מורה אונליין פיני קמחי

מורה ביואל גבע ובתיכון ברנר עם שיטת לימוד מוכחת בהוראה ממוקדת בגרות. מעריך בחינות בגרות של משרד החינוך. מחבר ספרי לימוד.

בן 34. מאזור השפלה והסביבה. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
(18 ביקורות) 50 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪150 לשעה
 

קצת עליי

ניסיון של שנים בהוראה ממוקדת בגרות - כל תלמיד מצליח, לא משנה מאיזה רקע הגיע. ניסיון כרכז מקצוע בתיכון אלון רמה"ש, רשת אנקורי, יואל גבע ותיכון ברנר. מעריך בחינות בגרות של משרד החינוך. ניתן לרכוש את ספרי הלימוד שלי לבגרות נבחני משנה ותלמידי תיכון. התלמידים יקבלו את כל החומרים להצלחה בבגרות מא' - ת'. מתאים לתלמידי תיכון רציניים שמעוניינים להצליח באמצעות מאמץ מרוכז. מתאים במיוחד לתלמידים לאחר צבא, לחיילים שיכולים ללמוד בסופ"ש ובשעות בלתי שגרתיות ומי שמעוניין להעלות ממוצע לאוניברסיטה (5 יח"ל היסטוריה, 5 יח"ל ספרות). ניתן להזמין מראש מרתון מרוכז לפני בחינה - התלמידים יקבלו חוברות ממוקדות למרתון שאותן אכין במיוחד. אם איני עונה, אנא לשלוח הודעת SMS או ווטסאפ עם שם ואחזור בהקדם.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ל
ליאור-רות

פיני מורה מקסים! יצאתי מהשיעור מאוד מסופקת כי השיעור הלך נהדר, ההסברים והדוגמאות שכלל סייעו לי מאוד בהבנת החומר.

02/04/2019
שתף:
א
אביתר

הוצאתי בבגרות 96 !! פניתי לפיני חודשיים לפני הבגרות , למדתי איתו את כל החומר לבגרות בשיטת לימוד שעזרה לי לזכור בקלות את כל החומר . פיני מורה איכותי , נעים הליכות , סבלני , האמין ותמך בי ,הלמידה איתו הייתה אינטנסיבית ,ממוקדת מעניינת מאוד ואיכותית , בזכותו הצלחתי!

18/03/2019
שתף:
ת
תמר

מורה מעולה, בארבע שיעורים הצלחתי להבין חומר של שנה שלמה, הכין אותי מצויין לבגרות. ממליצה בחום.

01/02/2019
שתף:
ר
רותם

מורה מצויין ! לא ידעתי את החומר ובתוך 4 שיעורים הבנתי הכל ממליצה בחום !!

23/01/2019
שתף:
E
Elay

למדתי אצל פיני וייץ ממש טובה מורה ממש טוב קיבלתי במבחן הראשון 34 ולמדתי איתו 5 שיעורים לפני זה לא ידעתי כלום וקיבלתי 98 ממליץ מחום

02/12/2018
שתף:
נ
נוריאל

פיני מורה מקצועי בעל ידע רחב מלמד בשיטה ברורה ומצויינת שעוזרת להבין את החומר. בתוך 4 שיעורים נגשתי למבחן הייתי בטוח שאין לי סיכוי אבל, עם פיני זה אפשרי במינימום שיעורים שמובילים אותך להצלחה ולתוצאות גבוהות.

14/11/2018
שתף:
א
אביגיל

אחד מהמורים היותר טובים שפגשתי. הגעתי לפיני עם רמת ידע פחות מבסיסית, שבועיים וחצי לפני הבגרות בלשון. באמת חשבתי שאין לי סיכוי להבין או להצליח, אבל פיני לגמרי הפתיע. הוא ענה לי על כל שאלה, שוב פעם ושוב פעם, עם נכונות לעזור לי להצליח, ועזר לי להבין שמותר לי לשאוף לציון גבוה, ולא רק ל"עובר". מעבר לזה שבזכות פיני הבגרות הייתה לי קלילה- באמת היה לי כיף להגיע לשיעורים וללמוד איתו. מומלץ ביותר:)

05/07/2018
שתף:
ר
רז

מקצועי , בעל ידע עצום מעל החומר הנדרש. מלמד בצורה נעימה ומעניינת . אכפתי ונענה לעזור לכל הצרכים ומתאים את עצמו אל התלמיד הן בזמן השיעור והן בדרכי הלימוד . מלמד בשיטה מצויינת שעוזרת לדעת את החומר עד הפרטים הקטנים

09/06/2018
שתף:
ל
ליאור

פיני מורה מקצועי ובעל ידע רחב ביותר! העביר את החומר מתוך עניין ותשובה אמיתי אליו ועם יכולת להרחיב ולספר עוד בכל נושא ששאלתי אותו עליו. ההכנה הכי טובה לבגרות ב-5 יח"ל היסטוריה - החל מהסיכומים ועד לשאלות ולמבחנים מסכמים - שיכלתי לבקש.

07/06/2018
שתף:
S
Sunny

-לא היה מספיק מקום בתגובה הראשונה אז זה החלק השני שלה- לגבי ספרות רמת הידע שלי שאפה לאפס , היו לנו שבועיים להשלים את כול החומר , לקחתי 3 שיעורים בשבוע . חשוב לי לציין שאני משלים בגרויות וספרות הייתה המקצוע שהייתי הכי חלש בו . ופיני הכין אותי באופן המקצועי ביותר שאפשר רק לבקש !! לבסוף ניגשתי לבחינה , ותנחש מה ?! רשמתי 23 עמודים ואני מכוון לכיוון 90-100 . הכול בזכותו ! לבד לא הייתי מצליח !

05/06/2018
שתף: