מורה פרטי עידן בלוטמן

מורה אונליין עידן בלוטמן

היי! אני עידן, סטודנט מצטיין למנהל עסקים ומוסיקולוגיה באוני' העברית, בעל ניסיון רב בהדרכה. בואו ללמוד יחד בגובה העיניים!

בן 28. מכפר סבא. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
(10 ביקורות) 59 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪110 לשעה

קצת עליי

*צרו איתי קשר לפני קביעת השיעור! תרשמו לי מאיפה אתם ומה תרצו ללמוד!* השילוב בין המקצועות המתמטיים למוסיקה, ידוע כשילוב מנצח. התואר בו אני מתעסק מקנה לי את היכולת להתבסס במקצועות הריאלים, ובאותה נשימה להמשיך ולהתעסק באהבתי למוסיקה. שיטת הלימוד שלי מתבססת על הבנה של החומר, בלי שינון ובלי להניח ש"ככה זה". הסיפוק הגדול ביותר הוא לשמוע אסימונים נופלים. #סטטיסטיקה ומתמטיקה: *ניסיון בהוראה ותרגול סטטיסטיקה ללא סטטיסטיקאים בשנה א', לכלל התארים במדעי החברה ובמגוון רחב של מוסדות אקדמיים בארץ (למעט פסיכולוגיה וכלכלה). *ניסיון בהכנה לבגרות במתמטיקה, בדגש על 3,4 יח"ל. #מוזיקה: *בסיסט פעיל למעלה מעשור. *ניסיון בשיעורי גיטרה קלאסית וגיטרה בס. *ניסיון בהוראת תווים ותיאוריה מוזיקלית.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

מ
מתן

אחרי כמה מורים, אפשר לומר עליו שהוא: מורה נהדר וייחודי מלמד בצורה ייחודית ומעניינת. מורה קשוב, מסביר מצוין. בחירה נהדרת לא תתחרתו, מביא גם יותר זמן משעה.

10/09/2019
שתף:
י
ישראל

ווואהו. עידן מורה נפלא .. כל שיעור חוויה מקסימה ומלאת אנרגיה מחדש . השיעורים ברמה מאוד גבוהה .לעידן יש יכולות של מורה מהמעלה הראשונה, סבלני איכותי מסור ואמין ,

10/06/2019
שתף:
י
יובל

מורה מקצועי מאוד סבלני, בני בן השמונה מחכה כל שבוע לשיעור. יכולת עבודה מעולה עם הילד והבנת הדרך הנכונה לקדם אותו. מומלץ מאוד.

16/05/2019
שתף:
א
אביגיל

מורה מעולה!!!! כיף ללמוד איתו, נותן את האתגר ללומד לחשוב לבד(עם עזרה והכוונה) ולהגיע לפתרון. יש לו סיכומים ברורים קצרים ומעולים שנותן לפני התרגול, אדם סבלני ומלמד עם הרבה הבנה והגיון בשילוב הנוסחאות הבסיסיות.

24/05/2018
שתף:
ד
דנה

סטודנטית לתואר ראשון. התחלתי את סמסטר א' עם קשיים בסטטיסטיקה ולקחתי שיעורים פרטיים אצל מספר מורים ללא הצלחה. כשלושה שבועות לפני המבחן יצרתי קשר עם עידן. הוא היה סבלני, ברור וידע לחלק את החומר בצורה נכונה כך שניגע בהכל בזמן קצר. בזכותו עברתי את המבחן. מומלץ בחום!

10/04/2018
שתף:
א
איה

עידן המורה הכי טוב!!!!! היה לי מבחן ולא ידעתי כלום ואז אחרי שלושה שיעורים ידעתי הרבה ויצא לי ציון טוב מאוד! ממש ממליצה :)

10/04/2018
שתף:
ט
טל

הגעתי לעידן לפני המבחן בגלל שהרגשתי שיש הרבה דברים שלא הצלחתי להבין לעומק ואת החיבור בין הנושאים והנוסחאות השונות. עידן הצליח לסביר לי את הדברים בדיוק כמו שהייתי צריכה כדי להבין ולקבל ציון מעולה! ממליצה לכל מי שלא מרגיש בטוח בחומר לא להסס ולפנות אליו!

27/03/2018
שתף:
ז
זוהר

מורה מצוין, מסביר טוב וברור, מומלץ בחום!

17/03/2018
שתף:
ל
ליהי

הכי מרוצה משהייתי מכל מורה פרטי בעבר. עם שליטה מקסימלית בתחום עידן העביר לי את החומר באופן הטוב ביותר, תוך ניסיון להבין את דרך הלמידה האישית שלי, זאת בסבלנות רבה. ממליצה בחום!

04/03/2018
שתף:
י
יובל

שהגעתי לשיעור הפרטי הראשון אצל עידן הרגשתי חסר ביטחון מאוד בכל הנוגע לסטטיסטיקה והסתברויות. אך כבר מהרגע הראשון עידן הצליח להקנות בי ביטחון עצמי ביכולות שלי וכעבור 3 שיעורים איתו הצלחתי לפתור תרגילים שלפני זה פשוט הייתי קופץ ישר לפתרון מבלי להבין בכלל מה אני עושה. אני ממליץ על עידן לא רק כמורה פרטי מדהים, אך גם כבנאדם מקסים! לא תתאכזבו ממנו אני מבטיח!

04/03/2018
שתף: