מורה פרטי פרופיל  לדוגמא

מורה אונליין תומר חן

לימוד מעמיק ואותנטי של גיטרה פלמנקו , קלאסית וספרדית באווירה כיפית. תלמידם של גדולי מורי הגיטרה בספרד.

בן 31. מירושלים והסביבה. בוגר אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
(4 ביקורות) 4 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪110 לשעה
 

קצת עליי

מורה מנוסה לגיטרה קלאסית ולאומנות הפלמנקו. בן 29. התגורר כ-3 שנים באנדלוסיה ,ספרד (בערים סביליה וגרנדה) שם למד בבית הספר- fundacion de cristina heeren escuela de arte flamenco" בטכניקת נגינה עם אצבעות, ליווי שירה וליווי ריקוד. בעל רקע במוזיקת רוק בלוז קאנטרי, מוזיקה לטינית ומוזיקה פופולרית (עברית \ לועזית \ ספרדית. מציע שיעור טכניקה נפלא עם שלל תרגילים מוזיקליים שהולחנו ע"י הגיטריסטים הגדולים ביותר בספרד. שימוש בטכניקה אשר ניתנת ליישום במגוון סגנונות מוזיקליים שונים. בשיעורים גם ילומדו רקע תאורטי והרמוניה:)

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

א
איילת

השיעור לא התקיים וביקשתי בכל דרך אפשרית לבטל אותו מהיומן. מקווה מאוד שלא תחייבו עליו!!!

10/08/2019
שתף:
א
אהוד

אני לומד עם תומר כבר מעל שנה. מורה נהדר שמלמד ברוח טובה. הוא מלמד טכניקות מיוחדות לנגינה עם האצבעות ותיאוריה מוסיקלית ברמה גבוהה מדי כמה חודשים הוא נוסע לספרד להשתלמות ומביא איתו חומר חדש. ממליץ בחום רב!!

09/10/2017
שתף:
E
Eilon

מורה תותח עזר לי מאוד ברמה יותר גבוהה גם בנגינה וגם בלימוד משאר המורים מומלץ מאוד היה בספרד כמה שנים ולמד עם המורים הכי טובים בעולם מעביר את הידע בצורה מאוד טובה.

01/06/2017
שתף:
O
Ohad

מוסיקאי מדהים חקר המון מוזיקה ומלמד מגוון סגנונות... קידם אותי הרבה בנגינה, הכרה של הגיטרה ותיאוריה במוזיקה. מלמד באווירה כיפית ומגיע מוכן לשיעורים עם חומר חדש בכל שיעור!! תוך מספר שבועות כבר הרגשתי שיפור ניכר ביכולת הביצוע שלי, אך כמובן השיעורים מחייבים למידה עצמית ועבודה אישית על התרגילים ורצון ללמוד.

25/01/2017
שתף: