מורה פרטי אבי פרידמן לוי

מורה פרטי אבי פרידמן לוי

מורה מקצועי וקשוב לאנגלית, לצרפתית, ולעברית - בוגר אוניברסיטת YALE שבארה"ב - בעל 15 שנות נסיון בהוראת שפות בארץ ובחו"ל

בן 37. מתל אביב-יפו. בוגר אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
 
₪180 לשעה בבית המורה
₪180

קצת עליי

שלום:) אני דו-לשוני מגיל 3, וכיום דובר 5 שפות על-בוריין עקב מגורים ולימודים בדרום אמריקה, אירופה וארה"ב. לצד עיסוקי האמנותיים, ובראשם הכתיבה, אני מלמד אנגלית וצרפתית, שבהן התואר הראשון שלי מאוניברסיטת Yale. למדתי גם הוראת אנגלית בסמינר הקיבוצים, אך את רוב הידע שלי צברתי-ואת שיטותי שכללתי-במהלך השנים שבהן אני מלמד, ובהתאם לסטנדרטים גבוהים שאני מציב ואשר נשחקו במערכת החינוך ובבתי-הספר המסחריים להוראת שפות. תחומי ההתמחות שלי: * שיעורי העשרה בשפה, דקדוק וביטחון בדיבור לדוקטורנטים, דיפלומטים, עורכי-דין, אמנים ויזמים * עבודה אינטנסיבית עם טקסטים עיתונאיים וספרותיים+מוסיקה ותרבות כל סדרת שיעורים מותאמת לצרכי התלמיד/ה ולתחומי ענייינו/ה, אך הדגש הוא על הרחבת הידע בשפה ולא על צמצומה למקצועות.

הוספת תגובה

ביקורות

ה
הילה

אבי מורה מקסים, חכם ורגיש! הוא עזר לי מאוד בשיפור האנגלית בדיבור ובכתיבה למטרות אקדמיות. מעבר לידע והגישה המקצועית, פגשתי איש תרבות ובן שיח מרתק שהפך כל שיעור למפגש מאוד מעשיר.

20/12/2019
שתף:
י
יעל

אני לומדת אצל אבי צרפתית כבר יותר משנה, ופשוט כיף להגיע לשיעור! אבי משקיע שכל שיעור יהיה מעניין, ומשלב כמה דרכי לימוד שונות - אימון על דיבור בע״פ, יחד עם הרחבת אוצר מילים ודקדוק, קריאה (כתבות עדכניות, וסיפורת), מוזיקה וכדומה. אבי מורה מאוד מנוסה בעל ידע רב - וחשוב לא פחות, הוא מאוד אכפתי! ממליצה בחום!

15/12/2019
שתף:
ר
רז

אבי לימד את ביתי בת ה15 ואותי בשעורים משותפים. הלימוד היה מעמיק, ומעניין הכולל דיקדוק, אוצר מילים, תרגום שירים ושעורי בית לתרגול. השיעורים עם אבי היו נעימים ובאוירה טובה. אבי איתגר אותנו וכשיטה הציב לנו רף גבוה, כך שתמיד למדנו חומר חדש והתקדמנו בחומר. הגענו ללא ידע כלל ולאחר כ11 שעורים רכשנו ידע בסיסי שאיתו נוכל להמשיך את המסע שלנו בשפה הצרפתית.

29/12/2017
שתף:
F
Freddie

Avi was my Hebrew teacher over a period of several months. I came to Avi in order to broaden my speaking, reading and writing abilities. Avi proved to be an outstanding teacher, with a deep understanding of the Hebrew language and a passion for teaching. Each lesson we used interesting and contemporary materials, with a attention placed on correcting mistakes,pronunciation, & vocabulary building

16/10/2017
שתף:
ה
הדר

במסגרת לימודי צרפתית באוניברסיטת תל אביב התמודדתי עם קשיי דקדוק, קריאה וחוסר בטחון לדבר את השפה הצרפתית. הגעתי לאבי משיטוט גוגל פשוט מאוד והחלטתי לנסות. אט אט לא רק שהצרפתית השתפרה והפכה קריאה ומדוברת (עד כמה שאפשר..) גליתי מורה ואדם ואדיב וסבלני, דידקטי ומסודר בצורה יוצאת דופן (ועברתי כמה מורין לפניו...), מקדיש את כל-כולו לשיעור ואליי ותמיד נעים ונחמד לי להגיע אליו. אני ממליצה בחום ובאהבה !!!

20/08/2017
שתף:
I
Itamar

מכסה של 5 כוכבים לדירוג המורה להלן היא לא מספקת. הלוואי והיו לרשותי 50. הרגשתי שאני מתנוון בצה"ל. הגעתי לאבי עם רצון ללמוד אנגלית אקדמית ולשפר את יכולות הכתיבה שלי באנגלית. לא יכולתי לפגוע יותר במטרה, ישר ב100 העגול. מעבר לכך שכל שיעור יוצא אני מחויך ומסופק מההתקדמות, מוצא עצמי מתכתב עם אבי יותר ויותר, שואל שאלות ומקבל תשובות מספקות על יתר המידה. אין מרוצה ממני על הבחירה. זהו איגרא רמא.

26/04/2017
שתף:
א
אירית

אבי הכין תלמידי תיכון לבגרות באנגלית כשהייתי רכזת במרכז לשיפור הישגים לימודיים (בחסות מנהל החינוך של עיריית תל אביב). תוצאות מבחני הבגרות היו מרשימות והראו על שיפור משמעותי בהישגיהם הלימודיים של התלמידים. מלבד המקצועיות של אבי כמורה ודרכי ההוראה היצירתיות שלו, תרמו להצלחת התלמידים גם האמונה שלו בהם, העלאת תחושת המסוגלות העצמית של התלמידים להצליח, העידוד, התמיכה בהם והיחס האנושי. ממליצה בחום!

05/12/2016
שתף:
E
Eunate

Avi was my Hebrew teacher when I was a PhD student in Israel. We first met as students at the Hebrew University of Jerusalem. He enriched my spoken, reading and speaking skills, as well as my cultural familiarity with Israel and Hebrew. I am now a professor of Hebrew myself at the University of Salamanca, Spain. Avi remains my to-go expert on all matters pertaining to Hebrew language and literatur

01/12/2016
שתף:
ר
רון

למדתי עם אבי 9 שיעורי צרפתית במשך כחודש, והייתי מאד מרוצה. באתי עם ידיעה בסיסית בשפה ועם רצון לשפרה, ללא מטרה ספציפית. אבי הבין את רמתי די מהר והתאים את תוכן הלימוד היטב. חומרי הלימוד היו מגוונים ואיכותיים (דקדוק, שירים, חדשות וכו'), ניכר שאבי השקיע והתכונן היטב לכל שיעור. בנוסף, מאד היה נעים לעבוד איתו ברמה האישית, איש סופר נחמד, נעים והוגן. ממליץ בחום.

09/08/2016
שתף:
g
gula

אבי היה המורה שלי לאנגלית במשך כמעט שנתיים. המקצוע שלי מהנדסת תוכנה והייתי צריכה לעבוד הרבה עם לקוחות בארה"ב. אבי הינו מורה מעולה, כל שיעור היה מוכן מראש ובצורה קפדנית, ובנוסף, בסוף הייתי מקבלת סיכום של החומר הנלמד. אבי הינו בנאדם מאוד מעניין ומכניס תוכן נוסף לשיעורים מעבר לשפה האנגלית. אני ממליצה מאוד על אבי, ויכול להתאים גם כמורה לילדים וגם למבוגרים.

06/02/2016
שתף: