דלג על הניווט

מורה אונליין תומר חן

מורה פרטי פרופיל  לדוגמא
5
3 ביקורות
1
שיעורים שהוזמנו
110
לשעה
בן 30 מירושלים והסביבה בוגר אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
רשימת המקצועות המלאה
"לימוד מעמיק ואותנטי של גיטרה פלמנקו , קלאסית וספרדית באווירה כיפית. תלמידם של גדולי מורי הגיטרה בספרד. "
מורה מנוסה לגיטרה קלאסית ולאומנות הפלמנקו. בן 29. התגורר כ-3 שנים באנדלוסיה ,ספרד (בערים סביליה וגרנדה) שם למד בבית הספר- fundacion de cristina heeren escuela de arte flamenco" בטכניקת נגינה עם אצבעות, ליווי שירה וליווי ריקוד. בעל רקע במוזיקת רוק בלוז קאנטרי, מוזיקה לטינית ומוזיקה פופולרית (עברית \ לועזית \ ספרדית. מציע שיעור טכניקה נפלא עם שלל תרגילים מוזיקליים שהולחנו ע"י הגיטריסטים הגדולים ביותר בספרד. שימוש בטכניקה אשר ניתנת ליישום במגוון סגנונות מוזיקליים שונים. בשיעורים גם ילומדו רקע תאורטי והרמוניה:)

קבע שיעור אונליין

תומר יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
09/10/2017
אהוד, 39
5
אני לומד עם תומר כבר מעל שנה. מורה נהדר שמלמד ברוח טובה. הוא מלמד טכניקות מיוחדות לנגינה עם האצבעות ותיאוריה מוסיקלית ברמה גבוהה מדי כמה חודשים הוא נוסע לספרד להשתלמות ומביא איתו חומר חדש. ממליץ בחום רב!!
01/06/2017
Eilon, 20
5
מורה תותח עזר לי מאוד ברמה יותר גבוהה גם בנגינה וגם בלימוד משאר המורים מומלץ מאוד היה בספרד כמה שנים ולמד עם המורים הכי טובים בעולם מעביר את הידע בצורה מאוד טובה.
26/01/2017
Ohad, 32
5
מוסיקאי מדהים חקר המון מוזיקה ומלמד מגוון סגנונות... קידם אותי הרבה בנגינה, הכרה של הגיטרה ותיאוריה במוזיקה. מלמד באווירה כיפית ומגיע מוכן לשיעורים עם חומר חדש בכל שיעור!! תוך מספר שבועות כבר הרגשתי שיפור ניכר ביכולת הביצוע שלי, אך כמובן השיעורים מחייבים למידה עצמית ועבודה אישית על התרגילים ורצון ללמוד.
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?