מורה פרטי אבישי מור

מורה פרטי אבישי מור

מורה מקצועי ומנוסה לגיטרה(כל הסוגים)וגיטרה בס. בלוז,רוק,פאנק,רגאיי,ג'אז.. מלמד "עוד"(כלי נגינה מזרחי).מלמד קיובייס

בן 45. מאזור השרון והסביבה. בוגר בית ספר - בית ספר בארץ.
 
₪130 לשעה בבית המורה
₪130

קצת עליי

אבישי מור:מנגן בכלי מיתר ויוצר. הקליט והופיע עם הרכבים ואומנים רבים .בינהם:יהושע לימוני,עופר פריאון,יאיר גדסי, להקת circle trip ועוד.הוציא גם 2 אלבומי סולו. אבישי מלמד נגינה ומוסיקה כבר 20 שנה בבתי ספר ובאופן פרטי.בסגנון מהנה ויחודי עם דגש על יצירה ואילתור,תוך שילוב בסדנאות הרכב והקלטות. הנה תגובתו של תלמיד לפוסט של אבישי בפייסבוק:"Yariv Miller: אבישי הוא לא רק מורה למוסיקה, הוא מנהיג מוסיקלי, מדריך בשבילים קסומים של מנגינות, סגנונות, אלתור ויצירה. הידע המגוון והנרחב שלו בכלי נגינה, סגנונות, האהבה שלו למוסיקה והחיבור הרוחני העמוק שלו למה שהוא מלמד ועושה פשוט מעוררי השראה!! אני ממליץ בחום!!! אבישי הוא המורה שלי כבר מעל 3 שנים והכניס לי ולילדיי אושר גדול לחיים.תודה לך אבישי"

הוספת תגובה

ביקורות

ק
קובי

הכרתי אדם/מורה מדהים ,גישה לתלמיד והעברת השיעור עד הפרט הקטן ביותר,ממולץ בחום לכל אחד ולכל הגלאים. אדם עם אישיות שכייף להתחבר אליה פשוט מקסים ומורה מצוין. תודה אבישי.

18/12/2018
שתף:
נ
ניר

אבישי הוא מורה מדהים, מלמד מוסיקה עם המון סבלנות ואהבה, ידע רב במגוון כלים, ובדרכו הייחודית הצליח ללמד ולהכניס אותי לעולם המוסיקה. שמח שניתנה לי האפשרות להכיר את אבישי וללמוד ממנו. ממליץ לכם בחום..

18/12/2018
שתף:
ע
עמית

אני לומד אצל אבישי כבר ארבע שנים, איש מגניב חביב וחכם בהמון מקצועות מוזיקליים (עוד, בס, תופים, תוכנות הקלטה וסאונד, גיטרה ועוד מגוון כלים מסוגים שונים ומגוונים), מלמד מצויין וההתקדמות איתו מצויינת. הוא שיפר אותי בהכל והרבה- שמיעה, טכניקה, תאוריה, וגם לימד אותי קצץ קיובייס, תופים, ובס. מורה אדיר שכיף לבוא לשיעורים איתו. מיקצוען לחלוטין! אני מאוד ממליץ לפנות אליו בלי לחשוב פעמיים!

18/12/2018
שתף:
א
אילון

אני לומד אצל אבישי במשך שנה וחצי, ואין מה לומר פשוט מורה מקצועי וברמה גבוה, שלא שוכח גם להעביר את החוויה שבנגינה ואת הכיף שיש במוזיקה, אנשים לא מאמינים שאני מנגנן רק שנה וחצי, בקצב התקדמות מהיר כזה, שכבר ביקשו ממני להקליט את העוד לכמה שירים. בהחלט מורה נהדר.

18/12/2018
שתף:
י
יהב

אני לומד עם אבישי כבר כמעט שנה מעבר למורה לגיטרה הוא גם חבר ואיש שיחה, בן אדם כיפי ומקסים עם כישרון מוזיקלי מטורף, אני יכול להגיד שלפני שפגשתי את אבישי לא ידעתי לנגן כלל ואחרי תקופה שאני איתו אני שולט ומבין הרבה דברים מורה מדהים ממליץ בחום!!!!!!

18/12/2018
שתף:
י
יהלי

אני לומד גיטרה אצל אבישי במשך שנה. אני מרגיש שהתקדמתי מאוד בקצב מהיר. אבישי מורה ובן אדם טוב, בעל ידע רב במוזיקה.

22/10/2017
שתף:
ג
גילי

בני יהלי לומד אצל אבישי מזה שנה. במהלך השנה ראינו מעבר להתקדמות המהירה בנגינה, גם את האהבה וההתעניינות ההולכת וגוברת במוסיקה, וכל זה הודות לאבישי!. אבישי הוא מורה הקשוב לילד ולטעם המוסיקלי שלו, הוא נחמד, מקצועי ואני ממליצה עליו בחם. מורה מצויין!

22/10/2017
שתף:
נ
ניר

למדתי אצל אבישי כ 4 שנים ובמהלכן התפתחתי בפן המוזיקלי ובפן הפנימי רבות. מעבר למורה טוב אבישי הוא גם בן אדם מדהים וממליץ לכל אחד ללמוד ולהתפתח ביחד איתו

22/10/2017
שתף:
o
ory

אבישי מלמד את בנינו זו השנה השלישית. אבישי הינו מורה מדהים, המלמד מכל הלב ורואים זאת בתוצאות. אבל יותר מזה שהוא מורה הוא מחנך, ערכי ואיכפתי שיודע להתחבר לתלמידיו (וגם להורים...) ומאמין בהם. ממליצים בחום !!!

17/09/2016
שתף:
ע
עידן

מומלץ בחום ! הבן שלי לומד אצל אבישי כבר שנה שניה ברצף, מאוד מאוד מרוצה והתוצאות נשמעות הייטב, בני אף נמצא במגמת מוסיקה בבית ספרו וקיבל מחמאות רבות על המורה שלו לגיטרה (אבישי) התאוריה ואופן הלימוד. אבישי מלמד להיות מוזיקאי ונותן לתלמידיו נסיון על מספר כלים, מורה עשיר בידע ובעל גישה מדהימה... ממליץ בחום גדול מאוד..

14/09/2016
שתף: