דלג על הניווט

מורה אונליין עידן בלוטמן

מורה פרטי עידן בלוטמן
4.85
9 ביקורות
43
שיעורים שהוזמנו
95
לשעה
בן 27 מכפר סבא בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית
רשימת המקצועות המלאה
"היי! אני עידן, סטודנט מצטיין למנהל עסקים ומוסיקולוגיה באוני' העברית, בעל ניסיון רב בהדרכה. בואו ללמוד יחד בגובה העיניים! "
*תלמידים יקרים, אני זמין תמיד דרך הצ'אט באתר, אנא צרו עימי קשר בטרם קביעת השיעור* השילוב בין המקצועות המתמטיים למוסיקה, ידוע כשילוב מנצח. התואר בו אני מתעסק מקנה לי את היכולת להתבסס במקצועות הריאלים, ובאותה נשימה להמשיך ולהתעסק באהבתי למוסיקה. שיטת הלימוד שלי מתבססת על הבנה של החומר, בלי שינון ובלי להניח ש"ככה זה". הסיפוק הגדול ביותר הוא לשמוע אסימונים נופלים. #סטטיסטיקה ומתמטיקה: *ניסיון בהוראה ותרגול סטטיסטיקה ללא סטטיסטיקאים בשנה א', לכלל התארים במדעי החברה ובמגוון רחב של מוסדות אקדמיים בארץ (למעט פסיכולוגיה וכלכלה). *ניסיון בהכנה לבגרות במתמטיקה, בדגש על 3,4 יח"ל. #מוזיקה: *בסיסט פעיל למעלה מעשור. *ניסיון בשיעורי גיטרה קלאסית וגיטרה בס. *ניסיון בהוראת תווים ותיאוריה מוזיקלית.

קבע שיעור אונליין

עידן יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
10/06/2019
ישראל, 2019
5
ווואהו. עידן מורה נפלא .. כל שיעור חוויה מקסימה ומלאת אנרגיה מחדש . השיעורים ברמה מאוד גבוהה .לעידן יש יכולות של מורה מהמעלה הראשונה, סבלני איכותי מסור ואמין ,
16/05/2019
יובל, 42
5
מורה מקצועי מאוד סבלני, בני בן השמונה מחכה כל שבוע לשיעור. יכולת עבודה מעולה עם הילד והבנת הדרך הנכונה לקדם אותו. מומלץ מאוד.
24/05/2018
אביגיל, 2019
5
מורה מעולה!!!! כיף ללמוד איתו, נותן את האתגר ללומד לחשוב לבד(עם עזרה והכוונה) ולהגיע לפתרון. יש לו סיכומים ברורים קצרים ומעולים שנותן לפני התרגול, אדם סבלני ומלמד עם הרבה הבנה והגיון בשילוב הנוסחאות הבסיסיות.
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?