דלג על הניווט

מורה אונליין עידן בלוטמן

מורה פרטי עידן בלוטמן
4.857145
7 ביקורות
32
שיעורים שהוזמנו
95
לשעה
בן 27 מירושלים והסביבה בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית
רשימת המקצועות המלאה
"היי! אני עידן, סטודנט מצטיין למנהל עסקים ומוסיקולוגיה באוני' העברית, בעל ניסיון רב בהדרכה. בואו ללמוד יחד בגובה העיניים! "
*תלמידים יקרים, אני זמין תמיד דרך הצ'אט באתר, אנא צרו עימי קשר בטרם קביעת השיעור* השילוב בין המקצועות המתמטיים למוסיקה, ידוע כשילוב מנצח. התואר בו אני מתעסק מקנה לי את היכולת להתבסס במקצועות הריאלים, ובאותה נשימה להמשיך ולהתעסק באהבתי למוסיקה. שיטת הלימוד שלי מתבססת על הבנה של החומר, בלי שינון ובלי להניח ש"ככה זה". הסיפוק הגדול ביותר הוא לשמוע אסימונים נופלים. #סטטיסטיקה ומתמטיקה: *ניסיון בהוראה ותרגול סטטיסטיקה ללא סטטיסטיקאים בשנה א', לכלל התארים במדעי החברה ובמגוון רחב של מוסדות אקדמיים בארץ (למעט פסיכולוגיה וכלכלה). *ניסיון בהכנה לבגרות במתמטיקה, בדגש על 3,4 יח"ל. #מוזיקה: *בסיסט פעיל למעלה מעשור. *ניסיון בשיעורי גיטרה קלאסית וגיטרה בס. *ניסיון בהוראת תווים ותיאוריה מוזיקלית.

קבע שיעור אונליין

עידן יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
24/05/2018
אביגיל, 2019
5
מורה מעולה!!!! כיף ללמוד איתו, נותן את האתגר ללומד לחשוב לבד(עם עזרה והכוונה) ולהגיע לפתרון. יש לו סיכומים ברורים קצרים ומעולים שנותן לפני התרגול, אדם סבלני ומלמד עם הרבה הבנה והגיון בשילוב הנוסחאות הבסיסיות.
10/04/2018
דנה, 24
5
סטודנטית לתואר ראשון. התחלתי את סמסטר א' עם קשיים בסטטיסטיקה ולקחתי שיעורים פרטיים אצל מספר מורים ללא הצלחה. כשלושה שבועות לפני המבחן יצרתי קשר עם עידן. הוא היה סבלני, ברור וידע לחלק את החומר בצורה נכונה כך שניגע בהכל בזמן קצר. בזכותו עברתי את המבחן. מומלץ בחום!
10/04/2018
איה, 19
5
עידן המורה הכי טוב!!!!! היה לי מבחן ולא ידעתי כלום ואז אחרי שלושה שיעורים ידעתי הרבה ויצא לי ציון טוב מאוד! ממש ממליצה :)
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?