מורה פרטית Diana Chames

מורה אונליין Diana Chames

ילידת בואנוס איירס, בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית, בעלת נסיון של למעלה מ-30 שנה בלימוד השפה ספרדית, איטלקית ואנגלית.

מתל אביב-יפו. בית ספר - בית ספר בחו"ל.
(21 חוות דעת) 45 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪110 לשעה

קצת עליי

לפרטים מלאים כנסו לאתר שלי בלינק הבא או חפשו בגוגל "דיאנה חיבור לשפה שבלב" http://www.dianachames.co.il/ בעלת תשוקה גדולה לבלשנות והיכרות עם תרבות השפה. עובדת בשיטה ייחודית שפיתחתי במהלך השנים. השיטה כוללת שימוש בכלים מגוונים ופרקטיים, המאפשרת לכלל התלמידים ודגש לתלמידים עם לקויות למידה לשפר משמעותית את הישגיהם. מוזמנים לקבל חווית לימודים מותאמת אישית, שתעלים כל מחסום שקיים, בצורה הכי פרקטית וכיפית שניתנת עבורכם. אני יכולה לומר שלימוד טוב מצריך כימיה טובה בין מורה לתלמיד, הכוונה נכונה ולא רק מורה ששולט בחומר אלא גם כזה היודע להעביר אותו. מחכה לשיחה, דיאנה :)

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

O
Oren

דיאנה מורה בחסד, מאוד מקצועית, אכפתית מתאימה את השיעור לקצב ולצרכים. מורה מהזן הנדיר, אפילו שלא מדובר על מבחני בגרות לוקחת את הנושא מאוד ברצינות.

24/11/2020
שתף:
A
Alex

בת שלי ואני בחרנו ללמוד איטלקית. (טוב, אני בחרתי :-)). כשחיפשנו מורה התלבטנו לא מעט (החשש הכללי היה שבת קצת ״היססה״ ללמוד שפה זרה כתחביב והיה צריך מישהו ש ״ימשוך את התהליך״, במיוחד בהתחלה). הלכנו עם אינטויציה. החלטנו - דיאנה… דיאנה היא מורה מצוינת. יודעת איך להסביר, לתת רקע, מתי להתעקש ומתי לשחרר. גם החומר התומך הוא ממקורות שונים ומגוון (זה בוודאי עוזר מאוד). בנוסף, לי גם מעניין לקבל הסברים השוואתיים, כ פרספקטיבה, בן שפות שונות (איטלקית, ספרדית, צרפתית, אנגלית)… אז באופן אישי - ממליץ מאוד!

26/10/2020
שתף:
G
Gilad

נהדרת

16/09/2020
שתף:
j
jacqui

דיאנה מורה מצויינת ,מקסימה כבן אדם,עם הרבה ידע וניסיון,מקצועית וסבלנית. היא מאוד יצירתית ,משקיעה בכל תלמיד ותלמידה עוזרת ,מקדמת ולא מוותרת! בזכותה הידע שלי בשפה איטלקית השתפר מאוד!! אני ממליצה בחום על המורה דיאנה צ'אמס!!!

16/05/2020
שתף:
A
Amal

דיאנה מורה מדהימה ואמינה ומקצוענית התחלנו בספרדית וגם אנגלית פשוט אין לי מילים יש לה דרך מאוד מקצועית אך לעשות את השיעורים יותר קלים וההסברים שלה ממש מובנים יש לה ידע כללי ורחב היא מורה מקסימה

15/05/2020
שתף:
D
Daniel

בחרתי ללמוד ספרדית עם דיאנה כי יש לה הרבה ידע בבלשנות ותרבות ונסיון רב בהוראות. היא באמת מורה מדהימה ומאוד משכילה. אני עולה מארה״ב ודובר איטלקית ואין ספק שדיאנה יודעת אנגלית ואיטלקית ברמת שפת אם מה שתורם לאיכות השיעור וההסברים שלה. יהיא נאזרת גם בהרבה סבלנות להסברים של מילים ונושאים גרמטיים חדשים. מאוד ממליץ!

05/02/2020
שתף:
A
Aisha

דיאנה מורה מדהימה , מקצועית אינטלגנטית ויש לה המון סבלות , עזרה לי ללמוד את השפה בצורה נוחה ומהנה , מלמדת באופן ברור ומדויק , עזרה לי מאוד להכנס לתוך השפה לעומק ולהתחבר אליה , ופשוט מרגישים את השיפור משיעור לשיעור.

11/01/2020
שתף:
א
אמילי

למדתי עם דיאנה ספרדית למתחילים. היא מורה מעניינת, משקיעה בטירוף בתלמידים שלה, סבלנית מאוד וקשובה לצרכים של התלמיד. יודעת ספרדית שפת אם, ודוברת עוד מספר שפות. היא מלמדת לא רק את השפה אלא גם את המשמעויות שמאחורי המילים, מה שיוצר חוויית לימוד מעניינת מאוד. השתפרתי מאוד בתקופה קצרה. ממליצה מאוד על דיאנה כמורה פרטית!

27/10/2019
שתף:
H
Hagit

למדתי עם דיאנה בקבוצת מבוגרים (10 תלמידים)במשך כל השנה. קבוצה של בני גיל הזהב. למרות הקושי דיאנה לימדה בסבלנות, במקצועיות, ברוח טובה והומור תוך שימוש במגוון שיטות, בסובלנות באדיבות ובכבוד. כולנו, שהגענו ללא כל ידע קודם, יצאנו עם ידע בשפה וכולנו מתכוונים להמשיך בשנה הבאה.

31/07/2019
שתף:
ע
עמית

התחלתי ללמוד איטלקית עם דיאנה ללא שום ידע מוקדם בשפה האיטלקית, דיאנה מורה מאוד מקצועית ויסודית, בעלת סבלנות והשקפה מעניינת איך צריכים לגשת וללמוד שפה חדשה. דיאנה מלמדת באופן ברור ומדויק, ויש לה ניסיון רב בלימוד שפות. השיעורים עוברים בצורה נעימה ומרגישים שיפור משיעור לשיעור. מורה מומלצת!

07/07/2019
שתף: