מורה פרטי אביב גרובר

מורה פרטי אביב גרובר

מורה מנוסה וקשוב לערבית ומתמטיקה. בוגר 5 יח"ל ערבית ומתמטיקה בהצטיינות, בוגר ומפקד לשעבר בקורס ערבית ב8200.

בן 27. מתל אביב -יפו. בוגר בית ספר - בית ספר בארץ.
 
₪140 לשעה בבית התלמיד
₪130 לשעה בבית המורה
₪130-140

קצת עליי

שלום, שמי אביב גרובר, מורה מנוסה וקשוב לערבית ומתמטיקה. בוגר 5 יח"ל ערבית ומתמטיקה בהצטיינות, בוגר ומפקד לשעבר בקורס ערבית ב8200. בעל ניסיון רב בהוראת מתמטיקה וערבית(מגיל 18), בתרגום ערבית ספרותית גבוהה ובחקר המתמטיקה. בעל שפה משותפת עם ילדים ונוער, מתאים את עצמי באופן אישי לכל תלמיד ותלמיד ובונה תכנית לימודים אישית מותאמת לכל אחד. מכין לבגרות, למבחני מודיעין של צה"ל, לתואר במזרח תיכון ומלמד למטרות העשרה ועזרה בלימודים. אני מאמין ואוהב את מה שאני עושה ולכן גם תלמידיי נהנים מהשיעורים ולומדים לאהוב את נושאי הלימוד. כל תלמיד שלי מקבל את את מלוא תשומת הלב גם מעבר לשעות הלימוד. אשמח להיות שותף שלך בדרך להצלחה!

הוספת תגובה

ביקורות

ש
שקד

לאביב הגעתי כשאני לא יודע את האותיות בערבית. חודש וחצי הספיק לו ללמד אותי בצורה חוויתית מהנה וממשית בשביל להשלים חומר של ארבע שנים!!! עכשיו אחרי חודשיים אני נמצא בפור על הכיתה וכל הילדים בכיתה מבקשים את המספר של אביב. בקיצור המורה הכי טוב שהיה לי מעבר לזה שהוא מורה מצויין בן אדם כל כך מעניין וכל שיעור איתו זה לצאת בהרגשה טובה. הדרך שהוא מעביר את החומר זאת דרך כל כך מעניינת ולא נשכחת.

01/12/2019
שתף:
.
.

אביב מורה מצויין, קשוב ומקצועי ביותר. מידע מאוד מצומצם בחומר התקדמתי לידע נרחב יותר תוך מספר שיעורים בלבד. ממליצה בחום:)

01/12/2019
שתף:
י
יונתן

אביב מורה מדהים הוא תמיד דואג להסביר הכל בצורה הכי טובה שיש וגורם לך להבין את החומר מהר בלעדיו לא הייתי עובר את הבגרות

15/08/2019
שתף:
ע
עומר

לפני שהגעתי לאביב היה לי ספק אם אעבור את הבגרות , אך לאחר כמה שיעורים השתפרתי ואפילו התעניינתי בחומר הנלמד . השיעורים עם אביב היו מאוד מהנים ומעשירים . אביב מורה מקצועי ואכפתי , בזכותו הצלחתי לעבור את הבגרות . ממליצה בחום

03/06/2019
שתף:
נ
נילי

אביב באמת מורה מלך, כל הכיתה שלי הייתה במצב על הפנים ברמה של אי הגשה לבגרות והמורה שלנו הפנה אותנו לאביב מאז ההתקדמות בחומר הייתה מהירה וטובה, אביב סופר אכפתי ותמיד בודק שכולם בעניינים!

30/05/2019
שתף:
א
איריס

ביתי תלמידת כיתה ז' הגיעה לאביב עם ציון נכשל בערבית לאחר 3 שיעורים עימו היא קיבלה ציון 90 במבחן גדול מרכז בערבית. ממליצה בחום!!!!

06/03/2019
שתף:
נ
נדב

אני ממליץ בחום על אביב כי הוא מורה מדהים שיודע ללמד ולהסביר את החומר בצורה מעולה ומעמיקה אין ספק שהוא עוזר לי להשתפר ולצבור ביטחון. בנוסף הוא סבלני,חברותי ונעים מאוד ללמוד איתו. לכל מי שצריך חיזוק ועזרה אין ספק שכדאי לו לקחת שיעורים אצל אביב.

25/02/2019
שתף:
ג
גילת

אחרי 2 שיעורים הילד שלי הגיע מאפס ידע ל102 במבחן!!! אביב בחור מקסים! סופר מקצועי, מסביר את החומר בצורה מעולה! היה שווה להגיע מגבעתיים בשני אוטובוסים לכל כיוון. התוצאה מדברת בעד עצמה. אנחנו נמשיך כמובן עם אביב למאיות הבאות..

01/01/2019
שתף:
ה
הילה

אביב מורה ברמה מאד מאד גבוהה, יודע להסביר כל חומר במתמטיקה, נותן טיפים לקראת בחינה, יש לו הרבה סבלנות ותמיד זמין לשאלות.

01/01/2019
שתף:
ר
רחלי

אנחנו עם אביב מתחילת השנה כמעט לפני שהתייאשנו ממורים פרטיים (: מהשיעור הראשון הבנו שהגענו למקום הנכון. מורה מצוין, סבלני, חכם, רגיש ומשקיען. נותן המון בטחון. השיפור ניכר, הבטחון עלה והחשבון פחות ופחות מאיים. איש נדיר ומיוחד

30/12/2018
שתף: