מורה פרטי אביחי בראל

מורה פרטי אביחי בראל

הייטקיסט מהטכניון ומורה פרטי לפיזיקה ומתמטיקה. מקצועי, יסודי ומנוסה (16 שנים). שיטת לימוד מיוחדת. ביחד ננצח את המבחן! :)

בן 33. מנתניה. אוניברסיטה - הטכניון.
 
₪160 לשעה בבית התלמיד
₪160

קצת עליי

מסי ורונאלדו שחקנים טובים, אך האם הם שווים משהו ללא כושר? כך גם במתמטיקה ופיזיקה. במקרה הטוב, הצלחנו לפתח את המשוואות, אבל איך נפתור אותן ללא כושר אלגברי? כל תרגיל בנוי מ-שכל (בניית משוואות) וטכניקה (פתרונן). באלגברה, לא צריך שכל. ה״קילומטראז׳ האלגברי״, הנסיון שצברנו במהלך הדרך, הוא זה שיקבע האם כל ה-שכל שהפעלנו בתחילת התרגיל, יתורגם לציון טוב או לא. במהלך השיעור אנחנו נעבוד בשיטת ה-גם וגם. גם נבנה משוואות וגם נצלול לאלגברה. גם רקע תיאורטי, וגם תרגול מעמיק. ותזכרו, מתמטיקה לא משננים, זה לא מבחן בהסטוריה. אין צורך לזכור כלום. אם הייתי יודע לזכור דברים, הייתי היום רופא, לא הייטקיסט. במקצועות הריאלים, יש צורך בהבנה, הפנמה ויישום החוקיות. אני מבטיח לכם ציון חלומי אם רק תראו נכונות ללמידה :)

חוות דעת

n
naor

אביחי מורה מדהים, הוא יודע להסביר דברים מאוד מורכבים בצורה מאוד פשוטה ולגרום לי להבין את הנושא לעומק, ולא רק לשנן נוסחאות. (בין אם זה מתמטיקה או פיזיקה). כיף מאוד ללמוד איתו והתוצאות בהתאם - 93 סופי ב-5 יחידות מתמטיקה ן-91 סופי ב-5 יחידות פיזיקה. הוא תמיד מוכן לכל שאלה ופותר הכל בצורה מאוד אלגנטית ויסודית, קל מאוד ללמוד ממנו. שווה כל שקל!!!

17/11/2021
שתף:
R
Roni

מורה מדהים, עברתי אצל מספר מורים עד שהגעתי לאביחי, הוא הצליח להכין אותי למבחן בפיזיקה שלא ידעתי אליו כמעט כלום תוך 2 שיעורים, ממליצה בחוםם!!

08/11/2021
שתף:
y
yuval

את הבגרות צלחתי לגמרי בזכות אביחי!!! הוא יודע להעביר את השיעור ברמת רצינות מקסימלית ובאותו זמן מנגיש את החומר בול לרמת הבנה שלי וגורם להכל להיות הגיוני ופשוט

30/10/2021
שתף:
א
אברהם

מורה פצצה לימד אותי אהבה והבנה למתמטיקה שעד היום השיעוריםצשלו צרובים לי בראש(לפני עשור) שהובילו אותי להיות מהנדס ומורה פרטי בעצמיי הצלחה והנאה מובטחים!

30/10/2021
שתף:
D
Dima

אביחי מדהים, בא עם גישה אישית, נותן דוגמאות מהחיים (אפילו שזה מתמטיקה). יודע להרים מוטיבציה תוך כדי הלימודים מהניסיון האישי שלו בעבודה. פשוט כיף ללמוד איתו והתוצאות בהתאם!

13/10/2021
שתף:
S
Shabi

עברתי המון מורים עד שהגעתי לאביחי שפשוט הטיס אותי ברמה וישר הבין איפה הבעיות המתמטיות/פיזיקליות שלי ופשוט תיקן הכל. מקצוען חסר פשרות שבזכותו סיימתי 5 יח' כנגד כל הסיכויים. חוויית למידה אחרת, ממליץ בחום

13/10/2021
שתף:
t
tomer

מורה מדהים שגרם לי לשלוט בכל תרגיל שהבאתי לו. מורה שהייתי רוצה שיהיה בבית הספר שלי.

12/10/2021
שתף:
ע
עידו

אביחי קשוב מאוד לתלמיד, מורה רציני מאוד. מספיקים הרבה בשיעורים איתו והמחיר די מצחיק ביחס למורים פרטיים אחרים. איכות גבוהה ומחיר סביר ומטה.

11/10/2021
שתף:
ע
ענת

מסביר טוב. קל לעקוב אחריו. מראה כל מיני דרכים להגיע לתשובה. מכוון איך צריך לענות בבגרות עצמה. מורה רגוע.

27/04/2021
שתף:
א
אורלי

בני נעזר בו במתמטיקה 5 יחידות. מקצוען אמיתי, שולט בחומר בעיניים עצומות, יודע להסביר וסבלני. בני ממליץ בחום.

23/02/2021
שתף: