מורה פרטית ספיר שרייבר

מורה אונליין ספיר שרייבר

נסיון רב בהעברת שיעורים בפיסיקה ומתמטיקה תוך התאמת תוכנית הלימוד לצרכי התלמיד וסבלנות רבה(:

בת 29. מחיפה. בוגרת אוניברסיטה - הטכניון.
(7 ביקורות) 48 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪130 לשעה
 

קצת עליי

היי, אני ספיר, סטודנטית לרפואה בטכניון בשנה השלישית. בעלת נסיון של מספר שנים בהעברת שיעורים פרטיים במתמטיקה,פיסיקה וכימיה גם במסגרת תוכנית נחשון של משרד החינוך וגם באופן פרטני. מנוסה בהתאמה לצרכי התלמיד וסבלנות רבה

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ס
סשה

מעולה

24/11/2019
שתף:
ג
גיא

מעולה

03/11/2019
שתף:
ר
רותם

ספיר מורה מעולה, למדתי איתה לקראת הבגרות בפיזיקה. הסבירה את החומר מעולה ודאגה שאבין את החומר בצורה הטובה ביותר. ספיר תמיד דאגה שיהיו לי שיעורים לפני הבגרות ותרמה להבנת החומר ולהצלחה שלי במבחן.

28/05/2019
שתף:
ר
רותם

ספיר מורה מעולה, עם הרבה ידע. משיעור אחד ממש עזרה לי, אמשיך לקחת איתה שיעורים עד הבגרות.

23/05/2019
שתף:
ק
קרן

ספיר המקסימה סייעה לביתי במהלך שנת הלימודים בכלל, ובהכנה לקראת בחינת הבגרות בפיסיקה בפרט. ספיר הייתה נעימה ומקצועית והצליחה להתאים את אופן הלימוד לאופייה של ביתי ולהביאה לכדי הישגים מעוררי גאווה. תודה לספיר, בהחלט נמליץ ונשבח!

22/05/2019
שתף:
ע
עטרה

ספיר ממש בקיאה בחומר! לא הייתה לי שאלה שהיא לא יכלה לענות לי עליה. בנוסף ספיר אף פעם לא ביטלה לי שיעור והיא תמיד משתדלת שיהיה לנו שיעור קבוע. השיעורים עם ספיר עוזרים לי לדייק חומר שלא הבנתי בכיתה. בכל שיעור יש אווירה טובה והיא תמיד בודקת שאני באמת מבינה! :)

12/05/2019
שתף:
ש
שיראל

ממליצה בחום, מורה ברמה גבוה מאוד! חייבת להודות שבזכותה הציונים שלי ממש טובים ואני מאוד מרוצה מהם. בשיעורים יש אווירה טובה , משרה אווירה של רוגע אני פשוט שמחה שזכיתי במורה כל כך טובה אני חושבת שבלעדיה לא הייתי עוברת את הבגרות!

12/05/2019
שתף: