מורה פרטית פז סלע

מורה אונליין פז סלע

בוגרת יחידת 8200, סטודנטית להוראה ומצטיינת דיקן. מעבירה שיעורים מקוונים לתלמידי תיכון, חטיבה ויסודי.

בת 23. מקריות. בוגרת אוניברסיטה - חיפה.
(3 ביקורות) 10 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪80 לשעה

קצת עליי

בוגרת יחידת 8200, סטודנטית להוראה - מצטיינת דיקן, ובוגרת כיתת מופ"ת בהצטיינות. בעלת ניסיון בהוראה מזה 6 שנים: מעבירה שיעורים מקוונים לתלמידי בית ספר תיכון, חטיבה ויסודי. מעבירה שיעורים באווירה טובה וחברית תוך התחשבות בצרכי התלמיד. מכינה חומרי לימוד בעת הצורך לתרגול שוטף ומבחנים. מלווה את התלמיד להצלחה.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

א
אורלי

מעולה

26/03/2020
שתף:
א
אלון

בכל קיץ אני לוקח מורה פרטי על מנת לשמר את הרמה של הבן שלי, שלא ישכח את החומר בקיץ. בקיץ האחרון החלפתי מורה ובחרתי בפז. לא התחרטתי לרגע. זאת הפעם הראשונה שבה הבן שלי ציפה לשיעורים ועשה את כל המשימות שהיא נתנה לו. מעבר ליכולת ההוראה, פז משקיעה המון בתלמידים, נמצאת איתם (ואיתי) בקשר גם במהלך השבוע, ועוזרת בווטסאפ אם צריך. הדבר התבטא במהלך השנה,לא רק שהוא שמר על הממוצע שלו, אלא אף העלה אותו. עכשיו אני בקשר עם פז ואם הבן שלי מראה קושי בנושא מסויים, אז אנחנו עושים שיעור נקודתי ומיד רואים את התוצאות. ממליץ בחום!

18/03/2020
שתף:
א
אריאלה

אחרי הצבא ממש רציתי לשפר בגרות כדי להתקבל ללימודים ושנאתי מתמטיקה בתיכון. פז לא שרק גרמה לי להגיע לציון שלא חלמתי עליו אלא גם גרמה לי לאהוב את המקצוע בדרך. היא ידעה להעביר את החומר מצוין וגם להרגיע אותי כשהיה לי קשה. באמת שלא הייתי מצליחה לעבור את המבחן הזה ללא ההנחיה שלה. ממליצה עליה מכל הלב!!

18/03/2020
שתף: