מורה פרטי אבי עדן

מורה פרטי אבי עדן

עזרה בעבודות בית. לימוד תוך הבנת החומר ופישוט הפתרון. תואר בכלכלה חשבונאות בהצטינות מצטין דיקן ומתרגל בעבר.

בן 34. מתל אביב-יפו. מכללה - המרכז הבינתחומי.
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

עזרה בעבודות בית. שיטה של הבנה עמוקה ונכונה של החומר תוך שילוב שיטות פתרון פשוטות ככל שניתן על מנת להבטיח הצלחה במבחן, מציאת הנקודה החלשה אצל התלמיד והכוונת השיעור בהתאם. התלמיד יוצא עם סיכום כתוב של נקודות המפתח בשיעור. ניסיון של 5 שנים בהוראה ותרגול באקדמיה עם תוצאות מוכחות. מתן בסיס נכון וחשוב שישמש את הסטודנט במהלך התואר! התמחות גם בקורסי הכלכלה והחשבונאות לכאלה שאינם לומדים כלכלה וחשבונאות ע"י הקניית הבנה לבסיס המקצוע באופן זריז ומקצועי, דבר המאפשר לעבור את המבחנים אפילו עם ידע קודם אפסי. -עזרה וליווי בכתיבת עבודות סמינריונים ושיעורי בית להגשה. -עזרה בערעורים. - מלמד גם את בחינות רשות לני"ע

חוות דעת

מ
מני

הגעתי לאבי חודש וחצי לפני המבחנים דיי אבוד מכמות החומר, לאחר מרתון של 10 שיעורים בחשבונאות וכלכלה ועם הרבה סבלנות והסברה עברתי את 2 המבחנים בהצלחה !!! מורה תותח, סבלני ומומלץ מאוד !!

17/11/2019
שתף:
י
יונתן

ממליץ על אבי בחום, הגעתי אליו חסר כל ידע בדוחות כספיים. הסביר היטב את החומר הנחמד וניכר שהוא שולט מאד באל עולם החשבונאות. בזכותו קיבלתי ציון 98 סופי בקורס - תואר שני. ממליץ בחום בחום!

06/09/2019
שתף:
ע
עדי

אבי מורה תותח ובחור מקסים! ליווה אותי לאורך שנת ההשלמה. בקיא בחומר בצורה בלתי רגילה, ויותר חשוב מכך יודע להעביר את הידע, להיכנס לראש התלמיד ולהסביר את הסוגיות המורכבות בפשטות ובבהירות. אין ספק שהצלחתי לעבור את הסופיות ובחינות המועצה במועד הראשון הרבה בזכותו! ממליצה בחום.

19/06/2019
שתף:
א
אלחי

מורה שמסביר בצורה הכי טובה למבחני מועצה שזה דרך ההבנה, יחס טוב והסברים מדוייקים! 10/10

20/05/2019
שתף:
מ
מאור

הגעתי לאבי ערב לפני מבחן בקורס כלכלה למנהלים. בשלוש שעות הצלחנו ללמוד קורס שלם ולהוציא 80 במבחן יום למחרת! אלוף שאין דברים כאלה , ממליץ בחום!

26/02/2019
שתף:
ל
לירון

הגעתי אל אבי מבולבל וקצת לא בפוקוס בחומר הנלמד והוא עשה לי סדר בראש והיה מאוד סבלני, נותן מלא דוגמאות מהיום יום שמאוד מקלות על הנושאים הרבים שקיימיך בקורס, מאוד נעים בוויב שלו וגם מבריק מבחינת הידע והקשב, ממליץ בחום!

18/07/2018
שתף:
י
יוני

הגעתי אל אבי כחודש לפני המבחן שלי במבוא למאקרו כלכלה, מבחן קשה עם מרצה קשה. במספר קטן של שיעורים כפולים הצלחתי בעזרת אבי להבין את החומר המסובך ועברתי את המבחן בהצלחה. אבי אחראי ואכפתי וייתן את כל כולו על מנת שתצליח לעבור את הקורס.

25/06/2018
שתף:
י
יואב

הגענו לאבי בתקופת המבחנים בחוסר ביטחון בחומר הנלמד בקורס. אבי התותח הצליח לפשט עבורנו את החומר הנלמד ולהנגיש אותו באופן המיטבי. הבנו את החומר והצלחנו להשיג הישגים מצויינים במבחן! אין ספק שאבי הציל אותנו ואף הצליח, בעזרת הסבריו הפשוטים אך מעמיקים, לגרום לנו להבין את החומר ברמת חשיבה גבוהה מאוד. בנוסף, אבי לימד אותנו טריקים וטיפים נהדרים להצלחה במבחן. אבי תותח אמיתי!

01/04/2018
שתף:
א
אבי

הגענו לאבי שני סטודנטים מבולבלים מכמות החומר והנוסחאות מכל הסמסטר. תוך שעה אחת בלבד אבי סידר לנו את כל הבסיס! לקחנו 5 שיעורים של כשעתיים וסגרנו את כל החומר! ממצב של חוסר אונים הגענו למצב של שליטה בחומר והציונים במבחן היו בהתאם! אבי מורה מדהים! דואג ואכפתי! תמיד הולך לכיוון התלמיד, מתאים את צורת הלימוד ולא חוסך בהסברים מעמיקים! אבי אתה תותח!

01/04/2018
שתף:
ע
ענבר

לקחתי שני שיעורים אצל אבי לאחר שנכשלתי במועד א והשיפור היה מטורף. אבי הסביר את החומר בצורה מפורטת ופשוטה תוך מתן טיפים לפתרון שאלות בצורה הטובה והברורה ביותר. ממליצה בחום.

18/03/2018
שתף: