מורה פרטי אביב גרובר

מורה פרטי אביב גרובר

מורה מנוסה וקשוב לערבית ומתמטיקה. בוגר 5 יח"ל ערבית ומתמטיקה בהצטיינות, בוגר ומפקד לשעבר בקורס ערבית ב8200. גם אונליין!

בן 27. מתל אביב -יפו. בוגר בית ספר - בית ספר בארץ.
 
₪130 לשעה בבית התלמיד
₪130 לשעה בבית המורה
₪130

קצת עליי

שלום, שמי אביב גרובר, מורה מנוסה וקשוב לערבית ומתמטיקה. בוגר 5 יח"ל ערבית ומתמטיקה בהצטיינות, בוגר ומפקד לשעבר בקורס ערבית ב8200. בעל ניסיון רב בהוראת מתמטיקה וערבית(מגיל 18), בתרגום ערבית ספרותית גבוהה ובחקר המתמטיקה. בעל שפה משותפת עם ילדים ונוער, מתאים את עצמי באופן אישי לכל תלמיד ותלמיד ובונה תכנית לימודים אישית מותאמת לכל אחד. מכין לבגרות, למבחני מודיעין של צה"ל, לתואר במזרח תיכון ומלמד למטרות העשרה ועזרה בלימודים. אני מאמין ואוהב את מה שאני עושה ולכן גם תלמידיי נהנים מהשיעורים ולומדים לאהוב את נושאי הלימוד. כל תלמיד שלי מקבל את את מלוא תשומת הלב גם מעבר לשעות הלימוד. אשמח להיות שותף שלך בדרך להצלחה!

הוספת תגובה

ביקורות

ט
טל

אביב עזר לי מאוד בלימודים בערבית 5 יחל, הוא מסביר את החומר בצורה מדהימה ומאוד כיף ללמוד איתו.

16/05/2020
שתף:
E
Edith

אביב מורה מעולה לערבית. מכין מצוין לבגרות ברמת 5 יח"ל. מקצועי ונעים

04/05/2020
שתף:
י
יואב

אביב מורה נהדר, הגעתי אליו עם נכשל בערבית ואחרי כמה שבועות איתו כבר הגעתי לציונים מאוד גבוהים. מעבר לכך חווית הלמידה איתו מהנה ביותר.

03/05/2020
שתף:
ש
שקד

לאביב הגעתי כשאני לא יודע את האותיות בערבית. חודש וחצי הספיק לו ללמד אותי בצורה חוויתית מהנה וממשית בשביל להשלים חומר של ארבע שנים!!! עכשיו אחרי חודשיים אני נמצא בפור על הכיתה וכל הילדים בכיתה מבקשים את המספר של אביב. בקיצור המורה הכי טוב שהיה לי מעבר לזה שהוא מורה מצויין בן אדם כל כך מעניין וכל שיעור איתו זה לצאת בהרגשה טובה. הדרך שהוא מעביר את החומר זאת דרך כל כך מעניינת ולא נשכחת.

01/12/2019
שתף:
.
.

אביב מורה מצויין, קשוב ומקצועי ביותר. מידע מאוד מצומצם בחומר התקדמתי לידע נרחב יותר תוך מספר שיעורים בלבד. ממליצה בחום:)

01/12/2019
שתף:
י
יונתן

אביב מורה מדהים הוא תמיד דואג להסביר הכל בצורה הכי טובה שיש וגורם לך להבין את החומר מהר בלעדיו לא הייתי עובר את הבגרות

15/08/2019
שתף:
ע
עומר

לפני שהגעתי לאביב היה לי ספק אם אעבור את הבגרות , אך לאחר כמה שיעורים השתפרתי ואפילו התעניינתי בחומר הנלמד . השיעורים עם אביב היו מאוד מהנים ומעשירים . אביב מורה מקצועי ואכפתי , בזכותו הצלחתי לעבור את הבגרות . ממליצה בחום

03/06/2019
שתף:
נ
נילי

אביב באמת מורה מלך, כל הכיתה שלי הייתה במצב על הפנים ברמה של אי הגשה לבגרות והמורה שלנו הפנה אותנו לאביב מאז ההתקדמות בחומר הייתה מהירה וטובה, אביב סופר אכפתי ותמיד בודק שכולם בעניינים!

30/05/2019
שתף:
א
איריס

ביתי תלמידת כיתה ז' הגיעה לאביב עם ציון נכשל בערבית לאחר 3 שיעורים עימו היא קיבלה ציון 90 במבחן גדול מרכז בערבית. ממליצה בחום!!!!

06/03/2019
שתף:
נ
נדב

אני ממליץ בחום על אביב כי הוא מורה מדהים שיודע ללמד ולהסביר את החומר בצורה מעולה ומעמיקה אין ספק שהוא עוזר לי להשתפר ולצבור ביטחון. בנוסף הוא סבלני,חברותי ונעים מאוד ללמוד איתו. לכל מי שצריך חיזוק ועזרה אין ספק שכדאי לו לקחת שיעורים אצל אביב.

25/02/2019
שתף: