. אבי איתגר אותנו וכשיטה הציב לנו רף גבוה, כך שתמיד למדנו חומר חדש והתקדמנו בחומר. הגענו ללא ידע כלל ולאחר כ11 שעורים רכשנו ידע בסיסי שאיתו נוכל להמשיך את המסע שלנו בשפה הצרפתית.
5
16/10/2017, Freddie, 26
מעל 10
Avi was my Hebrew teacher over a period of several months. I came to Avi in order to broaden my speaking, reading and writing abilities. Avi proved to be an outstanding teacher, with a deep understanding of the Hebrew language and a passion for teaching. Each lesson we used interesting and contemporary materials, with a attention placed on correcting mistakes,pronunciation, & vocabulary building
5
20/08/2017, הדר, 30
מעל 10
במסגרת לימודי צרפתית באוניברסיטת תל אביב התמודדתי עם קשיי דקדוק, קריאה וחוסר בטחון לדבר את השפה הצרפתית. הגעתי לאבי משיטוט גוגל פשוט מאוד והחלטתי לנסות. אט אט לא רק שהצרפתית השתפרה והפכה קריאה ומדוברת (עד כמה שאפשר..) גליתי מורה ואדם ואדיב וסבלני, דידקטי ומסודר בצורה יוצאת דופן (ועברתי כמה מורין לפניו...), מקדיש את כל-כולו לשיעור ואליי ותמיד נעים ונחמד לי להגיע אליו. אני ממליצה בחום ובאהבה !!!
5
26/04/2017, Itamar, 22
8
מכסה של 5 כוכבים לדירוג המורה להלן היא לא מספקת. הלוואי והיו לרשותי 50. הרגשתי שאני מתנוון בצה"ל. הגעתי לאבי עם רצון ללמוד אנגלית אקדמית ולשפר את יכולות הכתיבה שלי באנגלית. לא יכולתי לפגוע יותר במטרה, ישר ב100 העגול. מעבר לכך שכל שיעור יוצא אני מחויך ומסופק מההתקדמות, מוצא עצמי מתכתב עם אבי יותר ויותר, שואל שאלות ומקבל תשובות מספקות על יתר המידה. אין מרוצה ממני על הבחירה. זהו איגרא רמא.
5
05/12/2016, אירית, 44
מעל 10
אבי הכין תלמידי תיכון לבגרות באנגלית כשהייתי רכזת במרכז לשיפור הישגים לימודיים (בחסות מנהל החינוך של עיריית תל אביב). תוצאות מבחני הבגרות היו מרשימות והראו על שיפור משמעותי בהישגיהם הלימודיים של התלמידים. מלבד המקצועיות של אבי כמורה ודרכי ההוראה היצירתיות שלו, תרמו להצלחת התלמידים גם האמונה שלו בהם, העלאת תחושת המסוגלות העצמית של התלמידים להצליח, העידוד, התמיכה בהם והיחס האנושי. ממליצה בחום!
5
01/12/2016, Eunate, 49
מעל 10
Avi was my Hebrew teacher when I was a PhD student in Israel. We first met as students at the Hebrew University of Jerusalem. He enriched my spoken, reading and speaking skills, as well as my cultural familiarity with Israel and Hebrew. I am now a professor of Hebrew myself at the University of Salamanca, Spain. Avi remains my to-go expert on all matters pertaining to Hebrew language and literatur
5
09/08/2016, רון, 33
9
למדתי עם אבי 9 שיעורי צרפתית במשך כחודש, והייתי מאד מרוצה. באתי עם ידיעה בסיסית בשפה ועם רצון לשפרה, ללא מטרה ספציפית. אבי הבין את רמתי די מהר והתאים את תוכן הלימוד היטב. חומרי הלימוד היו מגוונים ואיכותיים (דקדוק, שירים, חדשות וכו'), ניכר שאבי השקיע והתכונן היטב לכל שיעור. בנוסף, מאד היה נעים לעבוד איתו ברמה האישית, איש סופר נחמד, נעים והוגן. ממליץ בחום.
5
06/02/2016, gula, 52
מעל 10
אבי היה המורה שלי לאנגלית במשך כמעט שנתיים. המקצוע שלי מהנדסת תוכנה והייתי צריכה לעבוד הרבה עם לקוחות בארה"ב. אבי הינו מורה מעולה, כל שיעור היה מוכן מראש ובצורה קפדנית, ובנוסף, בסוף הייתי מקבלת סיכום של החומר הנלמד. אבי הינו בנאדם מאוד מעניין ומכניס תוכן נוסף לשיעורים מעבר לשפה האנגלית. אני ממליצה מאוד על אבי, ויכול להתאים גם כמורה לילדים וגם למבוגרים.
5
26/01/2016, אורית, 41
10
למדתי אצל אבי שיפור אנגלית לקראת לימודים בחו"ל, חיזוק של כללי הדקדוק ותרגול בשיחה. אבי מורה מדהים, אינטיליגנט, משקיען. ניכר הניסיון הרב שיש לו, הידע והחכמה כיצד להתאים את השיעור לתלמיד המסוים. האוירה בשיעור נעימה ומחזקת עם הספקים רבים וניצול של הזמן. אבי דואג שהשיעור יהיה מעניין, הטקסטים מותאמים לתחומי הענין של התלמיד ובכך מעשיר את החוויה ומגביר את הביטחון. ממליצה מאד לכל מטרה וגיל ללמוד אצלו
5
29/12/2015, עדי, 35
מעל 10
אבי פרידמן - לוי מורה נפלא! מלמד עם המון סבלנות ואהבה למקצוע. שיטת הלימוד שלו נעימה ומשרה אווירה נינוחה . יש לו ידע רב והמון ניסיון וזה מאוד מורגש. סביבת הלמידה נוחה ואף מפנקת, דבר שבעיני תורם מאוד לשיעור. בקיצור מומלץ בחום!!!
5
29/12/2015, הילה, 46
מעל 10
מורה איכותי ואינטיליגנטי, מלמד בצורה ששיטתית וברורה. מומלץ בחום
Irene Tosetti
Avi was my Hebrew teacher back in 2010 when I worked in Tel Aviv as a medical doctor at Ichilov Hospital. He is also an outstanding English teacher with an international academic experience. I strongly recommend him for his effective method, kind ways and vast literary culture.
30/08/2016
Lina Morozov
ממליצה לכם בחום על המורה המדהים הזה לאנגלית!!! עליי לציין שהשיעורים איתו היו מעניינים וברמה מקצועית מאוד גבוהה. אבי גילה סבלנות וסובלנות רבה, מה שתרם לאווירה הנינוחה במהלך השיעורים והפחית את הקושי שלי להתמודד עם החרדה שלי שמא לא אצליח לעמוד ברמת הציפיות שהוא תלה בי וגם להיכן שאדרש. במהלך השיעורים ולאחריהם, רמת הנאגלית שלי השתפרה להפליא אף עוד יותר. גם לאחר שבחרתי להפסיק עם השיעורים לזמן מה היה אבי כתובת לכל שאלה,בקשה או קושי שנתקלתי בו. בכל פעם שפניתי אליו, הוא הקדיש לי את מלוא תשומת הלב ונעניתי לשביעות רצוני. שוב אציין שבזכות סגנונו המיוחד והמקצועיות הגבוהה היה אבי מורה שזכות גדולה נפלה בחלקי להיות תלמידתו ואני מאחלת לכל אחד ואחת מכם/ן מורה כמוהו!!! במקרה שלי האנגלית שלי לא הייתה מהגרועות שיש מלכתחילה ויחד עם זאת תמיד שאפתי לשפר אותה אף עוד יותר ולהביאה לרמת שפת אם. אבי סייע לי לחדד את אותן הפינות בהן נזקקתי לעזרה. היו לי בעברי גם ניסיונות אחרים ואבי נמנה עם קבוצת בודדים תחת הקטגוריה של "משהו אחר לגמרי", מאלה שמשאירים טעם מתוק ו"רעב" לעוד. מדובר באדם עם המון סבלנות,חוכמה,ניסיון,רגש ואינטואיציה שלא חסך ממני דבר, לא במעמד השיעורים,לא בשיח הטלפוני ולא בהתכתבויות. אבי מלמד בשיטות ייחודיות המותאמות בהתאם לצורכי אותו תלמיד והשיעורים עימו מתנהלים בצורה אפקטיבית המעניקה המון ביטחון. אל תחשבו פעמיים, אבי הוא הכתובת!!!
07/01/2016
Yulia Dashevsky
הייתי צריכה לשפר את האנגלית שלי (דקדוק, כתיבה ויכולת לנהל שיחה), מצאתי אבי דרך אינטרנט והיתי מאוד מרוצה - אבי מורה מאוד רציני, השיעורים שלו מלאים תוכן ועיניין, הוא בונה אותם על סמך האישיות של התלמיד והמטרה שלו, הוא מגוון בחומר - פעם זה מאמר מהעיתון, פעם זה שיר, פעם ספר חוץ מזה אבי בן אדם מאוד מעניין ופוזיטיבי שהופך את השיעורים מי משהו שאתה חייב לעשות למשהו שאתה נהנה לעשות. מאוד ממליצה על אבי (גם עשיתי את זה בעבר - החברה שלי גם לקחה אצלו שיעורים והיתה מרוצה).
26/01/2016